Skocz do zawartości

Potrzebny DUŻY skuter


adis06
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zipp to chyba nie chińczyk :icon_question:

 

"Marka ZIPP została powołana do życia w 2004 roku przez największego producenta rowerów w Europie – firmę Kross SA.

Wystarczyło zaledwie dwa lata, by ZIPP stał się liderem na rynku skuterów w Polsce,sprzedając blisko 17,5 tyś w 2007 r.

Spółka jest w fazie dynamicznego rozwoju, rosną jej udziały w rynku, przygotowuje projekty własnych modeli oraz dynamicznie wkracza na rynki europejskie.Zipp ma aspiracje, aby stać się solidną firmą europejską dlatego z dniem 2007-10-23 nowym właścicielem firmy został KBC Private Equity."

 

KBC Private Equity to firma z Warszawy, wiec to nasz rodak :icon_question:

 

Co nie zmienia faktu ze nie jestem jego fanem ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę wiek założyciela wątku - raczej nie.

No i plama ale ja chcieć dobrze chciałem.....

:buttrock: :bigrazz:

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zipp to chyba nie chińczyk :buttrock:

 

"Marka ZIPP została powołana do życia w 2004 roku przez największego producenta rowerów w Europie – firmę Kross SA.

Wystarczyło zaledwie dwa lata, by ZIPP stał się liderem na rynku skuterów w Polsce,sprzedając blisko 17,5 tyś w 2007 r.

Spółka jest w fazie dynamicznego rozwoju, rosną jej udziały w rynku, przygotowuje projekty własnych modeli oraz dynamicznie wkracza na rynki europejskie.Zipp ma aspiracje, aby stać się solidną firmą europejską dlatego z dniem 2007-10-23 nowym właścicielem firmy został KBC Private Equity."

 

KBC Private Equity to firma z Warszawy, wiec to nasz rodak :bigrazz:

 

Co nie zmienia faktu ze nie jestem jego fanem ......

 

 

a zganij gdzie zippy są produkowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jakość produktu jest w branży motoryzacyjnej elementem kluczowym, dlatego we wszystkich trzech fabrykach produkujących na zlecenie ZIPPa montaż skuterów odbywa się wyłącznie na najnowocześniejszych liniach technologicznych. W każdej z fabryk pracują specjalnie przeszkoleni kontrolerzy, którzy dbają o zachowanie najwyższych standardów jakości. Zanim skutery Zipp trafią na rynek, każdy pierwszy egzemplarz musi pozytywnie przejść testy przeprowadzane przez znanego w branży inżyniera, Konrada Czwordona oraz w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie."

 

Czyli ze niby nie u nas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest jakiś bełkot ze strony producenta... Wszyscy tak na swoich stronach piszą, czy wejdziesz na stronę Zippa czy TGB czy Keewaya czy dowolnego innego badziewia to wszędzie będziesz miał to napisane :crossy: A zobacz że na stronach porządnych marek nie wypisują takich głupot, czego to oni nie robią żeby ich sprzęty były dobre :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

Witam nie posiadam prawka a chciałbym kupić motorower (nie skuter ani ścigacz ) najlepiej jakiś turystyk lub chopper .

Pytanie brzmi jaki motorower/ motocykl 50 ccm jest największy gabarytowo jestem wysoki .

widziałem junaka 902, routera ws 50( i zastanawiam się czy są jeszcze większe ale nie jestem znawcą

bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...