Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ma moze ktos z was do sprzedania obudowe od zegarow do b6n z 98r...

używane są bardzo ciężko dostępne (w sumie praktycznie nie do dostania), pewnie dlatego że akurat te detale są bardzo narażone na uszkodzenia przy nawet niezbyt poważnej glebie, chromować się raczej na nowo tego nie opłaca, a nowa 1 sztuka to koszt ponad 200zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używane są bardzo ciężko dostępne (w sumie praktycznie nie do dostania), pewnie dlatego że akurat te detale są bardzo narażone na uszkodzenia przy nawet niezbyt poważnej glebie, chromować się raczej na nowo tego nie opłaca, a nowa 1 sztuka to koszt ponad 200zł :)

 

 

zawsze taniej niż dawać 700-800 złotych za używane zegary :) też kiedyś szukałem, bo mam jeden zegar pęknięty no i odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim B6 mam założone Dunlop Road Attack (chyba tak to się pisze). Jestem bardzo zadowolony z nich, bardzo dobrze trzymają na suchym, na mokrym też - jak na razie zrobiłem na nich ok. 8000 km.

 

A przypadkiem Road Attack to nie są opony Continentala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pytanie takie jaki olej silnikowy jest najlepszy do bandita??

 

Podobne pytanie kiedyś już padło:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...i%20olej&st=700

 

Klasa lepkości, jeśli o to pytasz, to masz napisane na zakrętce wlewu oleju (10W40).

 

A najlepszy jeśli Ci o markę chodzi... chyba nikt jednoznacznie nie odpowie na to pytanie. Podobno wszystkie z tych znanych marek są +- podobne w jakości i nie ma większej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny kompan sie melduje:)jestem wlascicielem b6n.czytam wasze forum juz od dawna ale dopiero teraz postanowilem sie zarejestrowac.tak troche o mnie to powiem ze bandit to moje pierwsze moto i ten sezon to jest moj drugi seson na nim.mam pytan kilka jesli mozna.

1.czy zmiana calego ukladu wydechowego sprawia ze i spalanei jest wieksze??bo jeszcze nie zdarzylo mi sie nim zejsc z 7l.tyle mi pali przy kreceniu go do 6tys to raczej chyba nie jest normalne.???

 

 

Dołanczam do tego sympatycznego grona :icon_eek: witam wszystkich Bandytów :icon_eek:

 

 

HELLO i pozdrowionka dla posiadaczy jedynie słusznych maszyn :icon_mrgreen: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pytanie takie jaki olej silnikowy jest najlepszy do bandita??

 

serwis suzuki poleca olej shella. Na początku śmigał jak by gładziej, jak wypłukał nagar, śmiga po staremu. Klasa lepkości 10w40. Kilka osób mocno chwaliła olej firmy motul, natomiast słyszałem mało pochlebne opinie o oleju Castrol podobno dość szybko traci swoją lepkość wraz ze wzrostem temperatury, oraz wraz z czasem. Niestety nie są to opinie moje własne, a zasłyszane u różnych mechaników i urzytkowników motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko przydarzyła mi się pierwsza gleba parkingowa, :icon_question: nie będę opisywał co się stało bo by kupa śmiechu była hehe ale stało się to przy prędkości max. 5 km/h wszystko przez mojego piesia nic się nie stało z moto w 100% całe bez rysy upadło na trawniczek i dlatego chyba tylko. Zauważyłem natomiast że kierownica (nie lagi), (upadek na prawą stronę) przestawiła się na górnym mocowaniu może 0,5 cm przy dokładnym przyjrzeniu się widać że troszeczkę leży nierówno, pod mocowaniem jest śruba czy mogła się ona wygiąć czy tez tylko poluzować? Z góry dzięki za sugestie pozdrawiam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko przydarzyła mi się pierwsza gleba parkingowa, :clap: nie będę opisywał co się stało bo by kupa śmiechu była hehe ale stało się to przy prędkości max. 5 km/h wszystko przez mojego piesia nic się nie stało z moto w 100% całe bez rysy upadło na trawniczek i dlatego chyba tylko. Zauważyłem natomiast że kierownica (nie lagi), (upadek na prawą stronę) przestawiła się na górnym mocowaniu może 0,5 cm przy dokładnym przyjrzeniu się widać że troszeczkę leży nierówno, pod mocowaniem jest śruba czy mogła się ona wygiąć czy tez tylko poluzować? Z góry dzięki za sugestie pozdrawiam :crossy:

 

 

Nie kumam, mało obrazowy ten opis. Zrób najlepiej zdjęcia.

Jak nie wiesz czy śruba się wygła to ją wykręć i zobacz czy prosta. Jak widzisz, że kierownica przesunęła się o 0.5 cm, to poluzuj i popraw. Jak będzie dalej źle to dopiero możemy wnioskować, że jest krzywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę, ROZDZIEWICZYŁEM SIĘ! Pierwsza Banditowa gleba za mną. Inteligentnie postawiłem moto na stopce bocznej której nie rozłożylem co poskutkowało tym, że położyłem moto powolutku na ziemię. Straty? Wiejski 18-letni mechanik wziął się za prostowanie klamki i ułamał. Nic więcej, bo położyłem go na Crashu :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...