Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiecie czy mozna gdzies kupic NOWE osłony zegarów? Szukałem używanych ale na allegro nic nie ma... w rozbitych moto te oslonki sa prawie zawsze polamane wiec ciezko dostac :/ Jezeli nic nie znajde do wtorku to bede musiał jednak założyć szybkę ;(

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wydech bosa wyciągnołem silenca (tą rurke w puszce, tylko brzęczała i stukała), a efekt po wyciągnieciu słychać po pierwszym odpaleniu a jak ładnie zachodzi z wysokich obrotów, teraz jestem naprawdę słyszalny :buttrock: :)

 

 

Poczytałem wypowiedzi kolegów i natchniony zszedłem do garażu, powalczyłem z tą "rurką" ;) w wydechu (bos :icon_mrgreen: ) i po odpaleniu moto zadałem sobie pytanie dlaczego tak długo z tym zwlekałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich banditowców,jako świeżak mam pytanie - kupuję niedługo swoje pierwsze moto i oczywiście nie może to być nic innego jak tylko banditka ;-)

jako malo doświadczony acz bardzo rozsądny motocyklista zastanawiam sie czy przy moim wzroście ( 191 cm ) nie będzie problemu z jazdą na bandytku z mniejsza pojemnością, - slowem - czy pojemność w banditkach a ich wielkośc jakoś mają sie do siebie znacząco ?

patrząc zdroworozsądkowo to wiem,ze nie powinno sie tak od razu wskakiwać na 1200 mimo iż faktycznie jeżdzę jedynie na krótkich odcinkach i ...wyjątkowo ostrozne ;-)

pozdrawiam wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich banditowców,jako świeżak mam pytanie - kupuję niedługo swoje pierwsze moto i oczywiście nie może to być nic innego jak tylko banditka ;-)

jako malo doświadczony acz bardzo rozsądny motocyklista zastanawiam sie czy przy moim wzroście ( 191 cm ) nie będzie problemu z jazdą na bandytku z mniejsza pojemnością, - slowem - czy pojemność w banditkach a ich wielkośc jakoś mają sie do siebie znacząco ?

patrząc zdroworozsądkowo to wiem,ze nie powinno sie tak od razu wskakiwać na 1200 mimo iż faktycznie jeżdzę jedynie na krótkich odcinkach i ...wyjątkowo ostrozne ;-)

pozdrawiam wszystkich...

Zdroworozsądkowo??!! A cóż to za stwierdzenie.Przeciez wiadomo wszem i wobec, że My motocyklisci zdrowy rozsądek pozostawiamy daleko za sobą. On po prostu za nami nie nadąża ;) To tak troche ;) było :)

Twój wzrost nie bedzie przeszkodą w dosiadaniu Bandity. Ja mam 190 i taki jeden kolo.....maxi spamer :icon_razz: ma jeszcze więcej i na dużym B pomykamy bez problemu.

Dwa sezony spedzone na B6 dały wiele. Ty musisz wybrac jaki styl jazdy i jakie moto wybrać. Mam tu na mysli wersje N (bierzesz wszystko na klate i wdupiemaszto :) ) czy wersje S ( i tez wdupiemaszto :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita Maxi Spamer :icon_razz:

 

Jeżeli jeździsz ostrożnie i rozsądnie to szkoda czasu na B6...............i tak za rok lub dwa będziesz zmieniał na coś większego ;)

 

Mam 192-194 cm i na dużym Bandycie jest mi bardzo wygodnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Ocipieliśta?? Pierwsze moto... Wymsknie sie sprzęgło na skrzyżowaniu, za mocno przygazuje na wyjściu z zakrętu, za mocno przygazuje na mokrym. B12 to nie jajca... Bierz B6, najwyżej wzorem jednego z większych spamerów wśród modów zmienisz sprzęt po pół roku ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Ocipieliśta?? Pierwsze moto... Wymsknie sie sprzęgło na skrzyżowaniu, za mocno przygazuje na wyjściu z zakrętu, za mocno przygazuje na mokrym. B12 to nie jajca... Bierz B6, najwyżej wzorem jednego z większych spamerów wśród modów zmienisz sprzęt po pół roku ;D

Odezwał sie doświadczony co na pierwsze moto kupił prawie 80-cio konną CBFke :crossy: by po kilku miesiącach przesiąść sie na B 12-ście :biggrin:

 

p.s. Sprzęgło to w każdym srzęcie może sie wymsknąć, a przygazować za mocno to tyż nie problem :wink:

 

No ale jeżeli to w ogóle pierwszy sprzęt to może pośmigaj z sezon/dwa B 6-ką :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja na pierwszy moto wzialem b6 i nie zaluje. do wagi przyzwyczailem sie po jakichs 500km ale mimo to ze przejechalem 5000km na nim to i tak ostatnio mnie zaskoczyl gdyz dalem za duzo gazu i na pasach tylne kolo zlapalo poslizg ciezka sprawa byla ale jakos bez gleby sie obeszlo.a tak z ciekawosci to ile zrobiliscie km w tym sezonie???chwalcie sie panowie smialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M555687

 

Uwaga na tego Bandita. Na fotkach i podczas rozmowy z wlaścielem - ideał. Po przejechaniu 125 kilometrów w jedną stronę okazało się że to ładna ściema. Motocykl miał crasha - źle się prowadził, nie rowno zjadał tarcze, owiewka (czego nie widać na fotkach) w innym kolorze niż reszta motocykla, mnóstwo obtarć i braków w lakieru. SZMIRA.

 

Chyba żeby dorwać coś ciekawego będę musiał pojechać za naszą zachodnią granice.

Uparłem się na Bandziora 650 SA i dorwę takiego !! Prędzej czy później !!!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie (witam po dłuższej nieobecności),

dziś tak sobie pomykałem po Wrocku i przyszło mi do głowy, że czas powoli zacząć myśleć o zimowaniu mojej "małej" Su. Mam info, że kiedy już położy się motonga "lulu" na amen (czyt. na kilka miechów do garażu, póki śniegi nie stopnieja i temperaturka nie podskoczy), to należy poodkręcać świece, ponalewać po odrobinie oleju do każdej z komór i wkręcić je z powrotem (to ma zapobiec spustoszeniu wewnątrz silnika spowodowanym mrozem). Do czynności "na zime" dodałbym dokładne mycie całego moto i wyjęcie akumulatora z czarnej skrzyni :(

Czy macie jeszcze jakieś sposoby na dobre przezimowanie moto? Wpisujcie je (tekst niczym głupkowaty apel pod jakimś gównem na onecie :) ), bo być może warto już teraz powolutku zacząć się tym zainteresować.

 

a tak z ciekawosci to ile zrobiliscie km w tym sezonie???chwalcie sie panowie smialo

No ja zważywszy, że mam moto od marca i jeżdżę głównie po mieście i nie miałem żadnej poważniejszej trasy - 3500km - wstyd :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. Sprzęgło to w każdym srzęcie może sie wymsknąć, a przygazować za mocno to tyż nie problem

 

O ile pamiętam to jeździłeś kiedyś CBF ( :icon_rolleyes: )i śmiesz porównywać zbyt mocne odkręcenie CBF-a do B12?? Takie kopnięcie jakie ma Bandit od 4 tysięcy obr. CBF-a miała przy 6-7 tys. czyli gdy już kończyła.

 

Od lutego koło 8 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie namiary na jakieś miejsce, nie wiem salon czy coś gdzie mozna sprawdzić ceny oryginalnych części do bandita takich jak kierunkowskazy czy ta felerna osłona licznika co tak sie sama łatwo rysuje :icon_evil: Mozna to w ogole kupić...?

Edytowane przez Lukasz89

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...