Skocz do zawartości

Zębatka z14


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sa opony do motorowerow o tzw. profilu szosowym - przypominaja one slicki :-) ale kosztuje "pare" zlotych wiecej ;-)

 

heh, mam nadzieje ze to faktycznie pare,a nie jakiś majątek

 

a jaki to bedzie rozmiar na ten taki motocyklowy (wiecie o co mi chodzi??) np. 120/70 - 13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem gumy do jawki to chciałem sobie kupić takie "slicki" Opony były na felgi 16", ale podobno niepasują do jawki. Strasznie się wtedy wk**iłem i zostało mi kupić zwykłe opony czyli: Z przodu Heidenau czy coś takiego (to też są szosóki ale nie takie jak chciałem) i z tyłu Dębica SFINKS (jest to opona o grubszym bieżniku, dobra do jazdy po polnych drogach :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już zębatkę z12. W tym tygodniu postaram się nią założyć i zobaczę jak będzie się ciagła. I czy wiedzie do mnie pod dom na wsi bo jest tam spora góra. Musze tam teraz na z11 wieżdżać na jedynce, ale i tak dobrze się ciągnie pod górkę, przyśpiesza pod nią bardzo żwawo. Rozpędza się pod nią na jedynce aż do "odcięcia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

kurde a do simsona orginalna opona 90 zl a jakas nieorginalna 70 czy jakos tak lol :D a do jawencji 80 zl i wieksze sa i tansze :D

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trzeba wzjasc pod uwage ze moto może nie dać sobie rady na 14. Bedzie miało mniejsze przyspieszenie ale wjeksza predkość. Ja jak zmieniłem w Jawce z 11-13 dało mi to 10 km/h :D Nie zakładałem 14 bo jawencja była by za mułowata na starcie ,a czego takiego nie lubie. A mogłbym założyć bo moja jawencja ma orginalnie przejechane 7200 km :D i ma zarabistego kopa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...