Skocz do zawartości

Podróż do północnych Włoch przez Austrię (alpy) 16.06.2008


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy wiem, że trochę nie w temat ten post tutaj, ale skoro planujecie wyjazd w Alpy to raczej gó....... gum nie macie, a ja muszę kupić szybko coś do przodu i nie wiem co, aby się zdało na wyjazd alpejski i do codziennej jazdy (czasem ostro, czasem turysta i deszcz, czyli mocno uniwersalnie). pole poszukiwań dość wąskie bo mam z przodu gume 130/70-16, chciałem Michelinka Pilot Sporta, ale już wiem, że chwilowo nie ma, a importer mówie, że może będzie, a może nie

 

na tyle mam dunlopka zeszłorocznego i nie jest złą gumą, ale do miszelinka (którego chciałem) ma kawałek

 

co kupić, poza w/w miszelinkiem, aby był dobrze, może Bridgeston, a może jednak Dunlopik

 

na czym śmigacie z przodu?

 

 

Ja właśnie na szkoleniu skończyłem swoje Brigistony BT 010 i nie polecam. Co prawda udało mi sie zamknąć i przód i tył ale ogólnie to strasznie drewniane opony.

 

Jutro zakładam nowiutki komplet Sportmaxx Qualifier ;)

 

I uważam że chyba za bardzo sportowe gumy kupiłem i po Alpach niewiele z nich zostanie :icon_mrgreen: Ale co tam przynajmniej będą trzymać.

 

Masz lipę z tym przodem bo to 16, ale ja bym brał albo Dunlop alebo M-1.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie na szkoleniu skończyłem swoje Brigistony BT 010 i nie polecam. Co prawda udało mi sie zamknąć i przód i tył ale ogólnie to strasznie drewniane opony.

 

Jutro zakładam nowiutki komplet Sportmaxx Qualifier ;)

 

I uważam że chyba za bardzo sportowe gumy kupiłem i po Alpach niewiele z nich zostanie :icon_mrgreen: Ale co tam przynajmniej będą trzymać.

 

Masz lipę z tym przodem bo to 16, ale ja bym brał albo Dunlop alebo M-1.

 

Pozdro

 

no klamka zapadła, postawiłem na komplet Michelin Pilot Sport, udało się znaleźć bo co się zdziwiłem dzisiaj, mój zeszłoroczny Dunlopek z tyłu jest tak na sezon nie więcej, ale do Włoch na niej bym nie pojechał więc zakładam nowy komplecik sporta, więc będę miał podobnie jak ty pewnie, lepić się będzie ale po powrocie znów nie wiele zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mynemoto.com masz piloty za 122 euro przód.

pzdr

 

no znalazłem nawet taniej, jeden z forumowiczów "mikitl" sprzedaje oponki po niezłych cenach, opinie ma dobre, dostanę komplecik tył i przód michelin pilot sport 2007 rok za 899zl

 

p.s. a stronka to chyba mynetmoto.com?

 

pzdr

Edytowane przez kazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już jestem powiedzmy gotowy, właśnie zakupiłem w Inter motors kufry Oxforda, założyłem nowe laczki , wymieniony napinacz rozrządu no i chyba wszystko jest git :)

 

 

Teraz tylko szczęśliwie dojeździć do czerwca :)

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już jestem powiedzmy gotowy, właśnie zakupiłem w Inter motors kufry Oxforda, założyłem nowe laczki , wymieniony napinacz rozrządu no i chyba wszystko jest git :wink:

Teraz tylko szczęśliwie dojeździć do czerwca :wink:

Pozdro

 

no patrz farciarza, kufry to już były dawno, ale laczki dopiero w drodze, a już wiele za mną, napęd nowy aż miło, skrzynia przełożona, zaworki ustawione, potforna inwestycja padła tej zimy, no ale jak blademu pożałować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś przyjechał to bys pewnie został na 2 tyg az do wyjazdu w Alpy, ale trzeba by odstawić wodke tak z 4 dni przed wyjazdeem :icon_twisted:

 

 

no zapewne byłoby przednio i naprawdę żal odpuścić, ale to już by mnie zabiło finansowo więc chyba skończymy na jakimś dobrym whiskaczu za granicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jest mi bardzo przykro ale ja niestety nie dam rady pojechać bo mam usterkę z moto i martwię sie bym ją chociaż naprawił w tym sezonie. i spłukałem się bo zakupiłem nowe auto i też wymaga wkładu finansowego . :icon_biggrin:

jest mi bardzo ciężko z tym że nie będę mógł z wami pojechać bo nie wiem kiedy znowu będzie taka okazja.

wiem ze co niektórzy to sie cieszą że nie jadę bo krócej będą dochodzić do siebie :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdzieś mi śmigło na forum, że Mycior zdecydował się na ożenek więc gratulacje :clap:

 

ale czy to oznacza, że nam sie ekipa kurczy bo termin był jakiś taki bliski wyjazdu??

 

 

To wszystko było w planach , dlatego lecimy 16 czerwca ,bo 7 jest moj ślub ,a 14 slub mojego Best Frienda noi niedziele 15 czerwca mam na otrześwienie.Dzieki za gratulacje, a ekipa sie nie kurczy. :banghead: Poprostu jade w podróż poślubną sam tzn z wami :crossy:

 

 

 

PS

Z kobita na majówke tez lece do Włoch - tak ze dała sie namówić na ten moj męski wypad

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko było w planach , dlatego lecimy 16 czerwca ,bo 7 jest moj ślub ,a 14 slub mojego Best Frienda noi niedziele 15 czerwca mam na otrześwienie.Dzieki za gratulacje, a ekipa sie nie kurczy. :banghead: Poprostu jade w podróż poślubną sam tzn z wami :crossy:

 

PS

Z kobita na majówke tez lece do Włoch - tak ze dała sie namówić na ten moj męski wypad

 

pzdr

 

cholera chłopie to trafiłeś normalnie na żyłe złota jak kobita pozwoli Ci tydzień po ślubie śmignąc na troche w świat na moto, nic dziwnego, że się obrączkujesz

 

ale to będzie za co wypić :clap:

 

parady weselnej niestety nie wspomogę, troszkę za daleko

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera chłopie to trafiłeś normalnie na żyłe złota

 

ja to dobrze wiem :banghead:

 

 

parady weselnej niestety nie wspomogę, troszkę za daleko

 

jakbyś przyjechał to bys pewnie został na 2 tyg az do wyjazdu w Alpy, ale trzeba by odstawić wodke tak z 4 dni przed wyjazdeem :crossy:

 

 

Podsumowując do tej pory:

 

100% - jesli nie bedzie końca świata

 

1.enZo

2.MYCIOR

3.Rez

4.Kazan + moze ktoś

5 Luker zet

 

 

Zastanawiają się lub jeszcze ogarniaja temat

 

1.MARTINEZ

2.Anacho + kumpel

3.Cabaniero

4.squad

5.jacekj

6.CosmoSquiq

7.wojtas77

8.perkoz

9.marcincbr600 + kumpel

10.abu

11.skandynaf

 

Tak mniej wiecej to wyglada.Jesli ktoś sie upewnił i juz wie ze jedzie to walcie na PW to uaktualnie liste.

 

Narazie i tak jest nieźle :clap:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podsumowując do tej pory:

 

100% - jesli nie bedzie końca świata

 

1.enZo

2.MYCIOR

3.Rez

4.Kazan + moze ktoś

5 Luker zet

 

 

Potwierdzam swoje 100% gotowości :crossy: Oby tak do czerwca!

 

witam

jest mi bardzo przykro ale ja niestety nie dam rady pojechać...

 

A myślałem ze razem polecimy z wawy. To już tak na 100%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jest mi bardzo przykro ale ja niestety nie dam rady pojechać bo mam usterkę z moto i martwię sie bym ją chociaż naprawił w tym sezonie. i spłukałem się bo zakupiłem nowe auto i też wymaga wkładu finansowego . ;)

jest mi bardzo ciężko z tym że nie będę mógł z wami pojechać bo nie wiem kiedy znowu będzie taka okazja.

wiem ze co niektórzy to sie cieszą że nie jadę bo krócej będą dochodzić do siebie ;)

 

 

Szkoda chłopie strasznie ;) A ja już wątrobę zacząłem ćwiczyć żeby była gotowa na wyjazd z Tobą :D A Tu taki bigos :((

 

Straszna nuda na tych świetach, chyba dlatego że pierwszy raz od 7 lat spędzam je sam:(

 

Więc jak już i tak się tak nudzę to ogarnę trochę traskę przejazdu.

 

Dołączę jakieś mapy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...