Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos z was sam regulowal kiedyz zawory?czy naprawde trzeba oddawac do mechanika?

Regulacja jest na śrubkach i ponoć prosta jest to czynność jak budowa cepa.

Cóż, ja rolnikiem nie jestem i robi mi to kolega-mechanik :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

W moim malym bandziorze '01 zamontowano zegary od 1200 z wyswietlaczem poziomu paliwa. Zastanawiam sie czy da sie malym kosztem sprawic aby pokazywal on aktualny poziom paliwa w baku? Moze brakuje tylko czujnika w baku? Na razie caly czas mryga rezerwa :icon_question:

 

Tak przy okazji znacie kogos, kto ma do sprzedania ladna tj. niepoobijana obudowe zegarow lub prawy boczek oslaniajacy gazniki? Najlepiej na mazowszu, bo preferuje odbior osobisty. Znalazlem jednego goscia na allegro ale nie moge sie z nim skontaktowac poza tym jakos sporo sobie liczy za czesci.

 

pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytanka:

Czy ktoś wie gdzie mogę kupić uszczelkę pod lewy dekiel silnika? serwis nie wchodzi w rachubę bo nie chcą wysłać

Jakie klocki na przód do B12 polecacie?

pozdr

Edytowane przez modem

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Od niedawna jeżdżę Banditem i odkryłem, że z kolei w moim jest zamontowany czujnik paliwa w baku a w zegarach nie ma. Czy to było robione "na zapas" (rok 2004) czy mam wymienione zegary?

I jeszcze jedno. Czy da się coś zrobić z fabrycznym tłumikiem żeby był choć trochę głośniejszy od skutera :) czy w grę wchodzi tylko wymiana?

Dzięki za wszelkie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...