Skocz do zawartości

nasza stronka


czaros
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zapraszamy do odwiedzin naszej stronki jest to grupa znajomych z Piastowa i okolic dopiero zaczynamy nasza klubową działalność liczymy na dobre rady i ciekawe pomysły

 

www.motodiablopiastow.prv.pl

 

pozdrawiamy

Edytowane przez czaros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strone umiecie zrobic, a durnego linka na forum juz nie potrafisz wstawic? ;)

 

www.motodiablopiastow.prv.pl

nienawidze przekopiowywac linkow do paska adresowego...

 

btw. czytelność na bardzo niskim poziomie

 

 

no.. to troche krytyki z mojej strony :bigrazz:

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odpaleniu stronki pod Opera co jakies 30 sekund otwieraly mi sie 2 nowe zakladki z reklamami. Tyle dobrze ze w tle i dalo sie przegladac :bigrazz:

 

P.S.

(Nawet nie macie pojecia jak glupio sie pisze na klawiaturze kiedy nie dziala na niej prawy alt i przecinek)

Edytowane przez _SB_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka widać robiona przez amatora typowego.

1.Mamy 21 wiek więc skąd pomysł na używanie tych paskudnych ramek?

2.Oczy bolą po 5 minutach czytania

3.Ogólnie słaba estetyka.

4.Reklamy mogą bo wiadomo za darmo serwera się nie dostaje ale ja pier... czy one muszą się w tekst wcinać?

Zróbcie z moimi uwagami co chcecie a są one tylko i wyłącznie moją opinią na ten temat.

Edytowane przez Deathraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Ludkowie napracowali się, coś z tego wyszło, cieszą się i fajnie.

Powoli będą poprawiać i doskonalić, ale ważne, że chcieli a nawet zrobili :buttrock:

A tu zamiast pochwał (jedna) zostało ich dzieło zbesztane... ;)

Tak trzymać Piastów :banghead:

Pozdrowienia znad morza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

dziekujemy za konstruktywną krytykę i za dwa :icon_mrgreen: wsparcia (squod,koronka44-dziekuję)

 

co do naszej strony

-TAK robił ją kompletny amator który nie miał pojęcia co z czym ugryść. Nie każdy w XXI (o ile mi wiadomo wiek oznacza się cyframi rzymskimi chyba że w XXI wieku jest inaczej) wieku musi być programistą,każdy jest inny, człowiek się stara ale nie jest w stanie nuczuć sie programować w 2 tygodnie mając do dyspozycji 2 godziny wieczorem.

- nie poszedł na łatwiznę i nie skorzystał z gotowego wzoru - tylko trochę się pomęczył

 

- co do czytelności : pracujemy nad tym - nie wiem dlaczego ale u mnie czcionka jest normalna i bardzo czytelna a u innych te gów...ne zawijasy

- co do reklam : też nie mam u siebie takiego problemu- u mnie reklamy w ogóle nie wyskakują

 

- co do NTV- oczywiście mój błąd wkradła się literówka (cyfrówka ;]) i poźniej się powieliła

- wartość merytoryczna może i jest na niskim poziomie ale wszystko co jest tam opisane to nasze przeżycia i napisane prostymi słowami - a nie kopiowane z innych stron, nie jesteśmy dziennikarzami

 

w sumie jeszcze ostro pracujemy żeby wszystko było gitara

 

pozdrawiam.

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycze powodzenia.

 

USUNCIE REKLAMY!

Umieszczanie reklam na takich stronach jest nie fair wzgledem odwiedzajacych.

 

Mozna nabrac podejrzen co do czystych intencji tworcow strony.

Kod html na elementarnym poziomie, ale reklamy i pop-upy to sie Wam udalo umiescic.

 

Czekam na posta, ze reklamy zostaly usuniete, wtedy z mila checia odwiedze stronke jeszcze raz.

 

Pozdro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycze powodzenia.

 

USUNCIE REKLAMY!

Umieszczanie reklam na takich stronach jest nie fair wzgledem odwiedzajacych.

 

Mozna nabrac podejrzen co do czystych intencji tworcow strony.

Kod html na elementarnym poziomie, ale reklamy i pop-upy to sie Wam udalo umiescic.

 

Czekam na posta, ze reklamy zostaly usuniete, wtedy z mila checia odwiedze stronke jeszcze raz.

 

Pozdro .

 

 

Panie i Panowie

SERWER na którym została umieszczona strona jest serwerem darmowym !!!!! (stąd pewnie reklamy)

ale............niech znajdzie sie choć jeden mądry człowiek i mnie oświeci - dlaczego na moim kompie ani razu nie wyskoczyła mi żadna reklama ? Dlaczego czsionka na którą wszyscy narzekają (że to zawijasy)- u mnie jest prosta jasna i czytelna.

a podejrzenia do do nieczystych intencji wzgledem tych reklam zupełnie nieuzasadnione... zapewniam wszystkich że gdybym wiedział że są jakieś wyskakujące reklamy nigdy nie pokazali byśmy wam tej strony, mnie też to osobiście drażni jak przegladam stronę i co chwile reklama.

 

pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko... ja rozumiem .

 

Poszukajcie innego hosta.

Sa darmowe hosty na, ktorych nie ma tych cholernych reklam na caly ekran.

Jak potrzebujecie jakiegos wsparcia co do kodu html to moge wam pomoc.

Moge wam przeslac (wyobrazta sobie NIEODPLATNIE :icon_mrgreen: ) szablon strony, ktora kiedys zrobilem o podobnym ukladzie graficznym, tylko bez tych cholernych ramek, ktore sie sypia przy kazdych innych niz webmastera ustawieniach. Jeslis zainteresowany poprosze o info na priv.

 

Pozdro.

 

PS Dopisano: Mysle, ze ktorys z forumowiczy moglby na jakims serwerze wysuplac dla Was troche miejsca na stronke. Moze sie znajdzie jakis uczynny.

Ja do tej pory mialem taka mozliwosc, ale niestety wyjezdzam z naszego kraju juz na stale i zamknalem serwer.

Edytowane przez Sofik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...