Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ta reszta to jakaś slepa jest :banghead:

 

Gumbej, wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :) :flesje:

 

 

hehe dziękowć dziekować zapraszam nad morze w sobote impra roku :flesje: ;)

4rumowcy mile widziani :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglbys sie spytac gosca w jaki sposob silnik byl zblokowany? jak odblokowal?

witam,z tego co mo powiedział przez telefon to aby go odblokowac to było cos ruszane w gaznikach,ale tego nie robił on tylko jakis mechanik.

klaudiusz,napisałem juz dwa razy na PW do niego ale nie wiem czy je dostał bo jak narazie to nie mam odzewu,mzoe ich nie dostał bo czasami mam problemu z netem i mi sie zawiesza,moze nie zagladła na forum jeszcze odkoad mu napisałem,jak bys miał jakoms mozliwosc w jakis sposób go powiadomic że sie inetersuje jego Banditem,byłbym bardzo wdzieczny :flesje: .

Gumbej wszystkiego najlepszego. :buttrock:

Edytowane przez Buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STO LAT GUMBEJ !!!!!!!

No właśnie o takie gmolki mi się rozchodzi.

Do naszych maszynek przydałyby się czarne....ale jak sie nie ma co sie lubi to.....wiadomo.

Buła damy znać koledze o nicku mla.Odezwie się do Ciebie w sprawie Bandita.

ok,bede czekał na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,niestety ogłoszenie nie akutalne :crossy: ,własnie dostałem odpowiedz że Bandit został sprzedany,szkoda.

a mam takie jeszcze jedno pyatnie,przegladajac ostatnią Giełde Motocyklowa widziałe ogłoszenie ze w Warszawie jest Mototarg w dniach 31 marca-1 kwietnia,jak myslicie opłaca sie tam jechac,jest jakis wybór motocykli,moze tam by znalazł jakiegos Bandyte.

Edytowane przez Buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,niestety ogłoszenie nie akutalne :P ,własnie dostałem odpowiedz że Bandit został sprzedany,szkoda.

a mam takie jeszcze jedno pyatnie,przegladajac ostatnią Giełde Motocyklowa widziałe ogłoszenie ze w Warszawie jest Mototarg w dniach 31 marca-1 kwietnia,jak myslicie opłaca sie tam jechac,jest jakis wybór motocykli,moze tam by znalazł jakiegos Bandyte.

Jak nie masz daleko to możesz podjechać i zobaczyć, zawsze troche sprzętów jest ale trzeba uważać żeby nie naciąć sie na mine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie gość ten który sprowadzał sprzęty między innymi dla Pawła to nie powinien się naciąć. Ostatnio z tego co pamiętam miał właśnie bandita 600 tyle, że w wersji s. Bał się wcześniej sprowadzać bandytów, ale chyba zmienił zdanie, bo sporo osób o takie sprzęty pytało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie gość ten który sprowadzał sprzęty między innymi dla Pawła to nie powinien się naciąć. Ostatnio z tego co pamiętam miał właśnie bandita 600 tyle, że w wersji s. Bał się wcześniej sprowadzać bandytów, ale chyba zmienił zdanie, bo sporo osób o takie sprzęty pytało.

do wawy mam jakies 150-160 kilometrów takze nie jest daleko i nie jest blisko,a czemu bał sie wczesniej sprowadzac Bandity :) ,a to ze jest wersja S to dla mnie nie ma róznicy,bardziej mi sie pdobaja N-ki ale jak sie trafi S w dobrym stanie to tez nie pogardze :( ,zalerzy ma na tym zeby zmiescic sie w kwcoie do 8 tys i zeby moto było w dobrym stanie.Bern a co to za koles,wiesz moze za ile ten Bandit był ;) .

Edytowane przez Buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wawy mam jakies 150-160 kilometrów takze nie jest daleko i nie jest blisko,a czemu bał sie wczesniej sprowadzac Bandity :biggrin: ,a to ze jest wersja S to dla mnie nie ma róznicy,bardziej mi sie pdobaja N-ki ale jak sie trafi S w dobrym stanie to tez nie pogardze :wink: ,zalerzy ma na tym zeby zmiescic sie w kwcoie do 8 tys i zeby moto było w dobrym stanie.Bern a co to za koles,wiesz moze za ile ten Bandit był :biggrin: .

Napisz do Pawła Boruty lub poczekaj aż Rebel z Torunia wróci to ci poda kontakt do kolesia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Pawła Boruty lub poczekaj aż Rebel z Torunia wróci to ci poda kontakt do kolesia :icon_mrgreen:

witam,na temat jakiegos kolesia co sprowadza moto rozmawiałem z Rebelem,ciekwe czy to ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...