Skocz do zawartości

remont jawy


tomek 125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem ci tak :

Czy się opłaca ? Jeśli ze strony finansowej - nie. Nie zwróci się.

Ale jako że to pamiątka dziadkowa,

satysfakcja jaką się ma jak ją sie zrobi i jeździ na niej, świadomość że się odratowało motocykl - bezcenne.

Ktoś mówił o 2 latach czekania na prawko ?

Pare lat temu jak zdawałem prawko ( aktualne przepisy )

1 maja miałem 18 urodziny, 4 maja zdałem egzamin, ok 14 miałem prawko w łapie. Kurs zaczyna sie 3 miesiace przed urodzinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
PS. Dobra Jawa to martwa Jawa...jak chodzi normalnie to znaczy że coś jest nie tak...
szlag mnie trafia jak czytam takie coś!!!! widząc stan posiadanych maszyn to aż się dziwię skąd takie głupoty do głowy przychodzą... może to te moto co to się harley nazywa zrobiło w głowie sieczkę?? w sumie słyszałem,że harasy to też techniką nie grzeszą??? a co do jawy to nie zgadzam się,że to złom...mam ogromny szacunek do tych maszyn,bo to na nich zaczynałem swoją przygodę z motocyklami,i zawsze do domu mnie jawka moja dowoziła ,chociażby na jednym garze i z jednym biegiem!!! i to,że jest to motocykl tzw. demoludowy to nie znaczy,że jest gorszy! pozdrawiam

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cytat : PS. Dobra Jawa to martwa Jawa...jak chodzi normalnie to znaczy że coś jest nie tak...

 

 

Jak to ktoś już określił widocznie komuś HaDes zrobił sieczke w głowie, jeśli nadal chłopcze tak uważasz przyjedź na zlot do Debrzna, zobaczysz co tam Jawy robią :D ( 1 weekend sierpnia ) Z pozdrowieniami dla wszystkich Jawersów :buttrock:

 

Jawa jest Wielka :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...