Skocz do zawartości

7 czerwiec 2oo8 MYCIOR sie żeni ;-))


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mielibyście na kacu nie jeździć to ciekawe kiedy nastąpiłby powrót do domciu... :) hehe (pewnie w środę ale w którą? :icon_biggrin: )

POZDRAWIAM!!!

 

MYCIOR a teraz bierz się do roboty i zadbaj o przedłużenie gatunku ludzkiego... hehe

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enZo mam nadzieje,że wszystko ok

 

 

Dużo strachu ale obyło sie bez większych problemów, niewielkie uszkodzenia auta i moralne kierującej :P

 

A gdzie nasz Młody się podziewa, już go Żonka krótko trzyma i nie ma czasu na forum wejść :crossy: :wink:

 

Mycior - Pamiętaj tylko że w poniedziałek ruszamy w podróż poślubną :bigrazz: :wink: :icon_mrgreen:

 

NAJLEPSZEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo strachu ale obyło sie bez większych problemów, niewielkie uszkodzenia auta i moralne kierującej :bigrazz:

 

A gdzie nasz Młody się podziewa, już go Żonka krótko trzyma i nie ma czasu na forum wejść :D :wink:

 

Mycior - Pamiętaj tylko że w poniedziałek ruszamy w podróż poślubną ;) :wink: :)

 

NAJLEPSZEGO

Czy Ty nie czytałeś jego podpisu na GG :P

MYCIOR PRZEPODA taki fajny Gość z Niego był ;)

Daj się nacieszyć młodemu żonkosiowi legalnym sexem :banghead:

 

MYCIOR--- Mordo Ty moja

 

Wyglądaliście BOSKO!!!!! A Ty? Ale strata dla Kobiecego świata ;) Nawet niebo płakało za te wszystkie laski ,które już nigdy nie dotknął Cię bez obaw o swoją szczękę.

 

NIECH SIĘ WAM ZAWSZE DOBRZE WIEDZIE!!!!!!!Ty i Yoanna to teraz JEDNO.

 

Pozdrawiam ---Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko kolezanki i koledzy!!

:P :biggrin: :biggrin:

Dziekie wielkie za obstawe!!! Było poprostu wypierdo*czo!!! Nie sądzielm ze az tulu sie waz zjawi tym bardziej ze pogoda dostała wsciku dupy przed samym wyjazdem do Młodej. Było jakieś 10 X lepij niz myslałem ze bedzie!!

Na samym weselu kazdemu musiałem opowiadać ,jak to mi sie udąło zorganizowac taką ekipe i kto mi to załatwiał i w ogóle jak to mozeliwe :) :icon_mrgreen: :) Goscie weselni zaraz po wyjściu z samochodu musieli podnosic swoje szczeki, które im opadły z wrazenia! Same pozytywne komentarze i ogólnie wypas na MAXA!

 

 

 

PS

wracam do łozka :biggrin:

 

PS

Pani młoda - pozdrawia serdecznie i jest zachwycona całoąscią.

 

PS

Podobno było cos kolo 40 moto :biggrin: i podobno gryl sie udał bo chłopaki sie sprzewracali heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie :wink: Wszystkiego najlepszego Myciorki :) Ja niestety albo stey, nie wiem jak podejść do tematu, bo miałem też paradę kumpla w Tbg i nie mogłem się rozdwoić choć jak bym mógł to bym tak zrobił.

Udanego pożycia małżeńskiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...