Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gitta zaproś swoich znajomych motocyklistów na 01.06.2005 do Pasażu Bogusława na godz. 15.00, a potem na 17.00 na tyły Teatru Letniego na zabawę. Wszyscy zmotoryzowani mile widziani. Więcej informacji na gg 9232419 Generał
Generał czy to impreza na Dzień Dziecka?, podaj jakieś szczegóły.

 

 

Już poinformowałam!!!Z tym że większość o 15 jest w pracy.Moi natomiast wpadli na pomysł troszke wcześniej żeby pojechać do ośrodka z dziciakami i tam troszke dodać im atrakcji.Natomiast myślę że na 17-18 dojedziemy do teatru letniego.No i tutaj musze pwoedzieć do Generała że od pon JEZDZE JUZ CODZIENNIE HIHIHIH więc proszę mi tutaj nie pikulac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jakby ktos się nudził w weekend to zapraszamy do Sierakowa ( 20 km za Stargardem Szczecinskim ). Jest jeziorko , woda , prąd , ognisko , łazienka , miejsce na namioty, fajny klimat , brakuje tylko dobrych checi :-)) Dr Info u mnie pod numerem 501-147-137 :-)) Wszyscy mile widziani !!  :twisted:  :twisted:  :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jakby ktos się nudził w weekend to zapraszamy do Sierakowa ( 20 km za Stargardem Szczecinskim ). Jest jeziorko , woda , prąd , ognisko , łazienka , miejsce na namioty, fajny klimat , brakuje tylko dobrych checi :-)) Dr Info u mnie pod numerem 501-147-137 :-)) Wszyscy mile widziani !!  :twisted:  :twisted:  :twisted:

 

kurcze dopiero co wczoraj przelatywałem ze znajomymi w bardzo bliskiej okolicy Sierakowa ;) szkoda, że nie wiedzieliśmy, że tam jesteście bo byśmy was nawiedzili ;) a tak zaliczyliśmy pałacyk w Pęzinie i ruiny drugiego pałacu w Sokolińcu :P

dzisiaj praca a na jutro plany podbicia Przelewic. Niedziela w gronie rodzinnym ...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wpadlam na pare godzin do Szczecina (szkoła-siła wyzsza :-( ) i widze ze niezle zainteresowanie temacikiem jest :-)a wiec postaram sie jak najwiecej wytlumaczyc...Sierakowo jest około 25-30 km Za Stargardem Szczecińskim. Wylatuje się trasą na Bydgoszcz , mija się Suchań i około 3 km za Suchaniem jest Wapnica. W Wapnicy na głównym zakręcie po lewej stronie jest duzy kościół z kamienia, a przed samym kościołem droga w lewo , skręcamy w tą drogę i jedziemy około 3-4 km prosto. Cały czas lasy po prawej stronie. Po 3-4 km jest pierwszy na tej drodze domek biały po prawej stronie. Podjezdzacie pod ten domek i dzwonicie do mnie poniewaz od tego domku mam około 100 metrow i muszę Wam przyjsc brame otworzyc :-)) Nie jest to żaden zlot jak ktoś wczesniej pomyslał , jest to domek mojego kolegi (motocyklista rowniez ale od paru lat nieaktywny). W domku miejsc juz nie ma ale jest duzo miejsca na namioty dookoła ktore mozna rozbic nieodplatnie. Motorow tam jeszcze nie ma a jedyny jaki narazie sie zapowiedział to moj chlopak...(fajnie sie za nim jedzie samochodem ;) ). Jezeli macie jeszcze jakies pytania to do około 14:00 jestem w Szczecinie...na forum bede zagladala czesto, a jak cosik to mam GG caly czas wlaczone (2142579), no i oczywiscie numer komorkowy 501-147-137 aktywny :-) Pozdrawiam i zapraszam...

 

Ps. Przepraszam jesli post jest nieskladny ale chyba jeszcze mam alkohol we krwi od wczoraj :laughing: :laughing: :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wpadlam na pare godzin do Szczecina (szkoła-siła wyzsza :-( ) i widze ze niezle zainteresowanie temacikiem jest :-)a wiec postaram sie jak najwiecej wytlumaczyc...Sierakowo jest około 25-30 km Za Stargardem Szczecińskim. Wylatuje się trasą na Bydgoszcz , mija się Suchań i około 3 km za Suchaniem jest Wapnica. W Wapnicy na głównym zakręcie po lewej stronie jest duzy kościół z kamienia, a przed samym kościołem droga w lewo , skręcamy w tą drogę i jedziemy około 3-4 km prosto. Cały czas lasy po prawej stronie. Po 3-4 km jest pierwszy na tej drodze domek biały po prawej stronie. Podjezdzacie pod ten domek i dzwonicie do mnie poniewaz od tego domku mam około 100 metrow i muszę Wam przyjsc brame otworzyc :-)) Nie jest to żaden zlot jak ktoś wczesniej pomyslał , jest to domek mojego kolegi (motocyklista rowniez ale od paru lat nieaktywny). W domku miejsc juz nie ma ale jest duzo miejsca na namioty dookoła ktore mozna rozbic nieodplatnie. Motorow tam jeszcze nie ma a jedyny jaki narazie sie zapowiedział to moj chlopak...(fajnie sie za nim jedzie samochodem  ;)  ). Jezeli macie jeszcze jakies pytania to do około 14:00 jestem w Szczecinie...na forum bede zagladala czesto, a jak cosik to mam GG caly czas wlaczone (2142579), no i oczywiscie numer komorkowy 501-147-137 aktywny :-) Pozdrawiam i zapraszam...

 

Ps. Przepraszam jesli post jest nieskladny ale chyba jeszcze mam alkohol we krwi od wczoraj  :laughing:  :laughing:  :laughing:

niestety ale zmiana planow jutro ruszamyo 8,30 z walow do wolina na rynek ma byc spora zabawa i paliwko za darmo do zobaczenia pawlasnie wrocilem bylo zajefajnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ledwo żyłem po tej jeździe z Wolina - chyba za długo siedzieliśmy na słońcu, a paliło niemiłosiernie...

Ale imprezka całkiem, całkiem... Fajnie, że dzieciaki miały radochę! Była tez grupka niepełnosprawnych - ależ im się podobało!!

No, kto nie był - niech żałuje :-)

 

To jak? W piątek Grzepnica? Już mi się micha cieszy ;)

 

Pozdrawiam wszystkich! (pogodą się nie przejmujcie - przejdzie jej ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ledwo żyłem po tej jeździe z Wolina - chyba za długo siedzieliśmy na słońcu, a paliło niemiłosiernie...

Ale imprezka całkiem, całkiem... Fajnie, że dzieciaki miały radochę! Była tez grupka niepełnosprawnych - ależ im się podobało!!

No, kto nie był - niech żałuje :-)

 

To jak? W piątek Grzepnica? Już mi się micha cieszy ;)

 

Pozdrawiam wszystkich! (pogodą się nie przejmujcie - przejdzie jej ;) )

no oczywiscie ze bedziemy ja i moj intruderek no i moze jakies kobialki na moturkach bedzie superowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dawno mnie nie było, ja byłem na zlocie koło Witnicy, jakie piękne Dragi :mrgreen: . Myślę, że się spotkamy na Junaku.

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...