Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


Adel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, fajnie że się pojeździło w Beskidzie Śląskim i Żywieckim. Mam nadzieję, iż następne trasy też będą extra i wybierzemy się może w większym gronie (jakoś cicho o tych urażonych moimi słowami, chyba siedzą w domach i czekają na mróz). Mam kontakt z Andrzejem, jak tylko będzie miał fotki to Ci przy okazji przekażę

Pozdro i do następnego

Troche się pośpieszyliście z tą wyprawą bo za półtora tygodnia przyjeżdza do mnie w świętokrzyskie wataha motocyklistów i jedziemy właśnie w stronę Żywca, póżniej w Bieszczady, okrążamy góry słowacką i czeską stroną a wypadamy w Karkonoszach. Tępo będzie krajoznawcze, czyli baardzo wolne to wyprawa zajmie z 8-9 dni.

Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam do tematu ,,Przejażdzka południową stroną".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich świętokrzyskich "górali". Ja klikam z Buska Zdroju. Jest nas tu spora ekipka. Motocykle różnistej marki i maści ale ekipa zgrana i mocno imprezowa. Zaliczyliśmy już w tym sezonie sporo zlotów. Ostatnio gościliśmy u Huzarów z Wielunia - zajefajny, hardcorowy zlot (około 900 moto).

Zapraszamy wszystkich na Party Ponidzie 15-17 sierpnia w Pińczowie. Sie będzie działo!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Nie orientuje się ktoś gdzie w kielcach mogę "odcentrować" tylne kółko w MZ (szprychy)

Zobacz na Domaszowskiej na przeciwko Reanult. Za wulkanizacją jest serwis gdzie podobno robi takie tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Narazie jestem uziemiony i nie dam rady nigdzie pojechać. Podłączyłem nowy aku, zapłon i wieeeelki dym ukazał się moim ( i nie tylko moim) oczom.

Miałem stracha że zacznie się poważnie jarać, ale udało się jakoś uratować sytuację. Potopiło mi instalacje elektryczną - przez jakieś głupie zwarcie.

A jeszcze teraz mam trochę wyjazdów w pracy i nie wiadomo kiedy będę miał czas to naprawić

 

Ciągle pod górkę z tymi starymi motocyklami.

 

aaa i jeszcze jedno - nareszcie udało mi się przerejestrować sprzęta :crossy: ale muszę stwierdzić że UK w kielcach to totalna porażka. Niby wprowadzili numerki, ale żeby jakiś sensowny dostać to trzeba przyjść jeszcze przed świtem - paranoja. Ale już nie zaśmiecam wątku bo o tym to można całe posty pisać :D pozdrowionka

Edytowane przez vespucci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z krainy "latających siekier". Sam pochodzę z Kielc, więc mi tym bardziej miło.

W dziale "Przy Piwie" wyczailiśmy taki temat z Waszego podwórka.

http://forum.motocyklistow.pl/Bardzo-prosz...ge-t101955.html

Chłopak ma na imie Kamil (nick Kondon) a jego dziewczyna Milena.

Chcemy jej trochę poprawić humor i rozweselić. Przy okazji pośmigać po kielecczyżnie.

My, to znaczy grupa E.K.G. Uzgodniliśmy już z Kamilem, że 16 sierpnia (sobota) między 11:00-11:15 (nie później !) spotkamy się na stacji Orlen przy rynku, przed rondem, w centrum Połańca. O 11:30 robimy niespodziankę dziewczynie, wręczamy drobne prezenty i powozimy ją na motocyklach.

Z E.K.G. będzie 8-9 motocykli (może więcej). Zapodaliśmy też temat do grupy O.O.O.

Jeżeli ktoś z Was miałby ochotę dołączyć, to byłoby sympatycznie. Myślę że Kamilowi i Milenie byłoby miło, zwłaszcza że są młodzi, a my już nieco wiekowi (grubo po 40tce).

Pozdrawiam

 

PS. jakby co to piszcie tu, a nie w tamtym temacie, bo lepiej nie robić spędu na kilkadziesiąt motungów z całego kraju. Kilka - kilkanaście motocykli (z nami) wystarczy w zupełności. Chłopak i tak już szczęśliwy, że przyjedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja jestem po 40 albo raczej przed 50 i wpadamy z grupą EKG w sobotę, a później jeszcze kilka dni poszwendamy się po kielecczyźnie. Jak zobaczycie niebieskiego GS-a to machać przyjaźnie. (w końcu rok studiowałem na politechnice więc się tej świętokrzyskiej wody trochę wypiło :icon_biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adel (Piotrek ?), wielkie dzięki za wsparcie ekipy EKG w Połańcu 16.08. na imprezce z Mileną i Kamilem.

Miło było Cię poznać.

Sorry, że mieliśmy tak mał czasu dla Ciebie, ale "gwoździem" programu była oczywiście Milena.

Mamy fotki to zapodamy, tylko temat założony przez Kondona gdzieś wyparował.

Sorry też, że nie mogliśmy pwaść na ślub Twojego kolegi w Ostrowcu Św. ale mieliśmy nabity już i ustalony wcześniej program (Pacanów, Szydłów, Kurozwęki i Krzyżtopór).

"Odbijemy" sobie innym razem. Mam nadzieję, że nie przeraziła Cię szturmowa ekipa zwariowanych "staruchów" z EKG.

Pozdrawiam,

Tatakis (Adam)

Edytowane przez TATAKIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...