Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No zlocik extra , a muzy i tak nie słyszałam bo za bardzo się znieczuliłam , tylko od 6 rano juz sie spac nie dalo :-D Ja spotkałam tylko Gitte i Krisa z forum , słyszałam że Hiszpan jeszcze był ale nie widziałam....ogólnie rzecz biorac to czesciej powinny byc zloty tak blisko Szczecina...aha Gitta nie chrap tak nastepnym razem :-DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Halo zlot suuuper i muza jak się dobrze zakonserwowało(co uczyniłam) to była dobra jak to określił amerykanin do pogowania;)

Nitoment i Amerykanim gdzie się schowaliście na zlocie?Ja wszystkich po za wami spotkałam.

 

P.S.Odsypianie dwóch mocnych nocy na bani 8O

gita ty fetorsie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Halo zlot suuuper i muza jak się dobrze zakonserwowało(co uczyniłam) to była dobra jak to określił amerykanin do pogowania;)

Nitoment i Amerykanim gdzie się schowaliście na zlocie?Ja wszystkich po za wami spotkałam.

 

P.S.Odsypianie dwóch mocnych nocy na bani 8O

gita ty fetorsie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gita ty fetorsie

 

Już ci tłumaczyłam!Po całym tygodniu pracy trzeba się wyluzować i lekutko sfetorzyć ;)

no z pewnoscia nie mam nic przeciw temu ja tez mialem taka ochotke ale muza mi nie przypasowala i jakos nie moglem sie wyluzowac po za tym mam za pare dni wyjazd na poligon i szlak mnie trafia ze omina mnie trzy zloty A TO PECH

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generał , wybacz ... muza na zlocie ( ta żywa ) to tylko i wyłącznie moja sprawa. Ale była , jak sam to określiłeś , nie za ciekawa. Też to wiem , ale historia jest taka , że kapele , które były zdeklarowane już na granie , miały piosenki , i wszystkie potrzebne szlagiery( dżemy , paranoid w wersji kukiza , itp... ) zrezygnowały , bo im członkowie kapel musieli powyjeżdżać ... , to musiałem skołować ludzi trochę z poza klimatu , ale jak to Gitta powiedziała , po odpowiednim znieczuleniu dało się nawet popogować :]

 

Gitta , ja się nie ukrywałem , tylko ja nie motocyklista ( patrz w profil na wiek ) :] Historia mego uczestnictwa wygląda tak ... wiecie który to Andrzej ( z Cruisera , ten , na którego to ziemi było ) jeśli wiecie, to ok , to ja jestem jego synem :] A jeśli nie kojażycie, to byłem normalnie ubranym gościem w niebieskich jeansach , który kręcił się niedaleko sceny :]]] Ja nieśmiały człowiek jestem , to bałem się zagadać.

 

Generalnie zaliczę tą imprezę w Grzepnicy do udanych , pogoda bardzo fajna , jedynie w sobotę było tak dziwnie , chociaż później się mocno poprawiło , i ... fajnie było No ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generał ' date=' wybacz ... muza na zlocie ( ta żywa ) to tylko i wyłącznie moja sprawa. Ale była , jak sam to określiłeś , nie za ciekawa. Też to wiem , ale historia jest taka , że kapele , które były zdeklarowane już na granie , miały piosenki , i wszystkie potrzebne szlagiery( dżemy , paranoid w wersji kukiza , itp... ) zrezygnowały , bo im członkowie kapel musieli powyjeżdżać ... , to musiałem skołować ludzi trochę z poza klimatu , ale jak to Gitta powiedziała , po odpowiednim znieczuleniu dało się nawet popogować :']

 

Gitta , ja się nie ukrywałem , tylko ja nie motocyklista ( patrz w profil na wiek ) :] Historia mego uczestnictwa wygląda tak ... wiecie który to Andrzej ( z Cruisera , ten , na którego to ziemi było ) jeśli wiecie, to ok , to ja jestem jego synem :] A jeśli nie kojażycie, to byłem normalnie ubranym gościem w niebieskich jeansach , który kręcił się niedaleko sceny :]]] Ja nieśmiały człowiek jestem , to bałem się zagadać.

 

Generalnie zaliczę tą imprezę w Grzepnicy do udanych , pogoda bardzo fajna , jedynie w sobotę było tak dziwnie , chociaż później się mocno poprawiło , i ... fajnie było No ;)

 

Pozdrawiam

my sie nie gniewamy bo jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ALE I TAK DZIEKI ZA TEN KLIMACIK I STARANIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzi odwiedzających' date='czytających i nie udzielających jest też kilka.Prawda Rebelka,Ori i Grzesiek????? [/quote']

 

Wienc...

 

HeY wam wszystkim...

 

Jestem Grzesiek..

ujezdzam czarna FZrke, studentuje, pracuje ... jakby ktos chcial cos wiencej sie dowiedziec to piszcie, bo nie wiem co tu napisac :]

 

Tak pisze coby nie bylo ze Gitta wymysla sobie znajomych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot Junaka zaliczam do udanych. Plus dla organizatorów. Pomijam kwestie muzy. Plus dla uczestników. Świetne towarzystwo. Fajne miejsce na zlot. Chyba za rok ściągne crossa . Teren z boku kusił do poszalenia. Ogólnie... . SUPER! :lol: Pozdrowienia dla ekipy ze Szczecina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zlocik extra ' date=' a muzy i tak nie słyszałam bo za bardzo się znieczuliłam , tylko od 6 rano juz sie spac nie dalo :-D Ja spotkałam tylko Gitte i Krisa z forum , słyszałam że Hiszpan jeszcze był ale nie widziałam....ogólnie rzecz biorac to czesciej powinny byc zloty tak blisko Szczecina...aha Gitta nie chrap tak nastepnym razem :-DDD[/quote']

hehe to słabo szukałaś ;) w pewnym momencie stałem z Miłoszem, Gittą i Coorcią obok namiotów i widziałem Was nie dalej jak na 10m ;)

Zlocik faktycznie był sympatyczny i ciesze się że się prognozy pogody nie sprawdziły i jednak nie padało (przynajmniej w sobotę) :D

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mi tez się b.podobało, choć tak jak niektórzy zauważyli - muza.... To chyba niestety jest jak na weselu :lol: Trzeba cos dać "pod nogę", a wtedy impra kręci się sama 8)

Ok, żałuję, że nie mogłem zacumować 100% na terenie - za dużo miałem jeszcze do pozałatwiania w mieście. Ale przede wszystkim miło było wszystkich Was spotkać :-)

Fotek trochę mam i filmy też się znajdą - jak ktoś chce to proszę w kolejkę ;), podać maila i limity na koncie.

Może kiedyś w końcu się wezmę i zrobię stronkę to sobie każdy pociągnie co chce...

Chciałbym też publicznie podziękować kolegom-zlotowiczom z rej. ERJ, co mnie poratowali paliwem na drodze gdzie psy d..ami szczekają i stacji nie zobaczysz w promieniu 20km...URATOWALI MI TYŁEK, bo już widziałem siebie w pocie czoła pchającego moto........ :?

Ok, to tyla. Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...