Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno, czy to normalne że po właczeniu zaplonu odrazu zapala mi się światło mijania. Mam 600S rocznik 2003. Sprzedający powiedział mi że tak ma być ale wedlug mnie nie powinno. Mniej mam prądu na rozruch a przy słabszym akumulatorze to może być problem.

 

Pozdrawiam

 

 

 

no mi tez sie zapala i nawrt jak przekrece kluczyk to mis ie swieca

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2003 roku w banditach światła podłączone są na stałe - tzn. po włączeniu zapłonu zapalają się. W miejscu włącznika świateł jest włącznik świateł awaryjnych. Dla mnie też jest to trochę uciążliwe - zwłaszcza jak chce się coś zrobić przy moto i musimy mieć włączony zapłon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2003 roku w banditach światła podłączone są na stałe - tzn. po włączeniu zapłonu zapalają się. W miejscu włącznika świateł jest włącznik świateł awaryjnych. Dla mnie też jest to trochę uciążliwe - zwłaszcza jak chce się coś zrobić przy moto i musimy mieć włączony zapłon.

A to ci .... :buttrock: se japonce wymyśliły, pewnie na potrzeby rynku a raczej przepisów nakazujących jazde non stop z załączonymi światłami...cos jak fińska wersja Lady Samary :D hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widze w tym nic fajnego ale ja to jakiś dziwny jestem, ogólnie niecierpie w motocyklach "automatycznych rzeczy"...

I właśnie dlatego jeździsz/jeździmy Bandziorami. Oczywiście olejak i gaźniki :icon_eek: Kwintesencja motocykla :buttrock:

BTW włącznik swiateł awaryjnych to i mi by sięprzydał :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby gdyby swiatła włączały się automatycznie po uruchomieniu silnika.

Japończycy troche na tym zaoszczędili. Ale to idzie zrobić stosunkowo małym kosztem.

Będę musiał :wink: o tym pomysleć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jak najłątwiej wyprostowac podnozki a dokłądnie mocowania od podnózków przy ramie

z prawej strony podnozki od pasazera i kierowcy??

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak o światłach mowa to się pochwalę, że wczoraj udało mi się podłączyć zestaw ksenonowy.

Nie sądziłem, że aż tak poprawi się skuteczność świateł mijania bigrazz.gif

Pochwalisz się?? :)

Też miałem montować ale zdecydowałem więcej kasy nie inwestować bo......na razie nic nie powiem bo mnie w gardle ściska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...