Skocz do zawartości

Stelaż do Hondy CBR F3 na 3 kufry


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie poszukuję stelaża do Hondy CBR F3 na 3 kufry. Zgrzebałem już cały necik lecz jedyne co znalazłem to mocowanie Monrack.

 

Znalazłem tez : http://hepco-becker.de/anbauanleitungen/650162.0001.pdf lecz mocowanie jakie jets pokazane na rysunku wątpię żeby wytrzymało 3 kufry 41 litrowe

 

 

Jeżeli macie może jakieś schematy jak je można wykonać, albo gdzie taki można kupić to będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz kupić, czy pytasz co kupić? bo jeśli to pierwsze, to zły dział...

 

a co do stelaża hepco: tak, on jest na 3 kufry

jeśli się upierasz przy komplecie, na twoim miejscu rozważyłbym wingracka

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wingracka do CBR 600. Rozeznawałem do F4 i lipa.

 

hmm? przecież wingrack jest uniwersalny, zmieniają się tylko mocowania. czyli w razie czego wystarczy dopasować/ dorobić tylko je - czyżbym się mylił? ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm? przecież wingrack jest uniwersalny, zmieniają się tylko mocowania. czyli w razie czego wystarczy dopasować/ dorobić tylko je - czyżbym się mylił? ;)

jsz

 

OK, to w takim razie tak: Givi nie robi mocowań WingRacka do CBR 600, a mocowania jużsą pod konkretny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to w takim razie tak: Givi nie robi mocowań WingRacka do CBR 600, a mocowania jużsą pod konkretny model.

 

No dokładnie, nie spotkałem się z modelem wingrack'a do CBR F3. Osobiście oglądałem wingrack'a do CBR i niestety ale nie pasuje.

 

Tak więc zostaje mi chyba zrobienie stelaża :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie poszukuję stelaża do Hondy CBR F3 na 3 kufry. Zgrzebałem już cały necik lecz jedyne co znalazłem to mocowanie Monrack.

 

Znalazłem tez : http://hepco-becker.de/anbauanleitungen/650162.0001.pdf lecz mocowanie jakie jets pokazane na rysunku wątpię żeby wytrzymało 3 kufry 41 litrowe

 

 

Jeżeli macie może jakieś schematy jak je można wykonać, albo gdzie taki można kupić to będę wdzięczny.

 

Kumpel ma taki jak w linku Hepco-Becker do VFRki 800 i daje radę, chłopak dużo śmiga po europie z trzema kuframi :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to w takim razie tak: Givi nie robi mocowań WingRacka do CBR 600, a mocowania jużsą pod konkretny model.

Kolega ma wingracka założonego do cbr 600 f3, ale chyba ma przerobione mocowania. Widać, że dla chcącego nic trudnego :)

http://bikepics.com/pictures/691487/

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma wingracka założonego do cbr 600 f3, ale chyba ma przerobione mocowania. Widać, że dla chcącego nic trudnego :icon_question:

http://bikepics.com/pictures/691487/

 

pzdr @starte

 

Pewnie się da :wink:

Jednakowoż gotowca nie ma, ja stwierdziłem że nie będę robił z CBRki jucznego muła i ograniczyłem się do Monorack + kuferek Givi. JAk będzie potrzeba to pójdzie jeszcze torba na fotel pasażera i powienienem się w tym ogarnąć. W 2 osoby na 1 maszynie dalekich przelotów póki co nie planuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...