Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ruthi7 jesli dales za nia 67zl+przesylka to bardzo tanio i z checia tez taka lykne, bo do tej pory na ebayu widzialem za podobna cene tylko ze w EUR :rolleyes:

Znalazlem tez tlumik Scorpion cena jest zachecajaca w porownaniu do Ixila za ktorego trzeba dac ponad 100EUR wiecej, a znowu za taka sama cene co Ixil mozna kupic w stanach Yoshimure wraz z przesylka.

Jedno mnie tylko zastanawia czy Scorpiony tak sie przebarwiaja(brzydko to wyglada) jak ten na tym filmiku:

Dzwieku nie oceniam, bo nawet sam autor filmu pisze ze nie jest z jakosci nagrania zadowolony, na zywo podobno brzmi lepiej.

 

ps. gratuluje zakupu B12 :flesje: sluszny wybor, swietnie nadaje sie do turystyki jak i szalenst :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu - taki pewien KLAUDIUSZ ma ładnego BANDYTĘ godnego polecenia - sam bym go kupił ale... mojej Żonie pewien kierowca wiechał w tył samochodu i niestety nie opłaci się naprawiac:-( a co za tym idzie to pieniążki przeznaczone na zakup Bandyty pójdą na nowe autko dla Żonki (jak trzeba to trzeba) Ale Bandziorka i tak kupie - prędzej czy później :wink:

No cóż są żeczy ważne i ważniejsze - a w tym przypadku autko dla Sylwi jest ważniejsze.

POZDRAWIAM!!!

-Przemo. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej Żonie pewien kierowca wiechał w tył samochodu i niestety nie opłaci się naprawiac:-( a co za tym idzie to pieniążki przeznaczone na zakup Bandyty pójdą na nowe autko dla Żonki

To z tego co piszesz wypadek byl nie z winy zony, wiec kase z ubezpieczenia chyba powinienes dostac... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, HELP MI!

 

Nie ma ktos dojścia do części od 12-ki? Poleciał mi wysprzęglik, ciąłem 100km bez sprzęgła do domu, a cena nowego mnie zabija.

Jeśli ktoś ma zbędny stelaż na swoim moto też chętnie zanabędę.

 

 

Po cichu powiem, że w przyszłym roku może pojawi sie pierwszy bandzior w... bieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, HELP MI!

 

Nie ma ktos dojścia do części od 12-ki? Poleciał mi wysprzęglik, ciąłem 100km bez sprzęgła do domu, a cena nowego mnie zabija.

Jeśli ktoś ma zbędny stelaż na swoim moto też chętnie zanabędę.

Po cichu powiem, że w przyszłym roku może pojawi sie pierwszy bandzior w... bieli ;)

Adaś, poleciało Tobie to coś hydraulicznego??? :icon_eek: Jak to zrobiłeś? Może da się to zregenerować? Jakieś uszczelniacze do wymiany i już :bigrazz:

A co do koloru to tylko biała perła :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruthi7 jesli dales za nia 67zl+przesylka to bardzo tanio i z checia tez taka lykne, bo do tej pory na ebayu widzialem za podobna cene tylko ze w EUR :rolleyes:

Znalazlem tez tlumik Scorpion cena jest zachecajaca w porownaniu do Ixila za ktorego trzeba dac ponad 100EUR wiecej, a znowu za taka sama cene co Ixil mozna kupic w stanach Yoshimure wraz z przesylka.

Jedno mnie tylko zastanawia czy Scorpiony tak sie przebarwiaja(brzydko to wyglada) jak ten na tym filmiku:

Dzwieku nie oceniam, bo nawet sam autor filmu pisze ze nie jest z jakosci nagrania zadowolony, na zywo podobno brzmi lepiej.

 

ps. gratuluje zakupu B12 :flesje: sluszny wybor, swietnie nadaje sie do turystyki jak i szalenst :crossy:

 

No mam nadzieję, że Ci się uda znaleźć. Jak pisałem, aukcja sie zakończyła ja kupiłem używkę więc Ty też musisz poprostu szukać.

To link z aukcji: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie..._fvi%3D1&_rdc=1

Co do wydechu, ten który pokazałeś w linku jest anodowany na 3 kolory, to nie jest odbarwienie. Scorpion sprzedaje chyba w 4 wersjach wydechy: Carbon Fibre, Titanium, Stainless Steel i titanium flame. Ten ostatni to właśnie taki jak z twojego linka.

 

Na tej stronce możesz coś znaleźć: http://www.scorpion-exhausts.com/Bikes/search3.php?model=68

Edytowane przez ruthi7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...