Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Poniewaz material byl zbyt obszerny, naczelny okiereszowal troche moj tekst i wyszlo co wyszlo, ale bedzie za to w dwoch kolejnych czesciach..pierwsza teraz, nastepna za tydzien.. :)

 

http://www.bikers.pl/aktualnosci,0,81,1727...a_dojrzewa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam Panowie taki problem z banditem 600 że : Do 6 tys jedzie lepiej tj. wkręca się na obroty niż powyżej tej wartości. Ogólnie do 140 ładnie przyśpiesza a potem koniec na autostradzie max 170. Wersja 57kw/78KM ponoć poprzedni właściciel jechał 215km/h.

Czego to może być wina? Dodam że miał synchronizowane gaźniki ale powiedziałbym że nie udolnie gdyż obroty trochę są nie równe oraz od 3tys w dół wolno spadały obroty.

Proszę o pomoc gdyż czasem na trasie trzeba trochę powyprzedzać a zauważyłem że na 5 biegu od 2tys do 6tys lepiej mu to wychodzi niż powyżej :/

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Smoke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pomóżcie jakie są dobre klocki hamulcowe do B 6 2001r i jaki płyn hamulcowy kupić i ile mniej więcej wejdzie płyny.

i ma ktoś stalowy oplot jest różnica przy hamowaniu bo myślę tez o zakupie

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stalowy oplot, to w 90% bardziej kaprys niz potrzeba poprawienia hamulcow, zaraz i tak ktos wyskoczy z tekstem że pisze bzdury ale moim zdaniem roznica odczuwalna jest tylko podczas naprawde ostrej jazdy z duza iloscia hamowań.

 

Płyn min dot 4.0 ale i tak kazdy zalewa dot 5.1 bo roznica w cenie minimalna, ale kazdy sie ludzi ze mu to hamulce poprawi, firma bez roznicy, but. 500 ml spokojnie zalejesz przod i tył, a jak nie narozlewasz przy wymianie to Ci jeszcze zostanie. A jak kupisz litrowa to jeszcze Twoje dzieci beda jej uzywaly :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandit sprzedany czas posmakowac makaronów :)

 

Chłopaki pomóżcie jakie są dobre klocki hamulcowe do B 6 2001r i jaki płyn hamulcowy kupić i ile mniej więcej wejdzie płyny.

i ma ktoś stalowy oplot jest różnica przy hamowaniu bo myślę tez o zakupie

 

GD MOTUL RBF660 660 płyn

MCB 598 SV klocki Lucas

Stalowy dzień do nocy nie puchną przewody i jeśli CI nie szkoda kasy to bierz i nawet się nie zastanawiaj

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie , Może ktoś wie albo da mi namiary do kogoś kto może wiedzieć - czy silnik od bandita 1200 pasuje do ramy 600N z 97 roku. Na zdjęciach widac ze w 1200 są jakieś takie blaszki na dole , ogólnie w 3 miejscach jest mocowany silnik , od tyłu śruba przelotowa do karteru skrzyni , z przodu na gumkach i od dołu te blaszki.w 600 wystają te blaszki pizdryki takie na stałe przyspawane. Robił to ktoś ? pasuje czy trzeba coś przerabiać ? ODP na forum albo na ([email protected])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...