Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rebel czyżby Klaudiusz Cię namówił na kupno nowego Bandyty?

Chesz zamienić grzechotnika na padalca bez charakteru? biggrin.gif

Nigdy w życiu na padalca bym sie nie zamienił. Klod wie co jest grane.

Chyba bedzie niestety taka konieczność.

W zasadzie już możecie wici roznieść dla chętnych do nabycia mojej LOKOMOTYWY. Ty Janusz wiesz że sprzęt oprócz tego ze po mega dzwonie i po powodzi to "igła" jest :) :eek: ;) hahahahaaha

BTW wpierdzieliłem troche dodatków a tu taka kupa :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rebel musisz go sprzedać chodź nie chcesz?

Jeśli tak, to przyjmij kondolencje ode mnie notworthy.gif

Właśnie tak jest Januszek. Oczywiście motocykl jakiś kupie ale stary, tani i znacznie słabszy :notworthy:

Dobrze że Klod tego nie czyta bo zaraz bym zjeby dostał......może Przemek chciałby qltowy sprzet zakupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jak najłątwiej wyprostowac podnozki a dokłądnie mocowania od podnózków przy ramie

z prawej strony podnozki od pasazera i kierowcy??

 

Podpowiedz nowicjuszowi gdzie taki zestaw można kupić.

 

chłopaki jak najłątwiej wyprostowac podnozki a dokłądnie mocowania od podnózków przy ramie

z prawej strony podnozki od pasazera i kierowcy??

Przepraszam POMYŁKA

 

Jak o światłach mowa to się pochwalę, że wczoraj udało mi się podłączyć zestaw ksenonowy.

Nie sądziłem, że aż tak poprawi się skuteczność świateł mijania :notworthy:

 

Popzdrawiam

Januszm

 

Może zdradzisz, gdzie taki sestaw można zakupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jak najłątwiej wyprostowac podnozki a dokłądnie mocowania od podnózków przy ramie

z prawej strony podnozki od pasazera i kierowcy??

mocowania podnóżków czy same podnóżki?

no i który to roczek jest bo zmiana była w międzyczasie mocowan tych elementów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja połowę zestawu odkupiłem od Dziqz-tr.

Wosiek takie zestwy są dostępne na allegro np: http://www.allegro.pl/item319688120_ksenon...non_ksenon.html

Tylko to są na dwie lampy, nam wystarczy więc tylko połowa zestawu na światła mijania.

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jest to temacik o Banditach więc pozwolę sobie wtrącić.

Jestem od tygodnia posiadaczem B12 z 99r i chciałem się dowiedzieć od innych użytkowników czy to normalne że silnik pracuje głośno? Czy to prawda że olejaki mają głośniejszą pracę niż silniki chłodzone cieczą? Wydaje mi się że głowica głośno pracuje więc może regulacja zaworów coś poradzi??

Pozdr ST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVE BANDITOS!!!

 

W Niedziele odpalam sprzęta, a tu niespodzianka :lalag:

W silniku metaliczny klekot, na mój słuch coś z rozrządem (częstotliwość hałasu nie pokrywa się z prędkością obrotową silnika ale przy wykreceniu na obroty rośnie proporcjonalnie). Sprawdziłem-olej świeży i poziom w normie Figiel polega na tym, że przed zimą odstawiłem go na przegląd z regulacją zaworów i przed regulacją z pewnością tego nie było.

Jak stwierdził pewien "fachowiec" cyt: to się uklepie :crossy:

Nie jestem tego taki pewien.

Miał może ktoś podobny przypadek

Pozdrowienia

Mamut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem-olej świeży i poziom w normie Figiel polega na tym, że przed zimą odstawiłem go na przegląd z regulacją zaworów i przed regulacją z pewnością tego nie było.

Jak stwierdził pewien "fachowiec" cyt: to się uklepie icon_twisted.gif

Nie jestem tego taki pewien.

Ja też :icon_mrgreen:

Skoro przed regulacja tego nie było tym bardziej po nie powinno wystąpić. Kto regulował? Polecony mechanik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocowania podnóżków czy same podnóżki?

no i który to roczek jest bo zmiana była w międzyczasie mocowan tych elementów

 

 

w sumie to mi sie wykrzywiły te elementy z ramy co sie do nich przykreca poodnozki 2004 rok :icon_mrgreen:

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to mi sie wykrzywiły te elementy z ramy co sie do nich przykreca poodnozki 2004 rok smile.gif

A jak to się stało że je wykrzywiłeś?

Nie przygladałem się konstrukcji tych mocowań ale musiała być dość duża siła uzyta do ich wygięcia. Przyjże się im blizej dzisiaj a teraz mogę jedynie zgadywać.

Jeżeli ten element jest demontowalny to sprawa prosta.

Jeżeli jest połączony trwale z ramą to sprawa już nie jest taka prosta.

Wg. mnie aby zrobić to w miare dobrze to należałoby ten element podgrzać i wyprostować. Minus tej operacji, wizyta u lakiernika.

Można tez użyć uniwersalnego narzędzia jakim jest młot/młotek :notworthy: ,efekty takiego zabiegu moga byc zdumiewające :lalag:

Jak masz jakiegoś znajomka blacharza, spawacza to pokaż mu problem i coś wykombinujecie.

Jak z żadna z opcji nie pasuje to daj sobie spokój i smigaj bracie bo sezon już się zaczął :) :crossy: :crossy:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Badziory pogoda nie rozpieszcza ale już niedługo ma sie "podobno" zrobic szybko ciepło hehehe. Mam pytanko chce kupić końcówki do kierownicy i tu mam pewien problem na allegro jest mnóstwo końcówek moja kierownica ma wymiar 22mm a otwór na końcówke 12mm, wiekszość końcówek ma szeokość 14-17mm na gumie i tu nie wiem jak za bardo sie dostosować czy kupić aka która ma 12mm czy eż moze te z zakesu 14-17mm też będą pasować a moze ktos z was dokonywał takiego zabiegu i może mi dac pewne wskazówki może poleci jakieś końcówki pozdrawiam i z góry dzieki za rady :flesje:

Edytowane przez joga82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...