Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wkładam do swojego B12 filtry Hifiltro

 

 

A nie HILOFILTRO?

 

 

Może ktoś dać mi namiar na jakiś dobry sklep internetowy gdzie kupie razem olej taki jak poleca Rebel (Motul, Liqui Moly), filtr powietrza i filtr oleju do B6? Nie moge znaleźć sklepu gdzie dostane wszystkie te rzeczy a nie chce płacić 2 razy za przesyłke...

 

 

Pozdro

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ten olej bedzie dobry???

 

http://sklep.scigacz.pl/olej-silnikowy-cas...ry-p-15515.html

Bo w szukajce nic nie mogłem znaleźć a nie jest łątwo przebrnąć przez 40 stron tematu o Bandziorze... :banghead:

Chce też zmienić filtr powietrza. Firmy MIW kosztuje 120zł a zamiennik EMGO 60 zł... Czy zrobi to jakąś różnicę gdy założe ten tańszy filtr???? Bo jeśli chodzi o filtr oleju to wole nie oszczędzać i kupić ten droższy MIW...

http://www.sklepmotocyklowy.pl/index.php?s...Prod&nr_tab=27#

 

Pozdro

 

 

O rety rety :) Lukasz89

Lepiej się zastanów nad tym olejem! Zerknij na "Mechanikę" Założyłem tam tamat o tym oleju w mojej Suzi. Nie wiem co jest grane ale mi go sporo łyka ;) Wszystko opisane w "Mechanice". POZDR

Edytowane przez xenon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie HILOFILTRO?

No o tym własnie pisałem :icon_eek:

Może ktoś dać mi namiar na jakiś dobry sklep internetowy gdzie kupie razem olej taki jak poleca Rebel (Motul, Liqui Moly), filtr powietrza i filtr oleju do B6? Nie moge znaleźć sklepu gdzie dostane wszystkie te rzeczy a nie chce płacić 2 razy za przesyłke...

Zobacz ten adres :

www.autokompleks.pl

Pogadaj z Piotrkiem ,on jest na naszym forum (piotrusgsx chyba). Dobre ceny ma na "pierdoły" eksploatacyjne. Minus dla Ciebie to to,że sklep w Wawie ale jak chcesz wysyłkowo to problemu nie będzie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowalem ostatnio w moim B6 , crash pady, zastanawialem sie nad gmolami, ale wybralem crash'e,

z tego co widze to wiekszasc Banditowcow montuje gmole, czy są jakies przeciwwskazania co do crash padow? moje sa zamontowane w ramie w miejsce dolnych srub na ktorych wisi silnik. zdjecia jak cos to pozniej

 

troszkę spóźniona odpowiedź ale zawsze...

co do crash padów to mają chyba tylko 1 zaletę i to dość subiektywną - lepiej wyglądają od gmoli ;)

mam u siebie crashpady - naprawdę solidne, fachowo założone i w ogóle.. ale crash testy to one oblały po pierwszym szlifie.. prędkość początkowa ok. 40 km/h, długość szlifa ok. 2 metry, efekt - przetarty dekielek na wylot ;) + kilka innych rysek, wygięta kierownica, urwanie podnóżka..

crash pad jest zamontowany tak jak powinien i naprawdę nie wiem co on ma niby chronić przy upadku, nawet kładłem cobie motocykl na trawce na boczek żeby zobaczyć jak on ma niby i na co działać.. stwierdziłem że jest praktyczni nie potrzebny, 1 + to wygląd - to wszystko - ale przecież nie o to tu chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę spóźniona odpowiedź ale zawsze...

co do crash padów to mają chyba tylko 1 zaletę i to dość subiektywną - lepiej wyglądają od gmoli bigrazz.gif

mam u siebie crashpady - naprawdę solidne, fachowo założone i w ogóle.. ale crash testy to one oblały po pierwszym szlifie.. prędkość początkowa ok. 40 km/h, długość szlifa ok. 2 metry, efekt - przetarty dekielek na wylot icon_eek.gif + kilka innych rysek, wygięta kierownica, urwanie podnóżka..

crash pad jest zamontowany tak jak powinien i naprawdę nie wiem co on ma niby chronić przy upadku, nawet kładłem cobie motocykl na trawce na boczek żeby zobaczyć jak on ma niby i na co działać.. stwierdziłem że jest praktyczni nie potrzebny, 1 + to wygląd - to wszystko - ale przecież nie o to tu chodzi.

 

No to widocznie źle ulokowany lub za miękki materiał crash pada. Wiele razy czytałem ze crash pady uchroniły motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Bandicie są gmole, które już poprzedni właściciel "przetestował" :) Uchroniły dekiel przed uszkodzeniem, z tego co wiem, w ogóle nie było wielu strat (zdaje się, że był przetarty zadupek i ciężarek kierownicy). A co do wyglądu - mnie się tam gmole podobają ... :smile:

Również przyglądałem się kiedyś zamontowanym crashpadom i miałem wątpliwości co do ich skuteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ten olej bedzie dobry???

 

http://sklep.scigacz.pl/olej-silnikowy-cas...ry-p-15515.html

Bo w szukajce nic nie mogłem znaleźć a nie jest łątwo przebrnąć przez 40 stron tematu o Bandziorze... :lapad:

Chce też zmienić filtr powietrza. Firmy MIW kosztuje 120zł a zamiennik EMGO 60 zł... Czy zrobi to jakąś różnicę gdy założe ten tańszy filtr???? Bo jeśli chodzi o filtr oleju to wole nie oszczędzać i kupić ten droższy MIW...

http://www.sklepmotocyklowy.pl/index.php?s...Prod&nr_tab=27#

 

Pozdro

Hello,

wiec jesli chodzi o olej to ja leje MOTUL 5100 10W40 - spisuje sie na medal (czyli wszystko chodzi jak trzeba). Co do filtra oleju to zgadzam sie z przedmowcami - HIFLOFILTRO - tani i wcale nie koniecznie gorszy, a filtr oleju ... to tylko puszka przez ktora olej przeplywa, tez jestem pedantem i chcialbym aby wszystko w moim B6 bylo naj, jednak wielu bardziej doswiadczonych uzytkownikow uzmyslowilo mi ze nie ma co sie wychylac za bardzo i wcale nie jest tak, ze jesli cos jest o wiele drozsze to od razu lepsiejsze :D Wiec nie przesadzaj :) Co do filtra powietrza, sprawdz, czy nie wystarczy samo "przedmuchanie" go pwietrzem pod cisnieniem i bedzie jak nowy i kolejna 100fka w kieszeni... uwierz mi ja tez mam fiola na punkcie swojego bajka, ale nie dajmy sie wydymac :)

 

PEACE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi powell jak tam po caravanie suzuki ??

 

Karawana się odbyła, przejechałem się na czterech motocyklach :crossy:

- V-Strom

- Bandit

- Intruder

- GSR

 

Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne, zawsze fajnie jest potestować inne motocykle. Z najważniejszych obserwacji, jakie poczyniłem, to taka, że .... dobrze zrobiłem, kupując B12 ;) Wersja z roku 2004 (czyli moja) w zasadzie nie odbiega niczym od wersji najnowszej, jedyne co mi się rzuciło w oczy to cichsza i bardziej równomierna praca silnika. Natomiast właściwości trakcyjne, przyspieszenie czy hamowanie pozostają na tym samym poziomie. Bardzo mnie to cieszy.

 

Co do wniosków z jazd innymi motocyklami, to każdy powinien sam spróbować :crossy: W każdym razie ja mam już jakieś pojęcie, jak jeździ się tymi modelami Suzuki. I chwała za to organizatorom. Bardzo chętnie pojeździłbym jeszcze GSX-R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam Crash Pady do bandziora 1200 z 2004 r.

Niemoge nigdzie znaleźć na allegro ,może ktoś wie gdzie kupić.

Zastanawiałem sie jeszcze nad gmolami.

Po ostatnim slizgu,co prawda na trawie to musze coś założyć.

A może ma ktoś na sprzedanie.

Edytowane przez taju25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam Crash Pady do bandziora 1200 z 2004 r.

Niemoge nigdzie znaleźć na allegro ,może ktoś wie gdzie kupić.

Zastanawiałem sie jeszcze nad gmolami.

Po ostatnim slizgu,co prawda na trawie to musze coś założyć.

A może ma ktoś na sprzedanie.

Z crash padami chyba nie jest prosto z tego co zauważyłem, za to gmole bez problemu:

http://www.motocykle.katowice.pl/ wejdź w Akcesoria do naked i turystycznych i kliknij na GSF 1200 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam Crash Pady do bandziora 1200 z 2004 r.

Niemoge nigdzie znaleźć na allegro ,może ktoś wie gdzie kupić.

Zastanawiałem sie jeszcze nad gmolami.

Po ostatnim slizgu,co prawda na trawie to musze coś założyć.

A może ma ktoś na sprzedanie.

 

ja znam firme w UK ktora zajmuje sie produkcja i sprzedaza, ciezko bylo znalesc, ale udalo sie, produkuja do wiekszosci modeli motocykli, (mnie kosztowalo 30Funtow z wysylka -UK)

jak wspominalem wczesniej montuje sie je do ramy zamiast dolnej sruby z przodu silnika , na ktorych wisi silnik, sa idealnie dopasowane tzn z prawej strony krotszy , zeby zbytnio nie odstawal,

widzialem u znajomego crash pady ktore sa mocowane do cylindrow !!!! nie zalozylbym takich

 

dla zainteresowanych moge cos skombinowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...