Skocz do zawartości

GSX-r 600 SRAD 110KM Dobry do nauki gumowania?


piwo_1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jezdzilem bandyta 600. Motor ten nie szedł na gume. Co myslicie o gsx-r? Czy bedzie to dobry motor do nauki na 1 kolo? pozdr

 

I proszę o wskazówki dla poczatkujacego. pozdr

 

Bardzo doby ale raczej nie dla Ciebie. Polecam jakieś SM lub enduro na jeden sezon. Potem gsx-r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I proszę o wskazówki dla poczatkujacego. pozdr

 

trochę wskazówek jest tutaj, a trochę jest tutaj. innych wątków sam sobie poszukaj - zapewniam, że są

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo doby ale raczej nie dla Ciebie. Polecam jakieś SM lub enduro na jeden sezon. Potem gsx-r.

Dlaczego gsx-r nie dlamnie? Jeszcze za szybko? moge sie potrzaskac? czy o co chodzi? Juz nim troszke jezdzilem i jezdzi mi sie super duzo lepiej niz bandziorem i wydaje mi sie ze jest dla mnie stworzony:) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego gsx-r nie dlamnie? Jeszcze za szybko? moge sie potrzaskac? czy o co chodzi? Juz nim troszke jezdzilem i jezdzi mi sie super duzo lepiej niz bandziorem i wydaje mi sie ze jest dla mnie stworzony:) pozdr

 

Może chociażby dlatego iż owiewki drogie są? :biggrin: a lubia sie lamac :biggrin:

Moim zdaniem do nauki gumowania najlepsze sa motocykle enduro tudziez Supermoto,jak chociazby DRZ 400 :bigrazz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździłem Banitem, ale jestem w stanie się założyć o dużo że on idzie na koło :icon_rolleyes:

 

Jeżeli ten SRAD ma faktycznie 110 KM (w co szczerze wątpię) to na jedynce idzie z gazu na koło a na dwójce ze sprzęgła... BTW jeśłi faktycznie latasz juz trochę tym gixerem i Ci nie idzie na koło, to ..... może stunt nie jest dla Ciebie.... tak tylko głośno myślę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździłem Banitem, ale jestem w stanie się założyć o dużo że on idzie na koło :buttrock:

 

Jeżeli ten SRAD ma faktycznie 110 KM (w co szczerze wątpię) to na jedynce idzie z gazu na koło a na dwójce ze sprzęgła... BTW jeśłi faktycznie latasz juz trochę tym gixerem i Ci nie idzie na koło, to ..... może stunt nie jest dla Ciebie.... tak tylko głośno myślę :biggrin:

tzn z tym gsxem mam jeszcze maly problem a dokladnie z gaznikami musze je wyregulowac, ponieaz sie dławi. a 81kw to 110KM wiec nie ma w co watpic :rolleyes: a PO WAKACJACH BEDE ROBIL NA KOLKU KILKA KILOMETROW PONIEWAZ JESTEM OSOBA KTORA JAK COS POSTANOWI TO ZAWSZE WYKONUJE :banghead: Bandit idzie na gume ale ze sprzegla, a to sie mija z celem. Szkoda sprzegla! pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn z tym gsxem mam jeszcze maly problem a dokladnie z gaznikami musze je wyregulowac, ponieaz sie dławi. a 81kw to 110KM wiec nie ma w co watpic :flesje: a PO WAKACJACH BEDE ROBIL NA KOLKU KILKA KILOMETROW PONIEWAZ JESTEM OSOBA KTORA JAK COS POSTANOWI TO ZAWSZE WYKONUJE :biggrin: Bandit idzie na gume ale ze sprzegla, a to sie mija z celem. Szkoda sprzegla! pozdr

 

Bandit idzie na kolo na 1 z gazu. Trzeba wyczuc momeny gdzie jest najwiekszy skok i mocno szarpnac manetka....

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gumę można postawić w zasadzie każdy jednoślad, tylko TRZEBA UMIEĆ. Sam ci nie stanie - mowa o jednośladzie, bo to drugie moze samo stanąć, ale również potrzebuje bodźca. Może ci się narząd z moturem pomyliły? :lalag: :) :D

Edytowane przez jagroski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gumę można postawić w zasadzie każdy jednoślad, tylko TRZEBA UMIEĆ. Sam ci nie stanie - mowa o jednośladzie, bo to drugie moze samo stanąć, ale również potrzebuje bodźca. Może ci się narząd z moturem pomyliły? :rolleyes: :wink: :biggrin:

Jak masz problemy z odroznieniem to wspolczuje bo zaden mechanik ci nie pomoze:) mi sie to nie zdaza. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...