Skocz do zawartości

Honda chaly<--widział ktoś ??


rozek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Sory że was męcze tymi japończykami, ale dałem ogłoszenie do gazety że kupie małą japonie i dzisiaj zadzwonił do mnie typek, który ma na sprzedaż honde chaly ( :?: :arrow: nie jestem pewien czy tak sie pisze ale czyta się "czejli" ). No i nie wiem jak to wygląda. Własciciel mówi że wyglądem przypomina simsona i to jedyne co wiem. Jeśli ktoś wie jak to wygląda, ma jakieś zdjecia, lub linki do stron na których można znaleźćtakie zdjecia to był bym widzięczny

 

PS. Motorek jest z '90 roku więc chyba nie powinien być taki okropny :?:

PS2. Przed chwią znalazłem cos takiego http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=17540397 więc może to to, bo typ mówił że jest do roboty rozrząd, a ten z allegro to tez czterosów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozek - uwazaj bo zaraz wpadnie Greedo i po "no nie znowu" :lol::lol::lol:http://village.infoweb.ne.jp/~fwjg7189/pages/goodbuy/chaly.jpg

 

No to się juz chyba rozmyśliłem.

1. Wygląd :?

2. Jest do malowania i wymiany opon

3. Coś nie tak z rozrządem

4. Automatyczne sprzęgło.

5. MBX i MB bardziej mi się podoba :D

 

No ale thx za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt całkiem fajny ale wg. mnie głupio wygląda.

Mój kolega ma Jinchenga Smyka, który wygląda podobnie (z tym, że jest nowszy)

Dużą wadą jest automatyczne sprzęgło , wygląda trochę skuterowato

i w 2 osoby nie bardzo wygodznie się jeździ

Plusem jest silnik czterosuwowy no i jest dosyć trwały. :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraz sie ale ja bym wolal juz simsona :D DDR roolez =] Chodzi mi o akurat ta honde :D Nish o ogolnie japonie jakies:)

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, Rożek nie myślałeś nad jamahą rd ?? Mi osobiście bardziej się podoba i jest o wiele tańsza - za 1600zł kupisz już model chłodzony cięczą i o przyzwoitym wyglądzie :D  

PS chodzi mi o rd 80.

 

No bo wyszło to tak, ze szukam hondy mb/mbx, mt/mtx, suzuki ts, rg ( raczej odpada bo droższe ale jak by się trafiła nie będe narzekał) lyb yamahe dt, rd. No ale to wszystko by się w ogłoszeniu do gazety nie zmieściło ( max 15 słow ) więc dałem ogłoszenie że kupie każdy motorower japoński oprócz skuterów. No i ten typek zadzwoił ale nie czaiłem co to jest te chaly. Żeby powiedziął że to identyko jak jincheng smyk to bym wiedział a tak to nie wiedziałem i sie chciałem was zapytać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozek - uwazaj bo zaraz wpadnie Greedo i po "no nie znowu" :lol::lol::lol:http://village.infoweb.ne.jp/~fwjg7189/pages/goodbuy/chaly.jpg

 

dobra m16, ale rozek cos jednak chce kupic a Ty nawet nie masz nic na oku a walisz 20 tematów o Simsonie i MZ :D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozek - uwazaj bo zaraz wpadnie Greedo i po "no nie znowu" :lol::lol::lol:http://village.infoweb.ne.jp/~fwjg7189/pages/goodbuy/chaly.jpg

 

dobra m16, ale rozek cos jednak chce kupic a Ty nawet nie masz nic na oku a walisz 20 tematów o Simsonie i MZ :D

Bo chce kupic i simsona i mz :-)

A to ze nic sensownego znalesc nie moge to nie moja wina :D

A swoja droga to kurde jak kasy nie mialem to ofert bylo od groma a teraz jak mam ok 1700 zl na samego simsona to nic sie trafic nie chce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M16 chcesz kupić simka?? Mam coś dla Ciebie. Ja mam simka S51 z papierami za 700 zł.

Bak był u lakiernika (koszt 200zł), Dorzucam dodatkowo 2 tłoki na następne szlify, owiewkę, obudowę łańcucha ( to ostatnią plastikową część). Sprzedaje tanio, ponieważ potrzebuje szybkiej kasy na nowe moto :D . Jak chcesz kupić to wal na priva GG 2130191

e-mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...