Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Takie coś bardziej skłania do bliższych oględzin tylnego wahacza. Pod większym obciążeniem mocniej "trzepie". Podejżane mocno :)

akurat tu sie srednio zgadzam.

Logiczne jest ze kieronica bardziej lata jesli przod jest mniej obciazony, w skrajnym przypadku nawet przod sie oderwie od ziemi i wtedy przestanie latac, niezaleznie od stamu wahacza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj tez ma delikatne shimmy po puszczeniu kierownicy ale tylko przy malej predkosci tak do 60km/h. Po zmianie opony na nowa nic sie nie zmienilo, za 2tys km dam go na serwis to przy okazji wymienie olej w lagach i zobacze czy cos sie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W tym tygodniu kupiłem Bandita z Anglii - 2003 rok wersja S , teraz jest odwieczny problem z przednim reflektorem...

W moim mieście nie chcą zrobić mi przeglądu do rejestracji. Przerabiał może któryś z was lampę ??

Pozdrawiam

Paweł

 

Edytowane przez killwiecha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie zrobią przeglądu? Niech udowodnią, że lampa jest "angielska".

Gdy z kolegą pojechaliśmy na przegląd "Anglika" pan przystawiał swoje cudowne pudło i zadał pytanie czy lampa wymieniona. Szybka ripost - TAK..... i przegląd podbito.

Jedź do innej stacji diagnostycznej i na pytanie zełgaj. W motocyklu nie jest to tak proste do ustalenia jak w aucie - pomimo urządzenia diagnostycznego.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na 2 stacjach diagnostycznych i dostałem odpowiedzi "No chyba pan sobie żartuje, że ja się pod tym podpisze". Jest jeszcze jedna stacja...bede musiał tam podjechać...zobaczymy.

Na reflektorze jest taka strzałka i ona pokazuje w którą stronę świeci światło- może być w prawo w lewo oraz w obie strony(wtedy światło pada symetrycznie- tak miałem w XJ- też angol)

Ehh, wolałbym aby obyło się bez ingerencji w reflektor...

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez killwiecha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na 2 stacjach diagnostycznych i dostałem odpowiedzi "No chyba pan sobie żartuje, że ja się pod tym podpisze". Jest jeszcze jedna stacja...bede musiał tam podjechać...zobaczymy.

Na reflektorze jest taka strzałka i ona pokazuje w którą stronę świeci światło- może być w prawo w lewo oraz w obie strony(wtedy światło pada symetrycznie- tak miałem w XJ- też angol)

Ehh, wolałbym aby obyło się bez ingerencji w reflektor...

Pozdrawiam

Paweł

jak sie pogoda poprawi to dawaj do mnie ja rejestrowalem juz fazera i bandziora z anglii.

podjade z Toba to nawet nie sprawdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie pogoda poprawi to dawaj do mnie ja rejestrowalem juz fazera i bandziora z anglii.

podjade z Toba to nawet nie sprawdza

 

Dzięki za chęci ! :flesje:

Wczoraj trochę pojeździłem po stacjach diagnostycznych i w końcu trafił się spoko koleś- motocyklista który bez problemu podbił mi przegląd uśmiechając się tylko gdy spojrzał na reflektor ;)

 

To teraz tylko ubezpieczyć i można zacząć legalnie śmigać nowym nabytkiem :)

Tylko ta pogoda...

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie powinno być tak być, że robi się coś nieprzepisowo. No, ale to Polska.

W UK luz na główce ramy dyskwalifikuje do podbicie M.O.T.

 

Pijesz do mnie czy do mojej lampy...?

 

Kolejne pytanie dotyczące mojego Bandita-

Czy jest możliwość przełączenia licznika z mil na km ?? Chodzi mi oczywiście o licznik przebiegu ( mam 1200 S z 2003 roku) Gdzieś wyczytałem, że trzeba przytrzymać przycisk select przez 2 sek, niestety nie działa. Jest w ogóle taka możliwość aby przestawić ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pijesz do mnie czy do mojej lampy...?

 

Kolejne pytanie dotyczące mojego Bandita-

Czy jest możliwość przełączenia licznika z mil na km ?? Chodzi mi oczywiście o licznik przebiegu ( mam 1200 S z 2003 roku) Gdzieś wyczytałem, że trzeba przytrzymać przycisk select przez 2 sek, niestety nie działa. Jest w ogóle taka możliwość aby przestawić ??

 

Pozdrawiam

 

Mam bandziora z 2002 czyli mamy to samo, nie ma możliwości przestawić z mil na km. Instrukcja również o niczym takim nie mówi.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pewne pytanie odnośnie opon do bandita.

 

Na tył kupiłem oponke nową dunlopa d205 150/70/17 czyli taką jaką producent przewidział do mojego modelu...

 

Okazało sie że przód też jest do wymiany po bokach już brakuje bieżnika. I dostałem od kolegi opone brigstone battlax BT45f M\C 57H ( f czyli oznaczenie front, dobrze mi sie wydaje ?) o rozmaiarze 110\80\70 a poprzednia miałem 110\70\17

 

I stąd moje pytania?

 

Przeczytałem o tym że opona która jest wyższa sprawuje sie lepiej w zakrętach. Czy aby napewno jeżeli opona z tyłu ma rozmiar 70

 

 

Czy orientuje sie ktos o ile licznik bedze zaniżał

 

Nie śmigam jakoś super sportowo nie zamykam opon.

 

I czy napewno końcówka w oznaczeniu opony f oznacza że jest to opona na przód?

 

Pozdrawiam

Hubertmtx

Edytowane przez hubertmtx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac!

No musze pochwalic mojego Bandyte. W weekend wrocilismy z pierwszego, wiekszego eurotripu na bandycie. Spisal sie wzorowo. Zaskoczony bylem spalaniem na pewnym odcinku trasy w wysokosci 5.16. Co prawda autostrada, predkosci 140 - 160 ale zaladowany po pachy plus 2 osoby. Ale nawet na alpejskich serpentynach nie wykazywal wiekszych odchylek w spalaniu. Jechalem prawie cala droge w towarzystwie VFR-y i Besi GS1200 i moj bandyta byl w spalaniu zawsze w srodku :D

Troszke obawialem sie ladunku ale i tak mocy bylo wystarczajaco pod maneta.

 

Uwazam, ze do takich zadan nasze maszynki nadaja sie doskonale.

Podsylam kilka zdjec:

http://picasaweb.google.co.uk/damiangawronski/Maj2010#

 

PS: czyszczenia motoru mam teraz na min. 2 dni ehhh :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na 2 stacjach diagnostycznych i dostałem odpowiedzi "No chyba pan sobie żartuje, że ja się pod tym podpisze". Jest jeszcze jedna stacja...bede musiał tam podjechać...zobaczymy.

Na reflektorze jest taka strzałka i ona pokazuje w którą stronę świeci światło- może być w prawo w lewo oraz w obie strony(wtedy światło pada symetrycznie- tak miałem w XJ- też angol)

Ehh, wolałbym aby obyło się bez ingerencji w reflektor...

Pozdrawiam

Paweł

 

ja ostatnio byłem bandziorem mojej żony przegląd zrobic

to Pan tylko sprawdził czy się światła wszystkie świecą :bigrazz:

Małe miasta jednak mają swoje plusy

A tak w ogóle to na mijania polecam ksenon założyc

poprawi to znacznie widocznośc w nocy lub wieczorną porą

 

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...