Jump to content
adis06

Potrzebny DUŻY skuter

Recommended Posts

Witam zamierzam kupić skuter ale potrzebuje coś dużego ! :) Co powiecie o ZIPP'ie Quantum albo o tym KLIK

Powiem tylko tyle : duza awaryjnosc ,pekajace obudowy - cena adekwatna do wykonania.Jaka masz kwote do wydania?

Ile masz kasy do wydania, to jest podstawowe pytanie. :icon_eek:

Ja bym nie kupował chińszczyzny ze względu na słabą jakość wykonania, i dużą awaryjność..

Ja bym ci polecał Peugota Elyseo..np taki

http://allegro.pl/item296976978_elyseo_50_lalka_.html

pzdr, bebu :icon_eek:

ja bym polecam cos takiego http://www.allegro.pl/show_item.php?item=297509884

znajomy ma taki i bardzo dobrze o nim mowi, ma go od nowosci juz chyba 3 lata zrobil cos okolo 12 tysiecy bez zadnej awarii.

zdecydowanie tak jak mowia poprzednicy chinszczyzne odradzam

pozdrawiam

Słuchaj za tyle kasy to sobie kupisz wypasionego europejczyka albo japończyka... :P

Nie patrz nawet na chińszczyzny w tej cenie...

Bardzo polecam elyseo moi koledzy takie mają i są bardzo zadowoleni :P

Można jeździć w każdą pogodę!!

pzdr, bebu :crossy:

a no, fakt zipp ma 2t ale myślałem o tym w linku tam jest 4t który nie zachwyca trwałością i wykonaniem

Piszesz DUŻY skuter a przypadkiem nie chodzi ci o jakiś pojazd w typie " maxi skuter"???

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Ja bym ci polecał Peugota Elyseo..

Właśnie. Gdybym rozglądał się za "dużym" skuterem klasy pojemnościowej 50 ccm, to bardzo prawdopodobne, że wybór padłby właśnie na Elyseo/Elystara. Chociaż Peugeot SV do najmniejszych też nie należy - jak na swoją klasę.

Piszesz DUŻY skuter a przypadkiem nie chodzi ci o jakiś pojazd w typie " maxi skuter"???

Biorąc pod uwagę wiek założyciela wątku - raczej nie. :icon_rolleyes:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > ?

Ten drugi skuter podany odpada chyba jednak pozostanę przy Zipp'ie bo skuter musi być nowy.

Ten drugi skuter podany odpada chyba jednak pozostanę przy Zipp'ie bo skuter musi być nowy.

Widać, że za bardzo się nie znasz, ale uwierz, że nowy chińczyk wcale nie oznacza jakości z tego tytułu że jest "nowy", kupując nawet kilkuletni skuter renomowanej firmy będziesz dużo bardziej zadowolony. Chińczyki to szroty, i nic dodać nic ujać :icon_question: