Skocz do zawartości

Jaka jest najlepsza szkola jazdy w Krakowie? ( Kraków nauka jazdy )


bdem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w zeszłym roku zaczynało sie od slalomu miedzy pachołkami i po slalomie wjezdzało sie od razu na ósemke. 5 razy ósemka i slalom powrotny miedzy ok 5 pachołkami. Po zakonczeniu slalomu - ruszanie pod górke. W Gdańsku taką górke wymyślili że po zatrzymaniu sie przed linią i puszczeniu hamulców moto spokojnie stało bez cofania się :crossy: .No i dalej jazda po mieście z boskim hełmofonem, w którym oprócz trzasków i pisków niewiele co można było usłyszeć :mrgreen: .Z cieżkim trudem pozostawało mi rozszyfrowywanie kilku magicznych słówek typu - lewo,prawo :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz kurs ukończyłem 29 czerwca a egzamin praktyczny mam 16 sierpnia dopiero to chciałbym sobie przypomniec jak się obchodzić z GN250. Czy ktos mógłby mi podać namiary na Pana Janusza z os.Złotej Jesieni. Może dałoby się jakoś dokupić godzin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

750 zł płacicie?? ja też tak chce!, robie prawko w Krakowie i dałem 900.

A do tego zdziwiło mnie że w ramach 20 godzin praktyki 12 musze zrobic na placu, a tylko 8 w miescie :?:

Czy u Was też tak jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem kurs 29 czerwca i wtedy tez pojechałem od razu złożyć papiery na Koszykarską. Najwcześniejszy termin egzaminu teoretycznego był na 27 lipca i nie mozna sie było umówic odrazu na praktyczny, bo nie!!!, bo dopiero po teoretycznym zdanym (a to przecież moja sprawa czy strace 90 złotych - czy ile to tam kosztuje) :buttrock: I znowu zaraz po teoretycznym umawiałem sie na praktyczny i najwczesniejszy termin to był 16 sierpnia. I tak (licząc, że zdam za pierwszym podejściem a innej mozliwości nie biore pod uwagę, bo jeżdżenie bez prawka mnie stresuje) to bede jeszcze musiał czekac miesiąc na wydanie dokumentu i legalnie bede mógł sobie pojeździć dopiero koło połowy wrzesnia :cry: A kurs zaczynałem w maju...

A to Polska właśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

czy to forum już wygasło?

Mam do was pytanie bardzo dobrze wszystkim znane <lol>

Jego niezwykłośc polega jednak na tym że skierowane jest tylko do osób które zdawaly w Krakowie, na Koszykarskiej - (bo tu właśnie bede zdawał)

Czy życzą sobie u nas uzywać kierunków, kręcić głową ...itp :?: :?:

Aha i jeszcze coś: czy jest mozliwosc przed ósemką przejechać sobie pare metrów po placu żeby wyczuć moto :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazdy przed 8 nikt nie praktykował jak ja zdawałem, kierunki stosować wypada i nawet potrzeba, ale się przyjęło ze mozna jechać z egzaminatorem i oblukać trasę jak ktoś kto jest przed tobą zdaje, egzamin wspominam bardzo dobrze, niezdało tylko może ze dwóch gości ale to dlatego ze nie przejechali 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na placu nie trzeba ani machać głową, ani używać kierunków - poza startem kiedy trzeba dać lewy kierunek i ładnie machnąć głową tak jest teraz. Miasto to inna sprawa - tam już trzeba syngalizować wszystko.

 

 

Kiedy masz termin ?? z tego co wiem zapisujących się teraz przenoszą na marzec 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy masz termin ?? z tego co wiem zapisujących się teraz przenoszą na marzec 2005"

 

Zapisywałem się 25.10.04 i wyznaczyli mi termin na 5.11.04. Podobno ostatni w tym roku.

A potem to faktycznie dopiero są od Marca... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...