Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to fak wakacje sie skonczyły ale niektórzy nadal je mają, inni natomiast pracuja.Zobaczymy co jutrzeszy dzien przyniesie.Dzisiaj natomiast cos sie bedzie dzialo na wałach.Wczoraj jak byłam na wałach to jeden z chłopakaów odjezdzajac dał na koło i akuart na wprost policja jechała i właczyli koguta.Chciceli zajechac mu droge ale ominął ich a te barany zawrócili i chceli go scigac.Hahahha On na GSXR a oni swoim VW hihihih no niezle a tak po za tym to przeciez niemogą motocyklistow scigac bo powoduja zagrozenie hihihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zakończeniu remontu przedpokoju (taki remont od podłogi do sufitu trwający nieco ponad tydzień) mam nadzieję nieco odpocząć. jesli pogoda dopisze to może sobie nieco polatam (na pas albo jeszce gdzie indziej) wszystkie plany wiąże z niedzielą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po tygodniowej nieobecności , wczoraj wrocilismy z 7-dniowych wakacji w Miedzyzdrojach na motorku , szczerze mowiac nie polecam naszego morza po sezonie , Miedzyzdroje niby miejscowosc gdzie sezon trwa dluzej niz gdzie indziej to szczerze nie polecam...srednia wieku na baletach ( jedynych czynnych ''pod molem'' ) 65 lat , glowny jezyk - niemiecki , reszta to pary z dzieciaczkami do 5 latek , parking za moto 25 zl za dobe , 2 piwa na baletach 18 zł , poprostu masakra , wole jakas spokjniejszą miejscoswosc nadmorska w sezonie , niedosyc ze wiecej sie dzieje to 5 razy mniej wydatkow , a teraz wielki dol bo juz wiele czasu na posmiganie nie zostalo :-((( fajnie byloby sie spotkac jeszcze i poznac tych ktorych zna sie tylko z forum :-))) Jakies propozycje ?? ( oczywiscie odnosnie garazu ) Pozdrawiam serdecznie.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wczoraj byłem z moją młodą na pasie zapalić znicz u Szweja. Niestety w piątek nie mieliśmy czasu podjechac a to właśnie 10.IX wypada rocznica wypadku.

Poza tym wyjazdem czas minął nam na remontach mieszkaniowych. Jeszcze tylko nowe meble i przedpokój stanie się reprezentacyjnym pomieszczeniem naszego domku ;)

Dzisiaj do pracy oczywiscie konno ale czuć juz coraz bardziej, że robi sie zimno i mało przyczepnie... niestety uślizgi wystepują coraz częściej....

Do zobaczyska kiedyś, gdzieś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hejka Wszystkim , słyszałam coś o ''Zakończeniu sezonu'' w Dobrej Szczecińskiej w ten weekend ( 24,25,26.09 ) . Czy ktoś oprocz mnie slyszal ? I jeśli tak to kto się wybiera ?? Troszke juz zimno na motorkowe szalenstwa , przynajmniej jak dla mnie ale spotkac sie ostatni raz przed zima w wiekszym gronie byloby miło :-)) Czekam na jakis odzew z Waszej strony a tymczasem lecem do gryfina , moze spotkam dzisiaj kogos na Lagunie ?? Pozdrawiam serdecznie i do zobaczyska na drodze :-) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! kurcze i jak tam z tym zakończeniem sezonu? było? Ja niestety w tym czasie byłem w Poznaniu... :banghead: Tam była na 110% jakaś impreza motocyklowa bo w sobotę około 12.00 widziałem dość duża paradę :banghead: miło było posłuchac conajmniej kilkuset motocykli :D szkoda że musiałóem tam być w pracy i to autkiem :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czyw idziecie te zmiany pogody za oknem?Raz deszcz a teraz piękna pogoda na latanie,leniewszysyc mogą:).Od srody ma sie zepsuć.Czy ktoś się z was może do Louisa wybiera w najblizszym czasie?Jesli tak to dajcie znać bo i ja tez bym się wybrała po zestaw napędowy.

A tak wracając do lokalu pt. Garaz,to z tego co mi wiadomo niema tam juz klinetow motocyklistów jak kiedys i podobno Ziutek ma zamknąć lokal.Piszę to co mi powiedziano,ale nie potwierdzam tego w 100%.Tak wiec lokal trzebaby zmienic.Moze Klimatyczny Prorok Pub na ul.Małkowskiego koło kina Helios.To tylko propozycja.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Ziutkowi sie lokal nie opłaca?! Kurcze fakt że dawno mnie tam nie było ale zdawało mi sie że jednak jakiś ruch tam zawsze był... Hmmm faktycznie do starych dobrych czasów gdy trudno było postawić tam motocykl pewnie było daleko ale...

No nic życie nie znosi próżni więc gdzieśsię ludziska zawsze będą zbierać... szkoda tylko że nie tam bo miejsce było ciekawe...

Pozdrawiam ciesząc się z ładnej pogody :)

PS w motomarze mają kontakt z Klasą czyli dostawcą Louisa lub Polo na Polskę. Z tego co wiem ceny obowiązują w związku z tym takie jak w Berlinie a ino w PLN... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam po weekendzie... Tak się szczęśliwie złożyło, że pogoda pozwoliła mi na małą polatankę weekendową. W połowie tygodnia podobno znowu ma być ładnie więc pewnie znowu polatam...

Ehhh mogło by zimy nie być.... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

co tu taka cisza, w necie Was nie ma, na drogach też a przeież pogoda była jak najbardziej do śmigania,

ludzie piszcie coś bo ten szczeciński temat zanika, a chyba jest nam potrzebny

 

pozdrawiam

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak smutno sie zrobilo , zimno i wogole :P az mnie trafia jak sobie pomysle ze do wiosny jeszcze tak daleko :-((( Polska powinna byc cieplym krajem aby smiganko mozna bylo uprawiac caly roczek :-))) Poozdrofki for @ll :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe Pogoda jest poprostu piękna do latania!!! Śmigam codziennie rozkoszując się piękną jesienią... Sucho, względnie ciepło i miło... czego chcieć więcej? Taka pogoda jak dla mnie mogła by być nawet do marca ... a potem mogło by zacząć sie ocieplać :buttrock: hihihi! Pozdrawiam załogę Szczecińską!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...