Skocz do zawartości

Flaga Polski na motor


adambert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh. Jak zwykle jazda na mój temat. Polskiej falgi nie powiesze bo mi się nie podoba. A w UK była swego czasu jazda nt. flag w trakcie MŚ w piłce noznej ostatnio. Tu PN jest sportem narodowym i nawet emeryci w sklepach gadają o meczach a nie o moherowym berecie. Tysiące samochdów miałe wywiesozne flagi, naklejki a niektore nawet malowane we flage Anglii. Białe van`y miały namalowany tylko czerwony krzyż i już flaga jest. hehe. Rząd sie zainteresował tym bo flaga Anglii stała się najelpszym towarem na sprzedaż. Nawet puszki piwa mialy flagę i z czasem uznali to juz za zniewagę flagi. Znalazłem sporo takich flag na plasitkowych patyczkach które odpadły z samochdow na ulicy. Nazbierało się ich sporo, małe i duże. Znalazłem też jedną flagę RPA.

 

Jak nie czujesz potrzeby (albo strach Ci nie pozwala) jeździć z polską flagą w UK to .........

Hamerykanca flaga, z kolei pasuje zawsze i wszędzie. Nie było jej jeszcze tylko na srajtaśmie i nikomu to nie przeszkadzało. A skoro ma wszystkie najciekawsze kolory, to proponuję żebyś stosował takie właśnie graffiti

Edytowane przez ZIGGI

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskiej falgi nie powiesze bo mi się nie podoba.

Czyli flagę traktujesz jako zwykłą ozdóbkę, to i dobrze, że nie jeździsz z Polską.

Nasza flaga to nie tylko kawałek kolorowego płutna i nie zapominajcie, że kupa ludzi zgineła, żebyśmy mogli mieć własną flagę i godło ale kto by się w dzisiejszych czasach tym przejmował.

Te narody, które okupiły krwią swoją wolność są dumne ze swojej flagi i okazują to na każdym kroku, tylko nie my Polacy.

Przepraszam ale mnie trafia jak ktoś afiszuje się z obcą flagą bo mu się jego własna POLSKA nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odejście od tematu ale inaczej się nie da. :icon_rolleyes:

Qurim takim jak Ty powinno odbierać się obywatelstwo. A może już jesteś bardziej brytyjski od Królowej?

Pomyśl chwilę chłopie i zastanów się nad naszą historią i tym co reprezentuje nasze godło i flaga. Zapewniam Cię, że jest się czym chwalić a USA do pięt nam nie dorasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ !!

Dajcie spokój nie ma się co nakręcać tu jest link do flagi z masztem który sobie też kupiłem.

Bardzo przyzwoity produkt za średnio przyzwoitye pieniądze.

 

http://www.allegro.pl/item298967713_bander...gsztokiem_.html

 

pozdr

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Jak zwykle jazda na mój temat. Polskiej falgi nie powiesze bo mi się nie podoba.

 

Daj spokoj stary !!!!

Ja smigalem z Polska ............ a pod spodem byla Angielska :icon_arrow:

Wiesz ile ludzi bylo zdziwionych i zainteresowanych ????

I zaraz pytania: skad jestem .............. z Polski of course, odpowiadalem z duma !!!!

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandra nie może być na sznureczku czy druciku, mysi byc solidnie mocowana, najlepiej wciagana bezpośrednio na maszt. Inaczej urwie się bardzo szybko. W Lousie są (w kazdym razie były bo kupowalismy) takie maszty dość solidne, mocowane na spręzynie z pomarańczowym światełkiem na topie. Miałam takie coś + bandera żeglarska kilka lat na moto i dobrze się sprawdzało. Przykręciłam to do mocowania sakw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byb@

Banderka wygląda fajnie, ale króciutki ten maszcik. Nie lepiej coś dłuższego.

 

Jak mocowałeś maszt do motoru?

 

Masz może swoją fotkę, jak się prezentuje na motorze?

 

Fotki nie mam bo moto sprzedałem wprawdzie bandera została ale jeszcze nie mocowałem jej.

W poprzednim była zamocowana na kufrze z boku bo przy sprzedaży pozostały by otworki i jeżeli nabywca nie montował by w tym miejscu nic to kufer zniszczony (jak dla kogo ale dla mnie napewno dwa otworki fi 4 ) a tak naklejam odblask i jes git woda się nie dostanie.

Natomiast w nowym sprzęcie będzie zamocowana z góry ale przy którejś krawędzi.Poza tym to przy Virago 535 trochę za duża jak na mój gust była sama bandera oczywiście bo maszt jak najbardziej Ok.Zapomniałem dodać,że do kufra na stałe mocuje się tylko podstawę a maszt z banderą wyciągasz i chowasz np. do kufra czy sakfy a zakładasz kiedy masz na to ochotę (maszt i podstawa są chromowane) moim zdaniem super patent. :biggrin:

 

pozdr

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep z flagami na Obozowej w Warszawie, jeden z lepiej zaopatrzonych.

 

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Chyba raczej przy Okopowej, na odcinku między Cmentarzem Żydowskim a ul Leszno.

Pozdrawiam :)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej przy Okopowej, na odcinku między Cmentarzem Żydowskim a ul Leszno.

Pozdrawiam :)

A nawet prawie na rogu Okopowej i Żytniej (po nieparzystej stronie Okopowej i parzystej stronie Żytniej) :icon_mrgreen: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odejście od tematu ale inaczej się nie da. :icon_mrgreen:

Qurim takim jak Ty powinno odbierać się obywatelstwo. A może już jesteś bardziej brytyjski od Królowej?

 

Cóz...do brytyjskiego paszportu brakuje mi już tylko 1.5 roku pobytu w UK i zdanie kilku testów z historii, której część uczylismy się w szkole podstawowej.

 

A nie mam nic od PL flagi ale jakoś mnie nie kręci jazda z takową, chyba że w Polsce. Ale tam każdy widzi ze polak jazdem. Za granicą raczej bym się nie chwalił. Np. dzis w jednym z brukowców na pierwszej stronie widnieje wieeelki napis ..."...1,3 miliona polaków przybyło już do UK..." a dalej możemy przeczytać że zabieramy prace angolom, ze nadwyrężamy służbe zdrowia, jeździmy po pijaku, wyłudzamy zasiłki od panstwa w ogromnych kwotach i kilka innych rzeczy. Miło mi. Harley`a zostawiłem w PL dlatego że jest na polskiej rejestracji nie chcę aby ktos mi go okopał na ulicy. Poza tym szkoda żeby gnił w angielskim deszczu co dzień.

 

PS. Dla złosliwych - na zmywaku też pracowałem ,chyba ze 2 tygodnie, później jako II szef kuchni, brat jako I szef kuchni, co drugą środę serwowaliśmy smaczny obiad dla gościa zwanego Tom Hanks, latem w porze sniadań dokarmialismy takiego co się zwie Kevin Spacey, przeważnie w godzinach 9-9.45 rano. Restauracja w której robilismy trafiała wysokie notowania w popularnych rankingach ekskluzywnych restauracji, dzięki komu? Polakom. Później kurierka z wyboru - jeździć moto całe dnie i zgarniać za to niezłą kasę to chyba dobra opcja.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo jak i gdzie mocować czyli etykieta.

Myślę, że warto zapożyczyć od żeglarzy zwyczaje odnośnie gdzie i jakie banderki. Jach wchodzący na wody obce wciąga banderkę gospodarza pod prawy saling. I tu można zapożyczyć ten zwyczaj np. na prawej stronie powiesić banderkę kraju w którym jesteśmy. Lewa strona albo centralnie jet oczywiście dla naszej.

Ściąganie bandreki na noc może mieć nie tylko znaczenie praktyczne ( nie ukradną) ale jest też wyrazem szacunku.

Ot takie sobie przemyślenia. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...