Skocz do zawartości

Jakie kufry SUZUKI DL 1000?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pytanko czy ktoś was ma może doświadczenia z oryginalnymi kuframi Suzuki... Jak się one sprawują... Czy warto wydać tą kasę... Czy jednak GIVI tudzież inna firemka lepiej sobie radzi... Inne akcesoria do dużej DL-ki też poddaję pod refeksje...

 

POZDRO :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne kufry dla Suzuki robi właśnie GIVI :P :)

 

Ostatnio na allegro szukałem kufra Givi E450 i chodził po ok. 400zł, a taki sam ze znaczkiem Suzuki Burgman 600zł :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... pamiętam, że gdzieś cosmosquiq pisał o tych fabrycznych kufrach, że jakoś mu się nie sprawowały za dobrze; zwłaszcza narzekał na centralkę, że niekształtna mimo teoretycznie tej samej pojemności co odpowiednik givi. ale musiałbyś sobie poszukać, bo nie mam do tego cierpliwości

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne kufry dla Suzuki robi właśnie GIVI :crossy: :eek:

 

Ostatnio na allegro szukałem kufra Givi E450 i chodził po ok. 400zł, a taki sam ze znaczkiem Suzuki Burgman 600zł :biggrin:

 

 

Ja kupiłem swoje razem z DL-em na wiosnę zeszłego roku.

Napisane na nich (pisze o bocznych, bo te mam w domu - centralny mam wpiety w motocykl i nie podejrzę :) ) jak wól: Suzuki oraz KAPPA.

 

Moje przez cały sezon sprawowały się bez zarzutu.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko top case od Suzuki. Robi to Kappa, tylko że jest znaczek Suzuki i lakier pod moto. Nie wiem na co można narzekać. Mój mam od nowości sprzęta czyli 2002 roku i sprawuje się bezproblemowo. Mieszczą się dwa kaski integralne. Nic nie skrzypi, nic się nie obija. Trochę tylko wytarl się stelaż mocujący, ale to normalne. Podczas jazdy między samochodami w korku nie czuć go w ogóle, wtedy największy problem to szerokość kierownicy. Poza tym dobre oparcie dla plecaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam top case Moto Detail ..tani ale trochę badziewny..pokrywa ma luzy i trochę hałasuje... podczas mocowania płyty trzeba było trochę dziurek powiercić .. ale w sumie wystarcza i swoje funkcje spełnia..... Miałem w planach jeszcze boczne dokupić, ale siano zdecydowałem przeznaczyć na bardziej według mnie przydatne urządzenia a mianowicie Power Commander :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...