Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po założeniu gmoli (Givi) niestety dowiedziałem się, że są nieco niżej niż podnóżki i dzięki temu zostały lekko zeszlifowane w Bieszczadach do poziomu równego podnóżkom :) Ale nie było to miłe uczucie kiedy motocyklem w głębokim złożeniu zahuśtało jak pontonem na wzburzonym morzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, wiem cos o tym. Za drugim razem, jak wybralem sie do Lublina na tor, mialem zalozone gmole i nie dosc ze popsuly mi zabawe bo pochylenia byly rowerowe to jeszcze mialem niezlego stracha jak sie nimi kilka razy o asfalt oparlem :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rychu...jasny gwint, spadasz jak meteor z nieba. Co u Ciebie mega Bandziorze???? To przez Ciebie a raczej dzięki Tobie dosiadłem w końcu B12. :notworthy:

Masz :flesje: za czujność :icon_mrgreen:

 

 

a jakos leci, siedze wlasnie w szkole, nudy straszne wiec zajrzalem do Was :crossy: Poza tym sezon rozpoczety wiec coz wiecej potrzeba :buttrock:

Pamietam jak to bylo z Twoja ewolucja- chyba poczatki HWWA.... zawsze mowilem ze B12 jezdzi sie po wyzsze emerytury i cieplejsze bulki:)

Mam nadz ze nie zalujesz zamiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tegorocznym zlocie banditów?? ze 40 maszyn chyba by było nie?? fajna sprawa...pozdro

Brylu

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje rady, a nawet pomocy.

W grudniu dosyć pochopnie kupiłem bandita 650 z 2007 roku jak początkowo wydawało mi się do " drobnych poprawek " . delikatne wgniecenie baku, pękniety błotnik i ZGIĘTA troche CHŁODNICA . Po krótkim czasie okazało sie jednak że chłodnica jest pęknięta :evil: i jak mi powiedziano "nie nadaje sie do regeneracji" :banghead: Od tego czasu 2 razy w tygodniu przeglądam Allegro i e-bay'a w poszukiwaniu chłodnicy do mojego kochanego Bandziorka. Niestety bez większego rezultatu, wszyscy odsyłają mnie do serwisu. Niestety jest to ostateczność... Czy ktoś z was może mi pomóc lub coś doradzić ?? (dodam że jest to pierwsza wersja chłodzona wodą)

Pozdrawiam

Edytowane przez Mkuro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem w yamaszce rd pęknięta rurke z wylotu i skleiłem i hulała,do regeneracji raczej ciężko bo to cieniutki materiał i lekko dotkniesz i robisz większa szkode niż jest u mnie w mieście dają rade takie coś spawać za 50 zł,

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje rady, a nawet pomocy.

W grudniu dosyć pochopnie kupiłem bandita 650 z 2007 roku jak początkowo wydawało mi się do " drobnych poprawek " . delikatne wgniecenie baku, pękniety błotnik i ZGIĘTA troche CHŁODNICA . Po krótkim czasie okazało sie jednak że chłodnica jest pęknięta :evil: i jak mi powiedziano "nie nadaje sie do regeneracji" :banghead: Od tego czasu 2 razy w tygodniu przeglądam Allegro i e-bay'a w poszukiwaniu chłodnicy do mojego kochanego Bandziorka. Niestety bez większego rezultatu, wszyscy odsyłają mnie do serwisu. Niestety jest to ostateczność... Czy ktoś z was może mi pomóc lub coś doradzić ?? (dodam że jest to pierwsza wersja chłodzona wodą)

Pozdrawiam

Spróbuj sie dowiedzieć czy od innego modelu nie pasuje, np. 650-ki, lub jakiegoś GSXra :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje z 1250 ale z tym jest ten sam problem. Brak na rynku. z 400 jest podobna ale posiada inne mocowania i inne położenie króćców. A co do pospawania to troche sie obawiam o jej wydajność po tym zabiegu ponieważ przy prostowaniu pękniece powiekszyło sie do około 10 cm ...

Edytowane przez Mkuro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj sie dowiedzieć czy od innego modelu nie pasuje, np. 650-ki, lub jakiegoś GSXra :buttrock:

no do 650 pewnie pasuje chłodnica z 650 ;)

 

popatrz na alledrogo i ewentualnie popytaj tych co sprzedają tam dziorki na części.

 

pzdr

Edytowane przez rahu

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gliwicach jest firma która sie zajmuje klepaniem chłodnic na wzór starej nie jest to ideał ale mi do fajerka dorobili bez problemu za bodedze 300zł i stare chłodnice tez naprawiają naciągają itp. niestety nie mam namiaru musisz szukać w necie pamiętam jeszcze ze oni sie wystawiają zawsze na giełdzie w Gliwicach :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...