Skocz do zawartości

Pytania odnosnie XR 400


Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki dzieki wszyskim za gratulacje :rolleyes: ale powiem wam jeszcze cos dzis dostałem czesci od kolesia jeszcze do XR i zgadnijcie co jest w nihhhh

- 2 filtry powietrza jeden nowy

- 4 filtry oleju

- nowe zebatki przód i tył w dodatku stare też

- świece jakies

- plastiki czyli boczki i tylny błotnik

- stare tarcze chamilcowe

- nowe klocki chamólcowe najlepszej marki

- stare kompletne koło na tył z którego mam zamiar zrobic supermoto

- komplet naklejek Honda XR

- uzywana tuleja i tłok w bdb stanie

no naprawde jestem zaszokowany :)

 

teraz tylko szukam sportowego układu wydechowego zna ktos strone gdziem oge cos takiego kupić ???

no i kupie jeszcze koło przednie i bede miał ala supermoto :) :icon_question: :icon_question: :notworthy:

 

Jak jest do dołu to wyłączone, a jak do góry to włączone. Tak powinno być.

dzieki wielki :)

Pozdro

 

 

 

 

 

 

 

jeszcze mam pytanie takie jaki najlepiej olej wlac do tego bo to mój pierwszy 4t a no i pytanie czy do skrzyni u silnika jest osobny olej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz Ci wczesniej podawalem pare stronek :icon_arrow: Poszukaj moze sie cos wlasnie nawinie :icon_arrow: Moze na ebay.de cos bedzie :icon_arrow:

 

 

 

Ps. Wpadlem na taki pomysl co do Czarka tego Macka no i mojego Kolegi z ekipy. Zbieramy cala ekipe ktora nam zostala podjezdzamy pod dom ktoregos z nich i sie bawimy czyli kontrolowane poslizgi jazda na kole itd :D Zdaje mi sie ze zrobi im sie troche slabo ze wszyscy jezdza a on nie i wtedy wroca do ekipy :icon_arrow: ja tak zrobie :crossy: Zobaczymy czy cos da :crossy: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadlem na taki pomysl co do Czarka tego Macka no i mojego Kolegi z ekipy. Zbieramy cala ekipe ktora nam zostala podjezdzamy pod dom ktoregos z nich i sie bawimy czyli kontrolowane poslizgi jazda na kole itd :) Zdaje mi sie ze zrobi im sie troche slabo ze wszyscy jezdza a on nie i wtedy wroca do ekipy :icon_mrgreen: ja tak zrobie :flesje: Zobaczymy czy cos da

 

 

mi też tak zrobili jak nie miałem ochoty wychodzić i wiedziałem że będzie lało lada moment.

W końcu pojechali w teren a za 40 min telefon żeby przyjechać z przyczepą bo jednemu piasta pękła a drugi zgubił paliwo :biggrin:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz Ci wczesniej podawalem pare stronek ;) Poszukaj moze sie cos wlasnie nawinie :) Moze na ebay.de cos bedzie :)

Ps. Wpadlem na taki pomysl co do Czarka tego Macka no i mojego Kolegi z ekipy. Zbieramy cala ekipe ktora nam zostala podjezdzamy pod dom ktoregos z nich i sie bawimy czyli kontrolowane poslizgi jazda na kole itd :D Zdaje mi sie ze zrobi im sie troche slabo ze wszyscy jezdza a on nie i wtedy wroca do ekipy :) ja tak zrobie :) Zobaczymy czy cos da :) Pozdro

nom niby to jest dobry pomysł aleeee no niestety czrek mieszka 10metrów od komedy policji hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko, ja to nawrócony jestem, tylko z budżetem mam na razie problemy. a z czarkiem tez pewnie damy radę.

Jak się XR sprawuje? wstaje na kapcia? :icon_question:

 

hehe no mam nadzieje ze sie nawrucie a xr świetnie na kapcia wchodzi i late jak nie wiem co hehe :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no rozumiem cie ale niema czeogs aby im przetłumaczyc mozesz tylko namawiac. tylko ze unas jest inna akcja bo chłopaki taki jak Maciek i Czarek pokupowali sobie BMW hehe ale no widze ze z tych 2 osób jedna napewno da sie odratowac hehe

 

teee chłopaki a ja mam do was pytanko czy wie ktos jak jest właczone ssanie w XR czy do góry czy do dołu bo mam taki problem ze gdy wrzuce do góry to chodzi na wolnych ijak chce wkrecic ja to niechce za chiny a jak na dół to jest ok ?? czy ktos wie ??

Ssanie jest wyłączone w pozycji dolnej. Masz jeszcze pozycję środkową i uznać ja należy za półssanie :icon_exclaim:

 

hehe no mam nadzieje ze sie nawrucie a xr świetnie na kapcia wchodzi i late jak nie wiem co hehe :lalag:

Ja u siebie w xr400 mam z tyłu większą zębatkę więc przednie koło mam w górze na każde żądanie. Najlepiej długie gumy

wychodzą mi na trójce(tele że wtedy siadam na końcu siodła)

 

xr rulez :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ssanie jest wyłączone w pozycji dolnej. Masz jeszcze pozycję środkową i uznać ja należy za półssanie :crossy:

Ja u siebie w xr400 mam z tyłu większą zębatkę więc przednie koło mam w górze na każde żądanie. Najlepiej długie gumy

wychodzą mi na trójce(tele że wtedy siadam na końcu siodła)

 

xr rulez :banghead:

 

 

;):):P dzieki wielkie za opdpowiedź no ja to teraz daje do tokaza stara zembatke i ma mi zrobic jak najmniej zebów akurat do super moto hehe no nie powiem bo idzie na kapcia bez problemu jestem juz zadowolony z trego moto :)

 

A ty jak długo masz xr i jak sie sprawuje ??

 

 

a no mam pytanko masz orginalny wydech ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...