Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HyHy nio ja wiem że warto ale jesli sami mamy tam zostac to wole zaholowac Miska do domq na noc ' date=' tam przynajmniej ciepło i sucho ;-)) Wlasnie , tez mnie ciekawi ile wjazd na Junaczka...[/quote']wjazd podobno 40 zl a kobiety taniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma ktoś dokładną rozpiskę Święta Junaka proszę o umieszczenie na forum, lub zostawienie wiadomości na gg. Z góry dziękuje. (sprawdzałem na stronie Cruier Szczecin i wcześniejsze wpisy na forum, nie ma. :banghead: ) :?:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

jeżeli chodzi o Rybę to mamy też w szczecinie obecnie śmiga Harasem to po co mu dwa konie.

A co do pogody na Junaczku to będzie wspaniała i jak zwykle wyjadę w niedziele jako ostatni :banghead:

Ale należy pamiętać iż to strefa nadgraniczna i ceny mogą być w EUR. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

jeżeli chodzi o Rybę to mamy też w szczecinie obecnie śmiga Harasem to po co mu dwa konie.

A co do pogody na Junaczku to będzie wspaniała i jak zwykle wyjadę w niedziele jako ostatni :D

Ale należy pamiętać iż to strefa nadgraniczna i ceny mogą być w EUR. :banghead:

 

8O

Mam nadzieje że będziesz prowadził chabetę po Trzeźwemu nie tak jak ostatnio z Kretem dałeś w palnik a koń sam prowadził cię do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UuUuuuUUuu Gittciorka chyba znowu bedziemy mialy okazje wypic razem browarka bo my z Tubim tez zostajemy na noc na 95% :-) A tak na marginesie to zauwazyliscie jak duzo osob sie pojawia na forum ?? Normalnie szok , a przez rok taki zastoj byl , w sumie to ja z Hiszpanem najwiecej pisalismy w poprzednia zime ;-)) Ok PzDr all i do zobaczyska w sobote... :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! kurcze te 25PLN od głowy za wjazd to dość sporo... w sumie zbiornik paliwqa na 2 osoby za sam wjazd 8O hmmm dobrze że nie daleko... ciekawe co przewidziano w zamian? wjazd i.... ?

no nic zobaczymy... fajnie bedzie się z Wami spotkać...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UuUuuuUUuu Gittciorka chyba znowu bedziemy mialy okazje wypic razem browarka bo my z Tubim tez zostajemy na noc na 95% :-) A tak na marginesie to zauwazyliscie jak duzo osob sie pojawia na forum ?? Normalnie szok ' date=' a przez rok taki zastoj byl , w sumie to ja z Hiszpanem najwiecej pisalismy w poprzednia zime ;-)) Ok PzDr all i do zobaczyska w sobote... :twisted: :twisted: :twisted:[/quote']

 

 

No ja lekutko przeziębiona ale wole dostać zapalenie płuc niż odpuścić zlot:DD

Ludzi odwiedzających,czytających i nie udzielających jest też kilka.Prawda Rebelka,Ori i Grzesiek?????

Ty Maja no co ty taka samoluba???Przecież ja niemogłam sie zalogować na forum i mnie wówczas niet!!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! kurcze te 25PLN od głowy za wjazd to dość sporo... w sumie zbiornik paliwqa na 2 osoby za sam wjazd 8O hmmm dobrze że nie daleko... ciekawe co przewidziano w zamian? wjazd i.... ?

no nic zobaczymy... fajnie bedzie się z Wami spotkać...

PZDR!

 

 

Jak ty to policzyłeś 25zł od głowy???Przecież wjazd jest 40zł!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...