Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowałem się przerobić kanapę w swoim B6 (u tapicera z Rybnika), pochwalę się efektem jak dostanę ją z powrotem.

 

Dla tych co się zastanawiają, a chcieliby zobaczyć efekty pracy tego Pana podaję stronę www.mariomoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem się przerobić kanapę w swoim B6 (u tapicera z Rybnika), pochwalę się efektem jak dostanę ją z powrotem.

 

Dla tych co się zastanawiają, a chcieliby zobaczyć efekty pracy tego Pana podaję stronę www.mariomoto.pl

 

 

wydaj mi sie ze miejsca dla pasazera jest troche mniej. jak juz bedizesz mial to napisz jak to w rzeczywistosci wyglada.jak siedzi sie pasazerowi i ogolne wrazenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaj mi sie ze miejsca dla pasazera jest troche mniej. jak juz bedizesz mial to napisz jak to w rzeczywistosci wyglada.jak siedzi sie pasazerowi i ogolne wrazenia:)

Ja ostatnio zamawiałem u niego obszycie siedzenia do Fazera...

Czekałem tydzień :banghead:

W moim przypadku miejsca dla pasażera jest tyle samo, ale siedzi się wygodniej i co najważniejsze to to, że plecaczek się w końcu nie zsuwa :icon_eek:

On na fabryczną piankę daje jakąś folię przez co siedzenie jest bardziej miękkie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobaja mo sie te siodła fajnie wygladaja tez mysle o zmianie .

i co najwazniejsze "plecaczek" niebedzie sie tak ssówał i mnie draznił :biggrin:

duze sa koszta ?

robi sie je od podstaw czy modyfikuje sie orginalne siodło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobaja mo sie te siodła fajnie wygladaja tez mysle o zmianie .

i co najwazniejsze "plecaczek" niebedzie sie tak ssówał i mnie draznił ;)

duze sa koszta ?

robi sie je od podstaw czy modyfikuje sie orginalne siodło?

 

przerabiana jest oryginalna kanapa, a koszt to max ok. 300 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko wysyłam swoją kanape płace a za pare dni odsyłają mi już funkiel nówkę odpicowaną......

Wysyłasz kanapę, dołączasz zdjęcie kanapy jakbyś ją widział lub po prostu opisujesz co i jak ma być, a on Ci odsyła ją po tygodniu i płacisz przy odbiorze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodajcie jakieś adresy stron gdzie można obejrzeć siedzenia akcesoryjne.

 

p.s. Tylko nie chodzi mi o strone tego co przerabia :icon_mrgreen:

Chyba znasz :biggrin:

http://www.bagster.com/en/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa................myslałem że jeszcze jakieś są :icon_mrgreen:

Wpisz najlepiej w google "motorcycle seats" :biggrin:

Jak sprawdzałem to dużo stronek było ze zdjęciami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów banditowców ;)

Jestem bardzo szczęśliwym :flesje: posiadacem B12 z 05r. troszeczke przerobionym (jak nauczę się jak... to wstawię zdjęcia żeby się pochwalić ;) )

Przeczytałem 78 stron UFFF i mam pytanko:

Założyłem kilka kompletów BI XENON-ów do moto kumpli, i wczoraj do swojego(służę ewentualną poradą) ale czytając forum nieco się wystraszyłem :P

więc pytam:

czy ktoś miał problemy z "władzą" dot. xenonów?

 

Co do zab. bandziorka na zime to: trzeba zatankować do pełna(korozja zbiornika od wewnatrz)

No i w ogóle jakiś tu ostatnio spokój.

 

ALBO BANDIT ALBO NIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem kilka kompletów BI XENON-ów do moto kumpli, i wczoraj do swojego(służę ewentualną poradą) ale czytając forum nieco się wystraszyłem eek.gif

więc pytam:

czy ktoś miał problemy z "władzą" dot. xenonów?

Co to były za komplety? Z jakich marek/modeli korzystałeś?

Co ew. problemów z wladzą to mów że ten typ tak ma......bo to soczewki i takie tam inne pierdy :P

Ja do swojego chce załozyć...nawet juz wszystko zdemontowalem, tzn. całą czache.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to były za komplety? Z jakich marek/modeli korzystałeś?

Co ew. problemów z wladzą to mów że ten typ tak ma......bo to soczewki i takie tam inne pierdy :P

Ja do swojego chce załozyć...nawet juz wszystko zdemontowalem, tzn. całą czache.

 

Zestawy HID

W poniedziałek podam dokładne szczegóły co do ceny itp. Rozumiem, że masz soczewki czyli żarówki HB3.

czy H4? Bo taki zestaw Bi xenon (mijania ze zmianą na długie)jaden mam na miejscu.

Uwaga: Przy zestawach bi xenon kupujemy dwia palniki, dwie przetwornice i jeden przekaźnik odpowiedzialny za zmianę świateł. Przy montażu jednej, żarówki druga nam zostanie bez przekaźnika. Mam dostępne okablowanie z przekaźnikiem ale podnosi to koszt o ok. 100zł, więc najlepiej kupić zestaw na dwóch z dotatkowym okablowaniem i przekaźnikiem i solidarnie podzielić koszt na 2 :bigrazz: (już ktoś o tym wspominał)

Nie ma problemu przy żarówkach typu H1 H3 itp.( nie potrzebny przekaźnik)

 

 

PS. A i jeszcze sześciopak..... ;)

Edytowane przez dino YAVIT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...