Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

KLAUDISZ !! odzywaj sie już masz czy jeszcze Cię podkręcaja w salonie :biggrin: :biggrin: :P

 

Rejestruje sie :icon_mrgreen: Jutro lub pojutrze odbieram ..................... chyba :)

 

Banditfan, tak jak Gumbej pisze, albo te namiary co ci podałem albo Salon Suzuki. Chociaż możesz poszukać bo Bandit 650 chyba wszedł wcześniej troszke niż 1250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Bandziorow,

 

Co do gmoli, slyszalem ze takie przymocowywane bezposrednio do ramy a nie do srub mocujacych silnik, takie jak ma Gumbej, nie sa dobre, bo w razie szlifu nie wygna sie one same tylko wygna rame w miejscu mocowania. Co myslicie?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Bandziorow,

 

Co do gmoli, slyszalem ze takie przymocowywane bezposrednio do ramy a nie do srub mocujacych silnik, takie jak ma Gumbej, nie sa dobre, bo w razie szlifu nie wygna sie one same tylko wygna rame w miejscu mocowania. Co myslicie?

 

 

...dlatego montowane są za pomocą płaskowników, które w razie draki ładnie się ułożą i osłonią silnik. Zwróć uwagę na foto do każdego końca gmola musiałem przykręcić płaskownik, tego nie widać bo śruby są od środka drugi otwór płaskownika dopiero do ramy :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety rebe jeszcze nie jeżdze na wodzie mój jest ostatnim modelem przed wprowadzeniem człodzenia wodą i zasilania wtryskiem, a silniki 650 były wprowadzone od 2004 roku (jak sie myle to prosze o poprawke. Ale z drugiej strony ciesze sie ze mam kultowego niezniszczalnego olejaka. Pozdrawiam

Hej Klaudiusz a jak u Ciebie moto już przyszło czy jeszcze czekasz??? Wiem co to za ból czekac na moto tym bardziej ze pogoda super. Życze cierpliwości i pozdrawiam

 

No niestety rebe jeszcze nie jeżdze na wodzie mój jest ostatnim modelem przed wprowadzeniem człodzenia wodą i zasilania wtryskiem, a silniki 650 były produkowane od 2004 roku (jak sie myle to prosze o poprawke). Ale z drugiej strony ciesze sie ze mam kultowego niezniszczalnego olejaka :icon_question: . Pozdrawiam

Hej Klaudiusz a jak u Ciebie moto już przyszło czy jeszcze czekasz??? Wiem co to za ból czekac na moto tym bardziej ze pogoda super. Życze cierpliwości i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Nie krzyczcie na mnie mocno za to że po raz setny porusze ten temat :buttrock: A mianowicie:

 

 

Jaki olej lejecie do Bandytów? W jakim sklepie wysyłkowym w którym można kupić filtr powietrza, oleju i olej jest najtaniej?

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzecik to Bandit 650S z 2006 roku i szkoda by było gdyby podczas gleby parkingowej cos sie stało. sezon juz sie zacząl dlatego chcialbym go jakos zabezpieczyc. Twoje mi sie bardzo spodobały(wizualnie jak i cenowo) i jeżeli by były takie do mojego to bym sie ani chwili nie zasatanawiał. Dzieki z góry gumbej Pozdrawiam:-)

 

Mam taki sam sprzęt. Pasują oryginalne Suzokowskie :buttrock: albo GIVI i te ostatnie wyglądają na mocniejsze i lepiej osłaniają silnik. 400zł. Dostępne np w Suzuki Jaskłowski w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Nie krzyczcie na mnie mocno za to że po raz setny porusze ten temat :buttrock: A mianowicie:

Jaki olej lejecie do Bandytów? W jakim sklepie wysyłkowym w którym można kupić filtr powietrza, oleju i olej jest najtaniej?

 

Chyba najlepiej trzymać sie zaleceń producenta, sorki za niską jakość zdjęcia, ale jak można dojrzeć to zalecany jest pół syntetyk a temperatury w zależności od warunków ...

 

http://picasaweb.google.pl/tancerzmaciej/B...688776105244114

 

Niedawno w "Ścigacz pl " czytałem doświadczenia kolesia co wlał syntetyka i bardzo żałował, hałas sie podniósł

i biegi waliły tak samo jak jedynka...

Edytowane przez ANGLIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na korku wlewu pisze jak byk 10W40 i taki lejcie .Osobiscie od czterech sezonów Motul 5100 polsyntetyk.

 

Święte słowa !!!!!

 

I ja taki używam, jest to olej wyczynowy trochę, a do tego tani...

 

A tak na marginesie,to ukończyłem swojego składać, było ciężko ale warto było -niesamowita torpeda teraz

http://picasaweb.google.pl/tancerzmaciej/ZdjCia

Edytowane przez ANGLIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Nie krzyczcie na mnie mocno za to że po raz setny porusze ten temat :) A mianowicie:

Jaki olej lejecie do Bandytów? W jakim sklepie wysyłkowym w którym można kupić filtr powietrza, oleju i olej jest najtaniej?

 

Do bandziorka Motul 5100 10W40

 

Ja kupuje części w Intermotors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam wszyskich fascynatow GSF . Ja właśnie sprawiłam sobie takiego "motora" po dwoch nieudanych probach ( virago 535 i thunderace 1000) wreszcie trafiłam na coś co jest dla mnie stworzone.

 

pozdrawiam Carioka

 

Święte słowa !!!!!

 

I ja taki używam, jest to olej wyczynowy trochę, a do tego tani...

 

A tak na marginesie,to ukończyłem swojego składać, było ciężko ale warto było -niesamowita torpeda teraz

Maciek pytanko do Ciebie, interesuje mnie skąd masz taki ładny pług? Gdzie go trafiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...