Skocz do zawartości

Jaki ubezpieczyciel


Ekim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam i niestety nadal mnie lapie ;/

To moj agent PZU chyba mnie lubi-w tym roku skonczylem 25 , rejestrowalem nowe moto dwa miesiace temu majac jeszcze 24 i zadnych zwyzek nadal mi nie dali :)

za caly rok OC+NW zaplacilem kolo 110 zlotych(40 % znizki za bezszkodowosc).

A moze zwyzka o ktorej mowicie to za posiadanie prawa jazdy krocej niz iles tam lat a nie za wiek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moj agent PZU chyba mnie lubi-w tym roku skonczylem 25 , rejestrowalem nowe moto dwa miesiace temu majac jeszcze 24 i zadnych zwyzek nadal mi nie dali :P

za caly rok OC+NW zaplacilem kolo 110 zlotych(40 % znizki za bezszkodowosc).

A moze zwyzka o ktorej mowicie to za posiadanie prawa jazdy krocej niz iles tam lat a nie za wiek??

Zwyżka wiekowa na motocykl jest od początku 2006 roku i jest ona w wysokości 50% w pierwszym roku w następnych latach po 30% do 25 roku życia. A co do posiadania prawa jazdy też jest zwyżka w wysokości 10% do dwóch lat posiadania prawka. Oczywiście mówię o PZU.

A to o czym piszecie że niemieliście zwyżek to jest spowodowane złym poinformowaniem pracowników PZU oczywiście z korzyścią dla nas :biggrin: wiem bo sam skorzystałem przez rok :icon_eek: .

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewienże podali Ci ceny za moto :flesje: :icon_eek: ????

 

ja w Warcie w tym tyg zapłacilem 52 zł....... Fakt, mam max zniżki + odpowiedni wiek ;)

 

ale mimo wszystko :icon_eek: :icon_eek:

jak sie ma znizki to sie nie płaci aż tyle, - malolaty mają ciężko- ale jeździc sie chce to trzeba płacic - niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam ubezpieczenie OC w PZU i kiedy rok temu (i jak widzę teraz też) szukałem ubezpieczyciela to PZU ma najlepszą cenę.

Ale wszyscy piszą o OC a ja mam pytanie, gdzie najlepiej wykupić AC? W PZU rok temu krzyknęli mi ok 8 tyś :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ubezpieczenie OC w PZU i kiedy rok temu (i jak widzę teraz też) szukałem ubezpieczyciela to PZU ma najlepszą cenę.

Ale wszyscy piszą o OC a ja mam pytanie, gdzie najlepiej wykupić AC? W PZU rok temu krzyknęli mi ok 8 tyś :flesje:

 

Witam

 

Trzeba poszukać i porównać oferty, jest na rynku dużo firm ubezpieczeniowych i napewno mają zróżnicowane stawki jedyna metoda to zlecić wycenę AC w kilku tawarzystwach i wybrać najlepszą ofertę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ubezpieczenie OC w PZU i kiedy rok temu (i jak widzę teraz też) szukałem ubezpieczyciela to PZU ma najlepszą cenę.

Ale wszyscy piszą o OC a ja mam pytanie, gdzie najlepiej wykupić AC? W PZU rok temu krzyknęli mi ok 8 tyś :clap:

 

 

idź do Allianz, chyba najtańsi jeżeli chodzi o AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis mi w PZU cisnienie niezle podniesli- jako ze sprzedalem jakis miesiac temu moto i nabylem teraz drugie to chcialem isc do nich i kupić oc. Mam 20% znizki i myslalem ze teraz dadza mi juz 30% a tu dupa- bo dopiero w maju mija pełny którys tam rok wykupienia starej polisy i podpisalem umowe ze znizką 25 % ale za to jeszcze zwyzke mi za wiek dali. Wogole to oprócz oc i nw tez podrożalo............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

 

Panowie, Panie,

 

a jeżeli chodzi o AC - możecie coś doradzić ?

gdzie ?

za ile ?

czy rozbijając na raty po 1 czy 2 Q można zaprzestać bez konieczności spłaty reszty ? itd.

 

z góry dzięki za pomoc

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie, Panie,

 

a jeżeli chodzi o AC - możecie coś doradzić ?

gdzie ?

za ile ?

czy rozbijając na raty po 1 czy 2 Q można zaprzestać bez konieczności spłaty reszty ? itd.

 

z góry dzięki za pomoc

 

pzdr

 

 

Najtaniej ma alllianz

za ile to zalezy od jakiej wartości

rozbijaja na max 3 raty

jak odpisujesz umowe to jak możesz nie zapłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...