Skocz do zawartości

Podróż do północnych Włoch przez Austrię (alpy) 16.06.2008


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możemy spotkać się w Swieciu nie ma problemu mam tam kolegę z czasów studenckich i z checia go przy okazji odwiedzę. pozostaje nam ustalić tylko ze wszystkimi jak najdokładniejszą date wyjazdu, żeby pomału już załatwiać sprawy związane z planowaniem urlopu. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy spotkać się w Swieciu nie ma problemu mam tam kolegę z czasów studenckich i z checia go przy okazji odwiedzę. pozostaje nam ustalić tylko ze wszystkimi jak najdokładniejszą date wyjazdu, żeby pomału już załatwiać sprawy związane z planowaniem urlopu. pozdr.

 

 

no to wstępnie możemy tak ustalać, jak patrzę to Świecie będzie w miare dobry punkt aby połączyła się cała północ od Szczecina po Gdańsk i tak dobrze by było planować

 

wynalazłęm również pomysł na nocleg dla nas ludzisk z pólnocy w Krakowie w takim miejscu aby było blisko na wylot do reszty grupy(jak nic nie pokręciłem), ceny ok moim zdaniem, zresztą niech każdy sam oceni http://www.hotel-krystyna.krakow.pl/lokalizacja.html

 

 

co do terminu to ja myślę, że wstępny pomysł enzo na 16 czerwca jest trafny, niech się reszta wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam już od 16tego do 29tego urlop2 tyg. jak będzie jakieś przesuniecie to proszę o wcześniejsze info.

 

Przesunięc raczej nie planujemy, MYCIOR może tylko wtedy, ja tez już urlop zaklepany mam, więc termin póki co jest sztywny.

 

wynalazłęm również pomysł na nocleg dla nas ludzisk z pólnocy w Krakowie w takim miejscu aby było blisko na wylot do reszty grupy(jak nic nie pokręciłem), ceny ok moim zdaniem, zresztą niech każdy sam oceni http://www.hotel-krystyna.krakow.pl/lokalizacja.html

 

 

No łatnie 3 gwiazdki :buttrock: Pózniej jak się prześpicie w namiotach przez 10 dni to będziecie miło wspominać KRYSTYNĘ :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No łatnie 3 gwiazdki :buttrock: Pózniej jak się prześpicie w namiotach przez 10 dni to będziecie miło wspominać KRYSTYNĘ :banghead:

 

 

no 3 niby są ale w sumie cena spoko bo od 79 zl a jak się zbierze nas z 10 osób to się proponuję wkręcać jako grupa zorganizowana czyli można zejść poniżej 70zł i przynajmniej ruszamy wypoczęci na przygodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa już to widzę z tym wypoczęciem ;) 70zł to wcale nie jest dobra cena :P

a jeszcze weź i dolicz alkohol :wink:

 

 

Dobrze gadasz :buttrock: Ja już wiem jak się z Tobą na wycieczki jeździ - cały dzień na moto a później jeszce się trzeba najebać :banghead: A na drugi dzień na kacu znowu na moto cały dzień.

 

Panowie, po 10 dniach tej wycieczki to już nas nikt z rodziny po powrocie do domu nie pozna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez zaklepalem urlop na 16-29 wiec ja raczej na 100%.

 

MARTINEZ a ty planujesz jakis nocleg pod krakowem?

narazie tak dokładnych planów nie mam!

jak z kraka będzie wyjazd rano to oczywiście by sie przydało przenocować.

zobaczymy jak będzie jeszcze mamy czas , może ktoś nas zaprosi i za flaszkę nas przekima. nie mam w planie za przekimanie płacić 70zł to jest pewne. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie tak dokładnych planów nie mam!

jak z kraka będzie wyjazd rano to oczywiście by sie przydało przenocować.

zobaczymy jak będzie jeszcze mamy czas , może ktoś nas zaprosi i za flaszkę nas przekima. nie mam w planie za przekimanie płacić 70zł to jest pewne. :D

 

 

ten nocleg to była propozycja tylko, moim zdaniem 70zł to nie jest strasznie dużo (choć nie najmniej) w wycieczce wartej jakieś 2500PLN(szczególnie, że reszta rusza dzień później więc dobrze wypocząć), no ale pewnie przyłącze się do ogółu więc piszcie ludzie z północy co o tym myślicie, ewentualnie jaka cena jest sensowna będę coś szukał, to jest trip grupowy więc trzeba wybrać wspólne dobro

 

pozdr

Edytowane przez kazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym wypoczynkiem nie przesadzaj a i wycieczka nie jest tania. co do wypoczynku to lepiej ta kasę przeznaczyć jak naprawdę będziemy zmęczeni na hotel gdzieś w połowie wycieczki (lub na jakąś jadło konkretne :) ). a co do grupy to nie ma przymusu obyśmy sie spotkali 16go rano w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...