Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


Adel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze parę fotek z Akcji "Milena" w Połańcu, zrobionych przez Jeżyka i Maro.

http://Tatakis.fotosik.pl/albumy/489957.html

 

Mam nadzieję, że koledzy ze Świętokrzyskiego nie będą się gniewać za wykorzystanie ich tematu do wrzucenia fotek z zabawy z Kamilem (Kondonem) i Mileną.

Pzdr

 

A tak btw w pobliskim Pacanowie przyjęliśmy do EKG Koziołka Matołka

Edytowane przez TATAKIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adel (Piotrek ?), wielkie dzięki za wsparcie ekipy EKG w Połańcu 16.08. na imprezce z Mileną i Kamilem.

Miło było Cię poznać.

Sorry, że mieliśmy tak mał czasu dla Ciebie, ale "gwoździem" programu była oczywiście Milena.

Mamy fotki to zapodamy, tylko temat założony przez Kondona gdzieś wyparował.

Sorry też, że nie mogliśmy pwaść na ślub Twojego kolegi w Ostrowcu Św. ale mieliśmy nabity już i ustalony wcześniej program (Pacanów, Szydłów, Kurozwęki i Krzyżtopór).

"Odbijemy" sobie innym razem. Mam nadzieję, że nie przeraziła Cię szturmowa ekipa zwariowanych "staruchów" z EKG.

Pozdrawiam,

Tatakis (Adam)

 

 

Ja też się cieszę, że Was poznałem, widzę że macie fajną zgraną paczke do wyjazdów. Szkoda że tylko ja ze Świętokrzyskiego się stawiłem. Szkoda też że nie miałem więcej czasu by z Wami pośmigać ale mam nadzieje że nadrobimy to jeszcze kiedyś w przyszłości. Pozdrowienie dla całego EKG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się cieszę, że Was poznałem, widzę że macie fajną zgraną paczke do wyjazdów. Szkoda że tylko ja ze Świętokrzyskiego się stawiłem. Szkoda też że nie miałem więcej czasu by z Wami pośmigać ale mam nadzieje że nadrobimy to jeszcze kiedyś w przyszłości. Pozdrowienie dla całego EKG.

jasne ,ze nadrobimy... przeciez nie udalo nam sie zjechac calej "krainy scyzorykow" :icon_razz:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się cieszę, że Was poznałem, widzę że macie fajną zgraną paczke do wyjazdów. Szkoda że tylko ja ze Świętokrzyskiego się stawiłem. Szkoda też że nie miałem więcej czasu by z Wami pośmigać ale mam nadzieje że nadrobimy to jeszcze kiedyś w przyszłości. Pozdrowienie dla całego EKG.

Spoko, nadrobimy. Fakt, ekipę mamy zgraną, ale to co widziałeś to jakieś 8% EKG. Miało być więcej, ale pogoda uziemiła kilku naszych na Śląsku. Wpadnij do Borek, będzie nas tam 4-5 razy tyle.

A jak 20 września zobaczysz zgraję ca 20 motungów w okolicach Końskich czy Kielc (tym razem Zachodnia Siekierlandia), to też będziemy my. :clap: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Witam. Ja pochodzę z okolic Jędrzejowa, ale teraz mieszkam na Śląsku. Z okazji pracy( delegacji) będę w Skarżysku do końca roku, więc piszcie gdzie tu można wyskoczyć motorkiem po pracy... Chętnie poznam.. Was, aby można z kimś pośmigać... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert73

No powitac kolegow z krainy latajacych nozy :buttrock: Ja tez pochodze z Kielc dokladnie "SADY" ostatnio zawitalem na "II" zlot SHL w kielcach. Prawdopodobnie w tym roku sie nie wyrobie ale zato w nastepnym to pewniak :flesje: I ztego co sie orientuje to bajkersow w kielcach nie brakoje i jest tez pare dziewczyn :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Stary temat. Ale odświeżam bo z mojego rejonu ciezko znaleźć kogoś na tym Forum.

A więc ilu nas Tu jeszcze jest ze Świetokrzyskiego (okolic Kielc) ??

 

Cześć,

 

do liczenia co bardziej aktywnych z O-ca starczy Ci jedna ręka, ale są.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...