Skocz do zawartości

Jaka jest najlepsza szkola jazdy w Krakowie? ( Kraków nauka jazdy )


bdem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W L*0*K'u obok M1 wykladaja bardzo dobrze teorie, ale co do nauki jazdy motocyklem to calkowiecie odradzam... daja ci motor, jezdzisz, a chlopek idzie do swojego zagajnika i tyle go bedziesz widzial, no chyba ze zaliczysz glebe, to moze laskawie wyjdzie :P.

 

PS.Na placu jezdzilem 18 z 20 godzin O_o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam,

 

Czy możecie mi polecić jakąś dobrą szkole na kat. A najlepiej gdyby była nie jakaś znów droga no i aby można było w miare szybko wyjeździć godzinki...pozatym czy w krk już można zdawać egzaminy na ta kategorie czy jakoś to jest od wiosny ? czy terminy są takie same jak w przypadku kat.B? czyli po miesiąc czasu ?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyną szkołą w ck krakufie godną polecenia jest http://www.ksm.riders.pl/

resztę wiadomości znajdziesz na www

jsz

Edytowane przez jeszua
„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Czesc.

 

W koncu po wielu latach odkladania tego na pozniej zdecydowalem sie, ze na wiosne zrobie prawo jazdy na motor (kat. B mam od 18 roku zycia).

 

Jaka krakowska szkole polecacie? Zalezy mi na:

 

- nauce teorii w mozliwie malych grupach

- indywidualnym podejsciu instruktora do ucznia (zeby nie uczyl rowniez kogos innego w tym samym czasie jak ja bede z nim na placu)

- mozliwosci nauki na takim samym sprzecie na jakim zdaje sie egzamin

- fajnie by bylo gdyby byl duzy wybor kaskow (nosze okulary) - choc nie jest to warunek konieczny

 

I to tyle, nie wymagam chyba zbyt wiele? Kogo polecacie?

 

Dziekuje z gory.

Kazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... kat. masz od 18 roku, a w profilu stoi, żeś trzynastolatek. czyli plany masz ambitne :icon_razz:

 

co do poleceń: polecamy korzystanie z wyszukiwarki. mocno ułatwia zapoznawanie się z archiwalnymi postami na forum. na przykład takie wyszukiwanie powinno już dać ci odpowiedź na zadane pytanie :icon_razz:

jsz

 

ps. porządki w związku z zapytaniem. jeden wątek z kompletem informacji

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

w to samo miejsce, które polecamy wszystkim w krakowie: www.ksm.riders.pl

na przyszłość proszę używać wyszukiwarki: przeważnie odpowiedzi na podstawowe pytania już są w archiwalnych postach

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

elo,

 

mam pytanko czy ktos z Krakowa zaliczyl kursik gdzie zajecia z teorii odbywaly sie w weekendy ? albo gdzie istnieje taka mozliwosc (niestety praca w tyg. uniemozliwia mi uczstniczenia w/w wykladac, albo chodzil bym na nie przez 2lata bo moze raz na miesiac dla bym rade ;) )

 

pzdrw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem w prymusie A i B (1750zł) instruktorem A jest kierownik całej szkoły

 

Są 2 motocykle poobijany GN250 na plac i GN125 na miasto, trasę egzaminacyjną przejeżdża się tylko raz reszta godzin na placu ale za to jest szczegółowa teoria odnośnie tej trasy.

założę się że na początek wsadzi cię na 250ccm :biggrin:

 

Instruktor prywatnie obecnie nie ma motocykla ale ma dużą wiedzę na temat prawa jazdy. Sporadycznie ktoś nie zda A

A1 robią 2-3 osoby w roku

 

nie ma praktycznego egzaminu wewn na zasadach WORDu więc nie trzeba za to dopłacać jak w tanich szkołach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Ja zdawałem w szkole na ul. Pachońskiego (Prądnik Biały) Klub Dobrej Jazdy. Wybrałem tą szkołę ze względu na cenę i to że jest najbliżej mnie.

 

Ja w sumie umiałem jeździć wiec na placu byłem zaledwie 2-3 godziny a resztę miasto .. zresztą i tak nie wyjeździłem połowy godzin .. ale plusem było to że ugadałem sie z instruktorem ze 1 dzień przed egzaminem przejedzie sie ze mną jeszcze raz przez traskę egz. i parę kółek po placu.

 

Następnym plusem było to że pierwsze musiałem wykazać sie na placu zanim wyjechałem na miasto .. to akurat przeszło .. no problemas .. na tej samej lekcji pojechaliśmy na wioski aby instruktor mógł zobaczyć czy nie boje sie ruchu drogowego i czy sobie radze .. następne lekcje to już było wałkowanie tras egzaminacyjnych i jazda pomieście

 

Jeszcze jeden plus - instruktor (przynajmniej ten co mnie tresował) sam jest motocyklistą i dawał wskazówki na placu jak i też na trasie .. co robie źle .. etc .. no i raz pojechaliśmy do jego kumpla co ma warsztat z moto i pogadaliśmy sobie o maszynkach

 

Dla mnie duży plus.

 

Sprzęt do dyspozycji taki jak na egzaminie - Suzuki GN250

 

Ja mogę polecić tą szkołę z czystym sumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...