Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, czy możecie rzucić na niego okiem? za miesiąc wracam z Norwegii i zamierzam kupić Bandyte. dzieki wielkie, pozdr

 

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M440248

Edytowane przez Bandit_Luke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chodzi właściwie o część do Bandziora.

Foto w załączeniu.

Znalazłem to coś obok motocykla. Mogło wypaść podczas odpalania silnika albo podczas otwierania kanapy, nic innego w tym miejscu z moto nie robię.

 

Czy ktoś ma pomysł co to jest ?

Dzięki i pozdro.

 

http://img503.imageshack.us/img503/1557/dscn1336pu9.jpg

Edytowane przez kurbat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tydzień mnie nie było (delegacja w Istambule) i widzę się nazbierało pytań na forum...

Jak wrzucę gdzieś na forum raport z Turcji to jak chcecie to podrzucę linka.

Ludzie! Tam przez cały tydzień zobaczyłem jednego Bandita! W salonie Suzuki gadałem z kolesiem i mówił, że Hondy i Yamahy są tańsze dlatego są popularne, a Suzuki to wyższa pólka cenowa!!

W roku 2007 Suzuki w ogóle nie wprowadza bandita na turecki rynek. Kurde mówie Wam... AZJA!

Folklor jakich mało

:icon_mrgreen:

 

to do rzeczy:

(...)Może ktoś dać mi namiar na jakiś dobry sklep internetowy gdzie kupie razem olej taki jak poleca Rebel (Motul, Liqui Moly), filtr powietrza i filtr oleju do B6? (...)

 

Polecam http://www.motosprzet.pl

Koleś jest konkretny. oprócz sklepu prowadzi sklep internetowy i ma najlepsze ceny.

 

(...) Co do filtra powietrza, sprawdz, czy nie wystarczy samo "przedmuchanie" go pwietrzem pod cisnieniem i bedzie jak nowy i kolejna 100fka w kieszeni... (...)

 

Wg. manuala Suzuki zaleca przy przeglądach co 6 t.km przedmuchac filtr, a co trzeci przegląd, co 18 t.km wymienić... bo w sumie ile mozna jeden filt przedmuchiwać?

 

Witam,

 

mam pytanie gdzie dostać oraz jak jest z montażem stelaży bo b6 rok 96 ? Strasznie coś kiepsko z oferta stelaży do tych roczników, wszystkie są powyżej 00.

I nie mam pojęcia gdzie to się montuje :|

Może ktoś z Was ma do sprzedania, stelaż + kufry ?

 

Ja se sam skombinuję stelarz (pospawam z rurek). Mam gdzieś .pdf-a jak to ma wyglądać, zdjąłem tylne plastiki i po mału się rozglądam jak to ma być założone. Jak se dam rade to jak chcesz moge Ci podrzucić szczegóły.

 

A co do przedniego koła... ktoś mówił, żebym szukał na alegro.

Ludzie.. od tego zacząłem. Problem w tym że do starego B6 ciężko znaleźć i nigdzie nikt nie ma.

 

Dobra...z B(6)ogiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wydechami to przyznam ,że mnie zainteresowaliście. Wymieniłem w poprzednim B6 wydech na LeoVince i oprócz sound'u nie wyczułem zmiany (możliwy brak regulacji gaźników). Jeżeli sama wymiana moze coś dać to czemu nie. Co prawda zawsze wydawało mi się ,że taka zmiana w połączeniu z filtrem powietrza i zestawem dysz da pożądany efekt ale oczywiście mogę być w błędzie. No i ta opowieść ,że XX nie dał rady Bandziorkowi. Serce się raduje.

SZUKAM TŁUMIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

( musi być typu Bolt-on a nie Slip-on )

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow i kolezanki po dlugim czasie :)

 

Znowu mam pytanko... tylni amorek do mojego kochasia :flesje:

 

Bedzie pasowal od B6 czy za cholere??

 

Pzdr i od razu :biggrin: , bo wiem, ze jak zwykle staniecie na wysokosci zadania... ;)

 

Aha, no i od razu gdzie moge nabyc... i gdzie najtaniej :D

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie organizacyjne.

W sumie nowy tu jestem i może nie powinienem wtrącać się do tego, co było już zanim się tu pojawiłem, ale mimo to zapytam.

Czy dla Was wygodne jest pisanie w tym samym wątku o tak wielu sprawach jak tutaj? Nie można tego ani sensownie przejrzeć, ani wyszukać informacji na zadany temat. O ile wygodniej byłoby zadawać pytanie w osobnym wątku, z dobrze opisanym tematem, np. "Bandit - amortyzator z B6 do B4".

Przewijanie kilkudziesięciu stron w celu znalezienia jakichś konkretnych informacji jest męczące, nie uważacie? Tym bardziej, że akurat w niniejszym wątku poruszane są chyba wszystkie możliwe tematy - od pogaduszek po istotne i ważne uwagi eksploatacyjne. I różne pytania przeplatają się z odpowiedziami na inne pytania.

Ośmielam się zaproponować pisanie o Banditach w osobnych, tematycznych wątkach. Będzie łatwiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośmielam się zaproponować pisanie o Banditach w osobnych, tematycznych wątkach. Będzie łatwiej...

 

nie wiem jak innym a mnie sie podoba pisanie w jednym watku, bo w sumie czytam go codziennie i kilka tematow mnie tu interesuje, nie musze buszowac, po calym forum , zeby znalesc o Bandytach jakiekolwiek info, :notworthy: wystarczy byc na biezaco i nie ma problemu

pozdro dla Bandits

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zawsze mam czas, żeby codziennie zaglądać na forum. Zresztą, chyba właśnie taka jest idea forum, żeby informacje, które są zawarte w naszych postach gdzieś zostały zachowane i łatwo do nich można było wrócić (łatwo znaleźć). Forum to nie chat .... No ale to moje zdanie.

Zresztą, jeśli interesuje Cię kilka wątków, możesz je wszystkie śledzić, co to szkodzi? A wyszukiwanie informacji będzie bardziej sensowne. Pomyślmy również o ludziach, którzy zajrzą na forum w przyszłości. Jak oni mają znaleźć jakieś info o naszych Banditach ? Przewijać kilkadziesiąt stron tego wątku? Bo wyszukiwanie na forum działa w tym przypadku tak sobie .

 

Aha, jeszcze jedno. Pisząc w takim gigantycznym wątku sami sobie ograniczamy potencjalnych czytelników. Jeśli ktoś miał kiedyś Bandita, a teraz już nie ma, to pewnie nie śledzi już tego wątku, bo po co ma otrzymywać kilkanaście powiadomień o nowej wypowiedzi dziennie?. Czyta sobie po prostu całe forum.

Nawet jeśli zna odpowiedź na pytanie, to nie odpowie. Takich osób jest pewnie sporo na forum.

Edytowane przez powell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! ktos pytal ile poleci bandzior 600, ja swoim polecialem przyklejony do baku 220 wersja naked

 

hi powell jak tam po caravanie suzuki ??

ja tez bylem na tej karawanie

sam jezdze banditem 600 z 2004 naked.jezdzilem gsr i banditem 1250

oto moje wrazenie

gsr:tylko na miasto, rozpedzilem sie do 200 i stwierdzilem ze zaraz odlece, notabene swoim bandziochem odkrecilem do 220! i jakos sie trzymalem!po drugie siodlo w porownaniu do bandita tragedia, zjezdza sie na bak. moto sluzy jedynie do wieczornego lansowania sie po miescie!

1250: tutaj, no coz , czuc ten moment i moc, tylko moje spostrzezenia jako uzytkownika nakeda 600 sa takie ze ten 1250 nadaje sie do odkrecania na prostej, a i to nie naj;lepij, bo po owiewce spodziewalem sie czegos wiecej a...

po miescie raczej nie zbyt dobrze, owiewka sprawia wrazenie ze jest jeszcze wiekszy.ogolnie nie wiem czy to przez ta mase (w sumie nie duzo s\ciezszy od 600)ale raczej przez ta o pol kilometra z przodu owiewke w miescie to on raczej bladziutko wypada.

oczywiscie ta sa moje odczucia, moze tez mialo na to fakt ze bylem na zajebistym kacu i przy 230 to juz sie balem...

pozdro

naked gora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam pytanko... tylni amorek do mojego kochasia wink.gif

 

Bedzie pasowal od B6 czy za cholere??

Monia szukałem w kilku miejscach. To co znalazłem niestety nie pasuje. Numery katalogowe różnią się i tylko na tej podstawie mówię ,że te części są rózne. Podjedź do poznańskiego dystrybutora Larssona. Tam powinni odpowiedzieć dokładnie na Twoje zapytanie.

Prawdopodobnie tam kupisz najtaniej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia szukałem w kilku miejscach. To co znalazłem niestety nie pasuje. Numery katalogowe różnią się i tylko na tej podstawie mówię ,że te części są rózne. Podjedź do poznańskiego dystrybutora Larssona. Tam powinni odpowiedzieć dokładnie na Twoje zapytanie.

Prawdopodobnie tam kupisz najtaniej.

Pozdrawiam.

 

Gracias przyjacielu :) :icon_razz: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...