Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pytanie gdzie dostać oraz jak jest z montażem stelaży bo b6 rok 96 ? Strasznie coś kiepsko z oferta stelaży do tych roczników, wszystkie są powyżej 00.

 

I nie mam pojęcia gdzie to się montuje :|

 

Może ktoś z Was ma do sprzedania, stelaż + kufry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie gdzie dostać oraz jak jest z montażem stelaży bo b6 rok 96 ? Strasznie coś kiepsko z oferta stelaży do tych roczników, wszystkie są powyżej 00.

 

I nie mam pojęcia gdzie to się montuje :|

 

Może ktoś z Was ma do sprzedania, stelaż + kufry ?

 

W katalogu Luisa sa stelaże pod kufer centralny i pod boczne - jakie chcesz.

Ja mam pod centralny na monokey system z Motodetail - estetycznie wygląda i fajnie sie trzyma, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie gdzie dostać oraz jak jest z montażem stelaży bo b6 rok 96 ? Strasznie coś kiepsko z oferta stelaży do tych roczników, wszystkie są powyżej 00.

 

I nie mam pojęcia gdzie to się montuje :|

 

Może ktoś z Was ma do sprzedania, stelaż + kufry ?

Możesz też kupić stelaże GIVI http://www.poloniacup.com.pl/akcesoria/ind...k1=&link2=1&p=1 lub HEPCO&BECKER, poszukaj też na stronie http://sklep.scigacz.pl/

 

Pozdro

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyła mnie kilka dni temu prędkość max w 1200.

Co udało mi się na ful to 240,a obroty to 7,500.

Czy bandziory 1200 są zdławione?

 

Nigdy o takim czymś nie słyszałem- może przeleć się jeszcze raz, bo to nie możliwe jeśli moto jest w miare stanie...

Wszystkie nawet na fabrycznym wyposażeniu zamykają zegary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

Chopy, chciałbym wsadzić do Bandyty 2 tłumiki przelotowe po dwóch stronach... Juz kiedyś coś o tym wspominałem, ale skąd wziąc takie kolektory??? Od Gsx-a raczej nie beda pasowaly nie? Na youtube jest filmik z banditem z tlumikami po dwoch stronach więc jakoś to można zrobić... Mam nadzieje ze sa jest takie ustrojstwo do kupienia bo w cięcie spawanie i łatanie nie ma sensu się bawić.....

 

 

 

P.S. tak przy okazji: taka przelotówa bedzie pasowala do B6??? Bo przy pustych tlumikach nie ma chyba wiekszej roznicy?

 

 

http://allegro.pl/item207640475_nowy_tlumi...owy_montii.html

 

 

No i jak nie znajde kolektora na 2 strony to bede musial dorwać skądś łaczenie kolektorów z tłumikiem.... tylko właśnie... SKĄD???

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

Chopy, chciałbym wsadzić do Bandyty 2 tłumiki przelotowe po dwóch stronach... Juz kiedyś coś o tym wspominałem, ale skąd wziąc takie kolektory???

Jak masz kogoś w jukeju to tam jest coś takiego.Kolektory 4w2 i rozprowadzenie po obu stronach+mocowania i inne potrzebne pierdoły. W dojczlandach pewnie też mają...musisz poszukać.

Może ktoś ma prawą przednią owiewkę do bandyty rocznik 2001? Chętnie nabędę.

Bedziemy szukać ,aż znajdziemy :crossy: . Bedzie OK. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy o takim czymś nie słyszałem- może przeleć się jeszcze raz, bo to nie możliwe jeśli moto jest w miare stanie...

Wszystkie nawet na fabrycznym wyposażeniu zamykają zegary.

 

Ma jeszcze wszystko fabryczne,2004rok

To było przed czyszczeniem gażników,teraz jest wyczyszczony gażnik to sprawdze.

Jak postawiłem go na stopkę to na 5 biegu zamknął licznik?

Zastanawiam się nad tym wlotem powietrza czy aby on nie jest zbyt mały.

Dysze mam 100,filtr powietrza nowy.

Edytowane przez taju25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przy okazji poszukajmy kolektorów :flesje:

 

w UK istnieje strona o nazwie BANDITMANIA :) gdzie mozna znalesc wszystko (prawie)

 

a wiec kolektory :

http://www.banditmania.co.uk/products.htm i kliknij na zakladke "systems and cans"

 

tam jest

BMTHP 600 / 750 / 1200 ALL YEAR BANDITS TWIN HIGH LEVEL PIPE WORK COMES WITH HEEL PLATES, BRACKETS & CLAMPS

 

czyli rury rozdzielajace od kolektora na dwa tlumiki - ale wersja HIGH LEVEL ,

 

BMTSP12 GSF1200 ALL YEARS TWIN STANDARD LEVEL PIPE WORK. COMES COMPLETE WITH MOUNTING BRACKETS AND READY TO FIT STRAIGHT ON. MADE FOR SLIP ON CANS 2" O/D - czyli chyba to co szukasz

 

skorzystalem z ich uslug raz: naprawialem u nich caly system wydechowy. Wyslalem do nich kolektory i wydech , bo przerdzewialo mi na laczeniu - dospawali nierdzewka wszystkie elementy do kolektora i wydechu- sa jak nowe i malym kosztem !!!!!

 

Może ktoś ma prawą przednią owiewkę do bandyty rocznik 2001? Chętnie nabędę.

 

jak masz kogos w UK to:

http://cgi.ebay.co.uk/suzuki-bandit_W0QQit...1QQcmdZViewItem

Edytowane przez budzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma jeszcze wszystko fabryczne,2004rok

To było przed czyszczeniem gażników,teraz jest wyczyszczony gażnik to sprawdze.

Jak postawiłem go na stopkę to na 5 biegu zamknął licznik?

Zastanawiam się nad tym wlotem powietrza czy aby on nie jest zbyt mały.

Dysze mam 100,filtr powietrza nowy.

 

No to stary to rakieta jest ! Nie baw sie z filtrem powietrza ( tylko straci na mocy, bankowo ) Zmień końcówke to da spokojne przyrost. Kumpel otrzymał 115 KM na kole tylko z końcówką zmienioną.

Tak w ogóle koleżanka moja ma Bandziora 2005 S (zmieniony wydech) i lataliśmy ostatnio na maxa. Jakie było moje zdziwienie jak nie dałem jej rady na prostej! Mój silnik jest z przed modyfikacji 2001, ale mam wałki GSX-R zwiększane sprężanie, przyspieszony zapłon, polerowane kanały i różne inne pierdoły. Szliśmy równo ale trudno mi ocenić prędkość max bo zegar sie kończy na 260 ale obrotomierz wszedł na czerwone pole ( i nadal równo szedłem z koleżanką- brawa dla pani ) Myślę że dotkneliśmy 280 km/h...

 

Więc twój bankowo potrafi to samo

 

Potem jakiś koleś podlączył się na XX-sie i nie dał nam rady... no to już wogólę zacząłem szanować Bandyty!!!

 

 

Heja,

Chopy, chciałbym wsadzić do Bandyty 2 tłumiki przelotowe po dwóch stronach... Juz kiedyś coś o tym wspominałem, ale skąd wziąc takie kolektory??? Od Gsx-a raczej nie beda pasowały

 

Skąd wiesz że nie będą pasowały od GSXR-a czy chodzi tylko o 600-tke czy wszystkie ? Mi się zdaje że by pasowały do B12, Czy ktoś próbował przymierzyć ?

Edytowane przez ANGLIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...