Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też się właśnie zastanawiam, czym byś się umęczył? Zajebistym momentem obrotowym, który pozwala na odjazd praktycznie z każdej prędkości i biegu, czy może wygodą jazdy?

Większa poj. zawsze będzie dawać więcej frajdy z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociazby tym ze jest jeszcze ciezszy. Poza tym stan upodlenia (piasek, koleiny, dziury, rozlane oleje, zle profilowane zakrety) naszych drog i mocne maszyny jakos nie ida w parze. Czuje sie bezpieczniej jak nie musze dodatkowo wlaczyc o okielznanie maszyny. Przy czym nie mowie ze 1250 to nie wiadomo jaki Byczek Fernando, no ale to jest jednak wieksza moc. Poza tym eksploatacja wychodzi drozej niz 650.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było, ale teraz mam przesłanie...

Ruszył konkurs, więc wiecie co robić ;)

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=136458&st=

 

Pierwsza pozycja, 600bandytowmnienosi z kozak traski w wakacje.

 

Niestety lipa jest taka, że w tym konkursie są 2 Bandziki. Byłbym chu*em, gdybym o tym drugim nie wspomniał i nie będę sugerować, żeby to właśnie na mnie głosować.

 

A przy okazji pochwalcie się gdzie na swoich sprzętach byliście w wakacje ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D A drugi to wlasnie moj. Jedno ze zdjec jest z Tenby (Cornwall).

Dziwia mnie tylko komentarze typu "nie ma na co glosowac". "lipa straszna w tej edycji" - k&*&^a, przeciez to jest zwykly forumowy konkurs a nie konkurs na fotografa z moto na planie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D A drugi to wlasnie moj. Jedno ze zdjec jest z Tenby (Cornwall).

Dziwia mnie tylko komentarze typu "nie ma na co glosowac". "lipa straszna w tej edycji" - k&*&^a, przeciez to jest zwykly forumowy konkurs a nie konkurs na fotografa z moto na planie :banghead:

 

tak, ale wiesz jak mówią to otwarty konkurs i każdy patrzy z innej perspektywy. Jednych urzeka Twój motocykl, innych jakość, sposób i pomysł wykonania zdjęcia. A tak naprawdę to konkurs przybiera formę "super zdjęcia" bo motory każdy zna i niczym szczególnym się nie wyróżniają od innych. Więc się wybiera fote na której ten moto wyszedł najlepiej :biggrin:

 

ps. tak apropos to gdybyś pierwszą fote wrzucił w sephie to w połączeniu z krajobrazem napewno by za*ebiście wyglądało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom 650 daje rade, nawet we dwójke jazda jest przyjemna :)

 

Tez rozwazalem 1250, ale dobrze ze nie wzialem, chyba bym sie bardziej umeczyl na naszych europejskich drogach :/

We dwójke bardziej umęczysz się 650. Sprawdzone :bigrazz:

 

a to niby dlaczego byś się umęczył na 1250?

 

Bo ja właśnie zamierzam ją kupić i wydaje mi się, że to dobry wybór.

Przemo, a Ty nadal na armaturze??? Kupuj Bandziorno i po sprawie :flesje:

 

Chociazby tym ze jest jeszcze ciezszy. Poza tym stan upodlenia (piasek, koleiny, dziury, rozlane oleje, zle profilowane zakrety) naszych drog i mocne maszyny jakos nie ida w parze. Czuje sie bezpieczniej jak nie musze dodatkowo wlaczyc o okielznanie maszyny. Przy czym nie mowie ze 1250 to nie wiadomo jaki Byczek Fernando, no ale to jest jednak wieksza moc. Poza tym eksploatacja wychodzi drozej niz 650.

Cięższy o 20kg o ile się nie myle. Równie poręczny co mały B. i nie musisz z nim walczyc jak to ująłeś.

Piszę o B12 ale w zasadzie to mała różnica (na niekorzyść b B12.5 :icon_razz: ).

Eksploatacja i owszem, po mieście jak pałujesz bez opamietania to i beny nie nadąrzysz dolewać ;) ale w trasie na lajcie przy 120-140kmh mój B12 spalał poniżej 6l :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...