Skocz do zawartości

Flaga Polski na motor


adambert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a najlepiej to sie jeszcze trzecia czadowa flaga owinac w pasie a czwarta sobie przyczepic na patyku do kasku

i wtedy nie dosc ze jest czadersko czadowo to jeszcze taki tunning nie dosc optyczny polepsza tez moment obrotowy motocykla, naukowo dowiedzione !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo przyczepkę a na niej kramik festynowy z flagami - wszytkie kraje, rozne tematy, male i duze, papierowe i z materiału, do tego kilka duzych na trzonkach od mioteł przy moto, jedna na szyję jak zorro i trąbka z gwizdkiem w usta... :icon_mrgreen:

 

No i maszyna do waty cukrowej się przyda też...

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat od początku jest o szmatach... :icon_mrgreen:

 

szmaticzku na paticzku czyli flaga....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat od początku jest o szmatach... :biggrin:

 

szmaticzku na paticzku czyli flaga....

 

 

głupi smarkacz, i tyle.

 

PS

nie pozdrawiam

 

PS PS

Przepraszam innch czytelników za formę mojej odpowiedzi. Mogłem oczywiscie odpowiedzieć inaczej ale w tym wypadku ... - mam nadzieje, ze mnie jednak rozumiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie rozumiem I popieram

gurim pewnie zartujesz z ta szmata ale powiem Ci ,ze to bardzo glupie zarty. Kiedys ludzie w Twoim wieku oddawali zycie za flage, za ojczyzne. To jest nasza narodowa flaga nasze barwy okupione setkami istnien ludzkich nasza historia. Czlowieku zastanów sie co piszesz.Zawsze jezdzilem z flaga i bedę jezdzil i nic nikomu do tego!!!!

Prosba do wszystkich- proszę nie żartowac z naszych symboli narodowych, urażacie dumę niektorych Polakow!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja rozumiem ossochozzi ale ktoś przede mną poruszył owe słowo w tym temacie.....1 post powyzej "szmaticzku na paticzku"... :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosba do wszystkich- proszę nie żartowac z naszych symboli narodowych, urażacie dumę niektorych Polakow!!!

Ahem.... to jak rozumieć tych co wożą hamerykańskei flagi? Oni wtedy też urażają dumę niektórych Polaków... czy niektórych Amerykanów? Czy imigrantów w Ameryce, bo rdzennych mieszkańców to ta flaga raczej....

 

Ostrożnie z tym nacjonalistycznym konikiem, bo potrafi w dziwne miejsca brykać..... w ogóle, w ten sposób wychodzi nasza Polska siermiężność. Matka Królów! Obrończyni Europy! Przechowalnia (skansen) Jedynych Słusznych Wartości! Żywią i Bronią! Za Waszą i Naszą!

 

Kurde, tak poza naszym bajorkiem to to NIC i NIKOGO nie obchodzi...... także Dajmy sobie na luz. W takiej np. Szwecji i tak wisi 50 razy więcej flag niz w Polsce. To może niech chłopaki wieszają cokolwiek, skoro pomimo tego patriotyzmy przez duże P ludzie jakoś sie wstydzą swojej flagi?

 

Ja osobiście uważam się za Europejczyka z polskimi (bardzo dobrymi) korzeniami. No ale to ja.... :biggrin:

 

peace....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jedno to musicie przyznać wszyscy. Mamy wielki dar - z prostego pytania o miejsce zakupu flagi na motocykl zrobiła sie dyskusja narodowa, w której przeplata się patriotyzm, historia motocyklizmu, debata o gustach, prawdziwi faceci i pozerzy itd, itd, ..... nie no jednak mamy talent.

Chyba jednak najwazniejsze jest to kto jest jakim człowiekiem - żeby był poprostu dobym kumplem, a czy ma flagę, frędzle, lampki t już sprawa drugoplanowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat został zarżnięty.

 

W 2002 będąc w stanach, widziałem obłęd amerykanów na temat flagi - była wszędzie, szczególnie samochody (taki symbol po 11 września). Na początku byłem zdegustowany, ale z czasem przyszła refleksja. Oni się szanują. A my. 3 maj, 1 sierpień, 15 sierpień, 1 wrzesień, 11 listopad - mizeria. Kto wywiesi sztandar przed własnym domem? Na mojej ulicy tylko ja. Reszta ma to w d.... , albo tysiące uwag.

Moją flagę założę i będę jeździł kiedy będę miał ochotę (szczególnie święta narodowe), niemieckiej, angielskiej czy ruskiej nie zamierzam wieszać.

 

I jeszcze jedno .....Nie sądźcie a nie będziecie sądzeni....

 

Myślę, że temat warto zakończyć.

 

Do zobaczenia na trasie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mojej przyjemności to mozecie sobie zamontować po sześć flag tylko nie dorabijacie do tego ideologii,prosze.

Wydaje mi sie że będziecie z tymi flagami lepiej widoczni ,i ciągnik(nie mylic z siodłowym)przy wyprzedzaniu Was zachowa odpowiednia odległość coby turbulencje wynikające z tego manewru nie wywolały u Was rozkurczu zwieraczy . :crossy: Mimo wszystko pozdrawiam i na końcu prośba do Was panowie .......rozluźnijcie pośladki :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...