Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

panowie gdzieś w necie było porównanie Bandzior 600N, SV650N, Hornet 600N i Fazer 600 używki...

Nie moge sie do tego dogrzebać. Nie chodzi mi o te ze ścigacza.pl (tak przy okazji: dlaczego ten serwis ma taka zje*ana opinie?)

Coś pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz chyba nie ma tego poronania w necie...

 

pytanie: bandzior dostał czujnik położenia przepustnic w mod. na 2000 rok, gdzieś mi sie obiło o uszy że także gaźniki stały sie w końcu podgrzewane, prawda li to?

 

zdrowy silnik powinien chyba zapalać bez problemu przy np +10 st?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz chyba nie ma tego poronania w necie...

 

pytanie: bandzior dostał czujnik położenia przepustnic w mod. na 2000 rok, gdzieś mi sie obiło o uszy że także gaźniki stały sie w końcu podgrzewane, prawda li to?

 

zdrowy silnik powinien chyba zapalać bez problemu przy np +10 st?

 

mam B12 03'

zapala bez problemow nawet ponizej 10stopni

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie: bandzior dostał czujnik położenia przepustnic w mod. na 2000 rok, gdzieś mi sie obiło o uszy że także gaźniki stały sie w końcu podgrzewane, prawda li to?

nie we wszystkich wersjach - tylko na niektóre rynki (np. Anglia)

Ja miałem bandziora z Francji i takowe ustrojstwo miałem.

 

tutaj masz coś na ten temat:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...72entry880372

 

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za link!

 

co to takowego rozwiązania zdania widać są podzielone... z drugiej strony czytałem że bandziory przy niskich temperaturach słabo zatrybiają (np zimowy przepał), ale wg mnie to czy zapala od razu czy po chwili bardziej odzwierciedla to stan układu korbowo-tłokowego...

 

najgorsze że odwleka mi sie zakup, dosiadałem SV i Bandziora (tylo te moto wchodzi w gre) i pomimo tego że SV naprawde zapie**ala to na Bandziorze czuje sie jak na pełnowartościowym moto... jednak charaterystyka rzędowej czwórki przynajmniej w tym stadium zaawasnowania bardziej mi odpowiada.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za link!

 

co to takowego rozwiązania zdania widać są podzielone... z drugiej strony czytałem że bandziory przy niskich temperaturach słabo zatrybiają (np zimowy przepał), ale wg mnie to czy zapala od razu czy po chwili bardziej odzwierciedla to stan układu korbowo-tłokowego...

 

najgorsze że odwleka mi sie zakup, dosiadałem SV i Bandziora (tylo te moto wchodzi w gre) i pomimo tego że SV naprawde zapie**ala to na Bandziorze czuje sie jak na pełnowartościowym moto... jednak charaterystyka rzędowej czwórki przynajmniej w tym stadium zaawasnowania bardziej mi odpowiada.

no wiesz- my wybralizmy bandziory - wiec spokojnie rozgrzeszymy cie ze wszsytkich watpliwosci jesli tez tak wybierzesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje rady. Moze ktos juz to przerabial!

Zakupilem wyswietlacz biegow od jednego z naszych forumowiczow. Teoretycznie powinien podejsc do wszystkich gaznikowcow suzuki.

Instalacja polega na przerobce czujnika luzu (dolozeniu mu kilku pinow odpowiadajacych za kazdy bieg). Problem jednak jest taki, ze moj czujnik w b12s z 01r jest nieco inny niz te opisany w instrukcji. Podchodza do niego 4 przewody. Siedze nad schematem i probuje cos wymyslic lecz dupa.

 

http://www12.zippyshare.com/v/4277052/file.html - tu iunstrukcja.

Edytowane przez ruthi7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz- my wybralizmy bandziory - wiec spokojnie rozgrzeszymy cie ze wszsytkich watpliwosci jesli tez tak wybierzesz ;)

 

ja też wybrałem Bandita. Całkiem szczęsliwym trafem, gdyż przez kilka dni jeździłem na xj600n, spodobały mi się dwie rurki i fajny dźwięk. Byłem już nastawiony na zakup tej maszyny i szukałem rocznika <98', ale znalazłem ciakawą ofertę suzuki i po oględzinach długo się nie zastanawiałem.

 

Póki co wrażenia bardziej niż pozytywne:) do wymiany mam tylko klocki i linkę prędkościomierza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje rady. Moze ktos juz to przerabial!

Zakupilem wyswietlacz biegow od jednego z naszych forumowiczow. Teoretycznie powinien podejsc do wszystkich gaznikowcow suzuki.

Instalacja polega na przerobce czujnika luzu (dolozeniu mu kilku pinow odpowiadajacych za kazdy bieg). Problem jednak jest taki, ze moj czujnik w b12s z 01r jest nieco inny niz te opisany w instrukcji. Podchodza do niego 4 przewody. Siedze nad schematem i probuje cos wymyslic lecz dupa.

 

http://www12.zippyshare.com/v/4277052/file.html - tu iunstrukcja.

 

 

Dobra Pany!!

Jakos sobie poradzilem, po rozpatrzeniu schematu wprowadzilem male zmiany. Ale wszystko dziala OK.

Tak wiec mam wyswietlacz biegow za ok 50zł :biggrin:

 

Bez zmian mozna ladowac do bandziorow z przed 99. Do k1 w gore male zmiany w instalacji.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w bandycie z 97r mozna zainstalowac wyswietlacz? myslałem ze tylko od 2001r?

 

 

Ano da sie i to odziwo bedzie latwiejsze jak w moim b12 k1. Montujesz bez zadnych przerobek. Tylko troche zdolnosci manualnych i checi potrzeba ;)

Edytowane przez ruthi7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam Bandzior fajny Tylko te 200 kg:(

 

a mnie waga nie przeszkadza, no chyba że mam go gdzieś przeprowadzić ;) ale jak tylko rusze to problem znika. jeśli chodzi o zawieszenie, to poprzedni właściciel chyba wymienił sprężyny i olej bo czuje że jest dość twarde i nie dobija, także w zakrętach też lepiej się prowadzi.

 

ps. podzielam Twoje zdanie, że next może być hornet, ale to za jakiś dłuższy czas

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...