Skocz do zawartości

Wyjazd Majowy nad Balaton


gerardgrodzisk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Jankesie - jeśli Pan pozwoli to przyłaczę się do Pana...z Niuniom...i bedziemy jechali nieco z tyłu... mnie bowiem kufer na wybojach spadowywuje na drogę...sprowadzając ogólne niebezpieczeństwo w ruchu drogowym...

 

...plotki zresztą głoszą że będzie Pan często stawał...na serwis...

 

...to ja se w tym czasie będę kufer poprawiał...

 

Czy taka opcja Pana interesuje... czy mam zainteresować się raczej kajakami...bo odmowy nie zniosę... coś taki uczuciowy jestem...

:icon_razz: :biggrin:

buchachachachachbuchachachaaach... ;)

 

:biggrin:

 

pasuje oczywiscie..ale raczej bede jechal za toba bo nie sadze zebys dlugo wytrzymal za moimi tlumikami:):biggrin::)

jno ite n serwis w ktmach....co 300km trza robic inaczej sie same awarie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sformułowanie "Pod Wawel" oznacza nic innego jak wizytę w Krakowie :P

 

Absolutnie prostuję tę oczywistą pomyłkę: sformułowanie "Pod Wawel" oznacza sposób spożywania alkoholi wysoko procentowych ( pow 70% ). Mozna pić "pod ogórka", "pod zagrychę", "pod colkę" ( słynne litewskie :"tu colas, tu wodkas!!!" ) czy też " pod Nowego Nowego Ileśtam" ( mocno wyrafinowane!)

Zaproszenie " Pod Wawel " to sugestia konsumpcji w/w destylatów na ławce na Plantach w kwietniową ciepłą noc "pod cokolwiek" z widokiem na Wawel.

Przepraszam jednocześnie za ;) ale wydaje mi się, że już na wstępie należy unikać wszelkich nieporozumień i niedomówień jak na przykład te bzdury jakobyśmy byli w jakiejś Unii. Paszporty, książeczki wojskowe, komplet szczepień i zaświadczenie moralności z parafii to dokumenty niezbędne w podróży a niedoświadczeni tak zwani " podróżnicy" ( jak dla przykładu niejaki W. ) niech najpierw pojadą dalej niż na Tarchomin a póżniej zabierają głos w powaznej dyskusji. Prawda Panie Stanisławie?

Edytowane przez DrSpławik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie wie! Prawda jak nic! Absolutna, jednoznaczna i Nie-Do-Podważenia-Przez-Żadnego-Niejakiego_W

 

ok - bo zbaczamy z tematu...

Tak na poważnie - to pierwszy post Gerarda jest zaproszeniem na tę wycieczkę dla tych, co maja czas i ochotę - również tam podaliśmy zarys...

Nie ma przeciwskazań, abyśmy w trakcie sobie indywidualnie czy w malych podgrupach rozdsyponowali czas czy traskę inaczej - zawsze możemy sie spotkać wieczorkiem na piwku :icon_mrgreen:

A czy wrócimy razem "w te pędy" w niedziele z Węgier czy odbijemy na plitvickie - zalezy od pogody, czasu, nastroju... Każda opcja dobra i dopuszczalna.

pzdr Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak sobie śledzę ten wątek i biorąc pod uwagę, że majówka coraz bliżej sądzę, że będę bardzo mocno chętny dołączyć się do tego wypadu. Co do mojej osoby, to mam nadzieję, że pewien członek EKG (z którym mam przyjemność siedzieć biurko w biurko :icon_mrgreen: ) potwierdzi, że na ile mnie zna, to można mnie zabrać :biggrin: :biggrin:

 

Jednocześnie się zastanawiam nad wyjazdem chwilę wcześniej, czyli w sobotę 26.04 aby spędzić 3 dni na ciepłych źródłach w Hajduszoboszlo. Wtedy w prostej linii można dołączyć 1.05 w Egerze do Wszystkich.

 

Przy takim scenariuszu 26(sobota) byłby postój niedaleko Barwinka, gdzie znalazłby się dla kilku osób nocleg zapewniony. 27 w niedzielę jest się w Hajduszoboszlo (jakieś 400 km z Barwinka). Tam leń do środy (3 dni to akurat na pobyt tamże) na bardzo miłym campingu, lub kwatery których jest w bród. W czwartek jak znalazł wychodzi być w Egerze. (piXdrzwi 150 km z Hajduszo) Dalej jak podano na wstępie wątku.

 

Jeżeli się za bardzo wpraszam z propozycjami alternatywnymi wobec pierwotnych założeń, proszę mnie skarcić. Jeżeli nie, to czy byliby chętni na takie wstecz-przedłużenie wypadu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, ja też z kumplami planuje wyjazd na Węgry - okres wakacyjny, w planach mamy Tokaj i

park Hortobagy i ewentualnie Budapeszt, precyzujemy plany układamy trase, chętnie skorzystam z waszych porad po wyjeżdzie, będe śledził post........pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...