Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

:icon_mrgreen: Drodzy BANDZIOROWCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziś zakupiłem BANDZIORRRRRRA 650 SA 2006 rok (pytałem Was niedawno o opinie).

 

Przy drugich oględzinach decyzja była jasna : BRAĆ !!! :icon_razz:

 

Przyjmijcie mnie jak swojego !!!

 

Pzdr.

:) heh i ja od kilku dni jestem szczęsliwym posiadaczem super cacka B12 bo jego stan jest salonowy.12200 przebieg 02'r . Jaqk tylko się pojawi trochę pogody zacznę go ujarzmiać :cool: i już się trzęśę na samą myśl o tym :biggrin: . Pozdro gorące dla wszystkich którzy jak ja czekają na przejażdżkę swoimi " warjatami " :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym sezonie nawinąłęm moim B6 ponad 100km - dziś testowalem nowy nabytek - nawigacje :D

Przy okazji przeglądania netu natchnłąłem się na to: http://www.scigacz.pl/Polish,Bandit,Crew,4558.html

Jaka jest wasza opinia o Polish Bandit Crew?

Transalp, Varadero, Africa Twin, wielkie boxery BMW mają swoje kluby i strony, przyszedl czas na Bandit'a :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym sezonie nawinąłęm moim B6 ponad 100km - dziś testowalem nowy nabytek - nawigacje :buttrock:

 

Co masz i jak działa?

Ja mam Tomtoma Rider 2 przywiozłem sobie z "Angoli". Kupiłem wersję EU, ale torrent mi umożliwił wgranie 'PL CZ HU SK+główne drogi WE' oraz 'EE'. Przywiozło mnie to ustrojstwo do Polski. Banditem wracałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym sezonie nawinąłęm moim B6 ponad 100km - dziś testowalem nowy nabytek - nawigacje :lalag:

Przy okazji przeglądania netu natchnłąłem się na to: http://www.scigacz.pl/Polish,Bandit,Crew,4558.html

Jaka jest wasza opinia o Polish Bandit Crew?

Spoko Klubik, kilka spotkań było, jestem tam zalogowany ale dawno tam nie byłem:) Planowany jest jakiś Zlocik nawet :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - czytałem właśnie dość zażartą duskusję z listopada kto kogo " wciągnie " B12 czy GSXr 3/4 do 200 km / h ?. Trochę sie pośmiałem bo ciekawe były dyskusje. do dziś jednak nie wiadomo bo jeszcze pogoda nam nie sprzyja na tego typu warjacje. Sam jestem ciekaw tego wyścigu no i oczywiście tylko fabryka bez żadnych nowatorskich rozwiązań mam nadzieję się zmierzą. Na koniec tylko dodam , że owszem GSXR moze dać radę i jest to realne choć sporo zależy tu od umiejętności jak i wagi samego kierowcy moto , lecz żeby B6 << już nie pamiętam >> kto to napisał tak miał " wciagnąć " i jedno i drugie hehe to normalnie mnie rozbawiło do łez i jak to fajnie Januszm napisał aż oplułem kawą monitor od kompa , ale wielkie brawa bo humor dopisuje na maxa :lalag: -- Czekam na termin tego speedowania - przyjadę bo mam niedaleko :biggrin: - pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a ja mam Akirę MM3815 z zainstalowaną AutoMapą 4 calej Europy. Sprzet ma Windowsa CE wiec posiada kilka innych dodatków. Wyświetlacz jest duzy (3.5cala) i przyzwoicie w nim widac nawet w słońcu - kwestia ustawienia kąta. Z mocowaniem będe musiał pogłówkować - tzn juz mam patent. Przyssawka trzyma mocno ale szyba w B6 jest zaokrąglona i przez to plastik nie dolega na całej powierzchni i nawigacja skacze dosć mocno na dziurach. Jak dokonam modyfikacji to napiszę. Ale jeśli chodzi o samo działanie urządzenia to jestem zadowolony. Nie chcialem kupować zadnego drogiego sprzętu- tzn na Garmina ZUMO 550 mnie nie stać a jeżeli mam dać 1000zł za samochodową to wole dać mniej - w razie uszkodzenia na skutek drgań na motocyklu jestem mniej stratny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na motoakcesoriach jest uchwyt do PDA na kierownice, przykręcany, z zatrzaskiem na "stelarz" jaki jest do PDA.

Koszt coś koło 50-70 zł. już nie pamiętam tera.

 

 

Witam panowie,

jeszcze kilka gratów do sprzedania :

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2098103

Dla kolegów z forum wysyłka gratis :icon_mrgreen:

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...