Skocz do zawartości

co za debil 130km/h przez miasto


piotrek2345
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by to powiedziec...

kazdy odpowiada za siebie i zna konsekfencje jakie moga sie wydazyc :banghead:

 

bozia rozuma dala a widac jemu sie znudziło...

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie ten filmik i jestem w szoku :icon_exclaim: Znam ten kawalek drogi 130 k/h :icon_exclaim: :icon_mrgreen: na tym odcinku jest niemożliwe .Ot chłopak chciał by go podziwiali i sobie zrobił 130 km/h "licznikowe " :biggrin: z naciskiem na licznikowe .To miasteczko to NIsko a konkretnie wylot na Stalową Wole przy tej prędkości kolo by po prostu odleciał w siną dal .To nie jest droga .....znaczy jest to droga ale przez męke (gory ,doliny i panowie w puszkach z rejestracją RNI) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 stron spamu i kilka normalnych postów :icon_exclaim:

jak będziecie każdy debilny filmik z YT roztrząsać na tym forum to przebijecie dno do którego już kilka razy się przytuliliście

precle, precle, i kurtki z frędzlami...

proponuję sprzedać motocykle i kupić jakieś skutery które nie przekraczają 110 km/h a jeśli ktoś jeździ tylko po mieście to niech sobie kupi rower, będzie wam trudniej złamać przepisy.

best regards misiaczki :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal jadac na plastiku czujesz ziarnko maklu pod kolem , ale nie na enduro , uwierz mi mozna leciec 130 po niezlych wertepach , chociaz w ww filmiku nie wyglada mi to na 130 a co najwyzej 70 - 80

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem pełna podziwu. Jeśli to rzeczywiście było 130 , to kolo jest miszczu. 125ccm, chyba pasażer kręcący film, (a jeśli sam go kręcił to jeszcze większy podziw) i taaka prędkość. - nie wiedziałam że to możliwe. Może jechał na jakimś dopalonym paliwie.

Zgadzam się z raca. Wystrczy postać na Czerniakowskiej 10 minut i macie 5 takich filmików, a i prędkości zdaję się ciekawsze być mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja zielony jestem to pewnie źle myślę.

 

Zgadza sie :icon_mrgreen: , skoro takie motocykle sa sprzedawane seryjnie i można go kupić w każdym salonie to możesz sobie taki kupić i jeździć po drogach (nie wszystkie w Polsce są dziurawe), możesz go nawet bez problemu zarejestrować to znaczy, że nawet prawo nie zabrania jazdy takim motocyklem polskich drogach, a rozpędzić taki motocykl do 130 to żaden problem. Jednak przyjmujesz wszystkie konsekwencje z tym związane.

Edytowane przez Adel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tak tylko zobacz jaki z tego goscia jets idiota na skrzyzowania tez wjezdza z taka predkoscia

CHŁOPIE KUP SOBIE SKUTER 50ccm z fabrycznymi blokadami i jeżdzij przepisowo po mieście.Uwierz Mi że szlak Cie trafi. A poza tym ja na Suzi gsxr600R nigdy bym 2 biegu nie wrzucił.Także moja rada daj sobie spokój z jednośladami a wsiądź do IKARUSA komunikacji miejskiej........pozdro :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...