Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A że Ciebie Kriso nie spotkałem to już tragedia!

Może ja byłem na bani?? :lol:

 

Normalnie dramat. Czy aż tyle ludzi było że się nie spotkaliśmy... a może dlatego że ja nie piłem bo w nocy wracałem... Chyba na bani łatwiej sie spotyka ;):);):):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to słabo szukałaś w pewnym momencie stałem z Miłoszem' date=' Gittą i Coorcią obok namiotów i widziałem Was nie dalej jak na 10m

Zlocik faktycznie był sympatyczny i ciesze się że się prognozy pogody nie sprawdziły i jednak nie padało (przynajmniej w sobotę)

PZDR![/quote']

Heh' date=' ja kolejny zlot staram się poznać Maję osobiście. I szukałem, pytałem, ale co niektórzy byli na takiej bani, że nie wiedzieli co jest 50....

A że Ciebie Kriso nie spotkałem to już tragedia!

Może ja byłem na bani?? [/quote']

 

No to Hiszpan pytanie o której godzinie to było , bo jeśli po 21:00 to ja juz dobrze w główce miałam ;-)) A widzialeś mnie z Tubą czy samą ??

 

Kriso gdyby Ci Marek nie powiedział że ja to ja to nawet byś nie wiedział że byłam :-DD No ale przyznam się ze ja Ciebie poznałam po motorq :-DD

 

Żurek1976 a kogo pytałeś i gdzie szukałeś ?? Ja miałam namiot rozbity metr od Gitty ale w sumie wiekszość czasu spędziłam stojac przy tym duzym namiocie w kształcie piramidy z ludźmi z Gryfina :-) Jakbyś zapytał Gitte to byś mnie znalazł w 2 minuty :-))

 

Nastepnym razem trzeba zrobic na jakimś zlocie , o jakiejs godzinie w wyznaczonym miejscu 20 minut na piwko dla ludzików z forum , wtedy napewno się wkońcu wszyscy poznamy :twisted: :twisted: :twisted: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żurek1976 a kogo pytałeś i gdzie szukałeś ?? Ja miałam namiot rozbity metr od Gitty ale w sumie wiekszość czasu spędziłam stojac przy tym duzym namiocie w kształcie piramidy z ludźmi z Gryfina Jakbyś zapytał Gitte to byś mnie znalazł w 2 minuty

 

Pytał się mnie ale wtedy jeszcze ciebie na zlocie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitte to nawet ja widziałem jak cisnęła na rękę, a co sobie liny pociągnąłem to moje ;)

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem trzeba zrobic na jakimś zlocie ' date=' o jakiejs godzinie w wyznaczonym miejscu 20 minut na piwko dla ludzików z forum , wtedy napewno się wkońcu wszyscy poznamy [/quote']

 

Tak, tak!!! ! Popieram, oby tylko wszystkim termin pasował. Bo co do terminów to ja zawsze mam pecha. :? A też z chęcią poznam Wasze twarze. Nie dotyczy Gitty i całe jej "paczki", których to miałem przyjemność poznać. I pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja Ty szłaś od swojego namiotu a za Tobą dosłownie kilka kroków poszedł Tubik a co do godziny to nie pytaj bo szczęśliwi czasu nie liczą a ja na zlotach jestem zawsze happy ;)

 

HeHeHe Misio zabezpieczał tyły :-DD No ale jesli bym była juz nabzdryngolona to bys zauważył bo ja mam wtedy kłopoty z pionem :-DDD Poprostu Cie nie zauwazyłam ale musisz mi wybaczyć bo ja Cię widziałam raz w zyciu na żywo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Cieszy mnie że generalnie zlocik Junaka się podobał :D

jedynym mankamentem był mój konik, który poległ w drodze na paradę, złapałem kapcia i już do końca byłem uziemiony ;) . Właśnie wróciłem z wulkanizacji, załapałem gwożdzia 12,5 cm. dętka do wymiany, ale najgorsze że nie do osiągnięcia w obecnej chwili w całym powiecie :) .

Więc jestem uziemiony conajmniej do piątku.

:evil:

 

[ Dodano: <b>Dzisiaj,</b> 20:01 ]

Zapraszam na stronę portalu.

Jest o zlocie Junaka.

http://www.police.info.pl/6-09.php?nr=108

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Cieszy mnie że generalnie zlocik Junaka się podobał :D

jedynym mankamentem był mój konik który poległ w drodze na paradę' date=' złapałem kapcia i już do końca byłem uziemiony ;) . Właśnie wróciłem z wulkanizacji załapałem gwożdzia ok. 10 cm. dętka do wymiany ale najgorsze że nie do osiągnięcia w obecnej chwili w całym powiecie :) .

Więc jestem uziemiony conajmniej do piątku.

:evil:

 

[ [i']Dodano: <b>Dzisiaj,</b> 20:01[/i] ]

Zapraszam na stronę portalu.

Jest o zlocie Junaka.

http://www.police.info.pl/6-09.php?nr=108no ok stronka super i jest tam nawet moja zonka ktora ciagnie linke bo na reke wygralo karioka zlot super no i my bo tam bylismy

:P

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

Jestem z Gryfina (jak widać w opisie :) ) oczywiście śmigam razem z Krisem' date=' no ostatnio troche mniej wyjeżdżam ale jakoś tak wychodziło ;)

Do zobaczenia na szlaku

Pozdro4all[/quote']no to do zobaczenia kazdy nowy rumak w naszej paczce to sama radosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...