Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam

pojawil sie problem: mianowicie po tygodniu nieobecnosci wrocilem do domu i jednego dnia przejechalem z 30 km - wszystko ok, zapalal bez problemu podczas postojow etc.

po nocy stania nie chce zapalic-nie wiem co to moze byc krecilem kilka razy i nic

jakby cos nie chcialo zaskoczyc - moze iskry brakuje

dodam ze dzien wczesniej zatankowalem-ale nie duzo, moze kranik zle przekrecilem albo cos...

jak ktorys raz probowalem zakrecic to juz taki zgrzyt maly byl na koncu

akumulator nowy jest, ale nie wiem jak swiece

jakies propozycje co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pojawil sie problem: mianowicie po tygodniu nieobecnosci wrocilem do domu i jednego dnia przejechalem z 30 km - wszystko ok, zapalal bez problemu podczas postojow etc.

po nocy stania nie chce zapalic-nie wiem co to moze byc krecilem kilka razy i nic

jakby cos nie chcialo zaskoczyc - moze iskry brakuje

dodam ze dzien wczesniej zatankowalem-ale nie duzo, moze kranik zle przekrecilem albo cos...

jak ktorys raz probowalem zakrecic to juz taki zgrzyt maly byl na koncu

akumulator nowy jest, ale nie wiem jak swiece

jakies propozycje co to moze byc?

 

 

a nie zalales swiec?

 

ja bym sprawdzil najpierw je

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wr.bel wizualnie stan jest godny uwagi, żadnych kombinowań ja nie widzę. Jedynie pokrywy do filtra powinny być chromowane a w nim są matowe ale to o niczym tak na prawdę nie świadczy.

Przy stacyjce również nie ma wielu rysi otarć więc na prawdę mozna wierzyć, że przebieg jest realny, wysoki i wiarygodny przy tym roczniku.

 

Ja bym się zainteresował tym egzemplarzem. Cena jest bardzo dobra, trzeba posłuchać jak chodzi i sprawdzić jak to jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy bandziora. W początku lutego mam zamiar kupić tego bandita: Bandit Motocykl wygląda na zadbany lecz wole zapytać sie bardziej obeznanych w temacie. Proszę o jakąkolwiek pomoc.

 

Pozdrawiam Wr.bel

 

Jedyne co Ci powiem to, że napewno nie jest to 1998 rok produkcji - więc już coś jest podejżane. 1998 miał rączki dla pasażera a poza tym centralną podstawkę, której tu również nie ma więc to rocznik z początków produkcji 1995 lub 1996.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadzicie ze jak na ten rok jezeli faktycznie to 98 i na taki cudny wrecz stan motocykla oraz po przejechaniu 64k km on sie tak blyszczy

Dziwne

 

czym czyscic kolektor by sie tak ciagle błyszczał?

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadzicie ze jak na ten rok jezeli faktycznie to 98 i na taki cudny wrecz stan motocykla oraz po przejechaniu 64k km on sie tak blyszczy

Dziwne

 

czym czyscic kolektor by sie tak ciagle błyszczał?

 

Joey, mój Bandyta jest z '96, a prezentuje się podobnie. Jak będzie ładnie na dworze, to wrzucę parę fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co Ci powiem to, że napewno nie jest to 1998 rok produkcji - więc już coś jest podejżane. 1998 miał rączki dla pasażera a poza tym centralną podstawkę, której tu również nie ma więc to rocznik z początków produkcji 1995 lub 1996.

Mash1000 - niektórzy ludzie poprostu demontowali centralną podnóżkę a poza tym jeśli chodzi o rączki to moto miało szlifa , albo gość też to przerobił. Wiesz jak to jest , w tym moto coś wiecznie sie modyfikuje :icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mash1000 - niektórzy ludzie poprostu demontowali centralną podnóżkę a poza tym jeśli chodzi o rączki to moto miało szlifa , albo gość też to przerobił. Wiesz jak to jest , w tym moto coś wiecznie sie modyfikuje :)

 

Wiesz co, jakoś trudno mi w to uwierzyć, że ktoś zdemontował centralną podstawkę - z tego co wiem to ona pomaga a nie szkodzi :crossy:. Podobnie z rączkami, skoro moto miało takiego szlifa, że trzeba mu było całą dupe zmieniać to bym nie brał tak czy inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandyci mam taki dylemat co do obudowy zegarów Bandit 1200 N a 600 N :

interesuje mnie klosz , obudowa przednia , plastik do którego sie przykreca klosze - czy te części są identyczne w zegarach?

 

P.S czegoś tutaj nierozumie napisałem oddzielny temat o tym co juz miałem 3 odpowiedzi i teraz juz tego niema ?! ktoś mi kasuje posty i tematy

Edytowane przez mateuszzory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Na zakończenie poprzedniego sezonu sprawiłem sobie, wymarzony od kilku lat Motocykl, jakim jest właśnie Bandzior 600 S. Jest to moja pierwsza maszyna po kilkunastu piździorach, wskach i mztach.

 

Teraz chcę sobie sprawić porządne wdziano do niego.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Paweł_K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chcę sobie sprawić porządne wdziano do niego.

 

Pozdrawiam.

Mam rozumieć to iż oznajmiasz , ze chcesz kupić spodnie , kurtkę , buty itd. czy napisałeś to w formie pytającej i chcesz zasięgnąć opinii od użytkowników tego forum żeby Ci coś polecili bo z całym szacunkiem , ale mozna też Twoją wypowiedż tak odebrać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem widziałem jednego twardego chłopaka na Bandicie 600 :icon_razz:

Już nie mogę się doczekać cieplejszych dni, za stary jestem by jeździć w taką pogodę :D

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...