Skocz do zawartości

7 czerwiec 2oo8 MYCIOR sie żeni ;-))


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heh ... :P ... no to postanowione :bigrazz: ... teraz mam telefon za 20 zl to mi nie bedzie szkoda :bigrazz:

 

fajne ze przygarneliscie mnie do domku :D

 

 

 

 

 

 

 

>>> Dębica - 7.06.2008

 

20:00 - „DŻEM” - Gwiazda Wieczoru

 

 

 

 

Mycior nic nie mowiles, ze bedzie nam Dzem przygrywal :clap: a to niespodzianka :cool: :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> Dębica - 7.06.2008

 

20:00 - „DŻEM” - Gwiazda Wieczoru

Mycior nic nie mowiles, ze bedzie nam Dzem przygrywal :D a to niespodzianka :biggrin: :biggrin: :bigrazz:

no z miejscówki gdzie jest ognicho do Dzemu to będzie jakieś 5 km, wiec to nie na tej imprezie gra Dżem :P

 

 

yo yo yo

Dzis byłem ogladac te domki, które przez telefon były wporzadku. Ogladałem jeden domek i bym powiedział ze nie ma porazki ,ale jest tragedia :cool: !!! Mam nadzieje ze po alko bedzie wam wszstko jedno byle by wyro było. Moze ponaklejam pare plakatów z moto ,ale z laskami i bedzie OK :clap:

Aha noi co do namiotów to nie ma takiej opcji niestety :bigrazz: - zarezerwowane jest 15 domków (chyba razcze przedwojennych szałasów).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos sie temat nie "rucha" za bardzo i dopiero jeden domek zajety, czyzby reszta wracała do domku na sucho :biggrin: :biggrin:

 

siemanoo

Poniewaz 7 czerwca jest jakas imprezka w D-cy to wrzucam nową mapke zeby wam było łatwiej ,bo dedzie objazd przez rynek i moglibyscie sie zgubić. Jadąc od Warszawy /Radomia/Mielca - trzeba poprostu wjechac na obwodnice Dębicy kolo McDonalda jechac z 4-5 km i na pierwszych światłach skręcic w prawo jechac jakieś 1 km i mijacie szpital i stajecie na pierwszej zatoczce/przystanku kolo szpitala.Droga łatwiejsza niz poprzednia.

Dla jadacych od Krakowa/Tarnowa to jadać obodnicą ci dojezdzajac do Debicy na swiatłach w lewo i 1km i po prawej szpital a za 300 me przystanek/zatoczka.

 

http://img217.imageshack.us/my.php?image=m...cioraqq5ky5.jpg

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYCI,MYCI - czas wolności Twojej TYCI! ;)

Jak dobrze rachuje to już 2 w kolejkę wskakuje.

 

 

LUDZIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Czas pisać kto się na 10000000000000000000000000000000000000000000000% wybiera do MODA bo którędy jechać nie wiemy z tej naszej prowincji Lublinem zwanej :biggrin:

Pisać szybko żebym wiedziała gdzie się podłączyć :crossy: :crossy:

 

Pozdrawiam --- Joaśka

 

Flaszkę swoją przekażę w dobre ręce :flesje: bom nie pijąca jest :biggrin: Jak MYCIOR mi ją sprezentuje oczywiście :wink: A jak nie da po dobroci :flesje: to się będzie działo :D

ZADYMA BĘDZIE :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM Wszystkich!!!

Jestem zmuszony BARDZO ŁADNIE przeprosi Cię MYCIOR ponieważ nie będę mógł uczestniczyc w tej okazałej uroczystości :) a to z takiego powodu,że właśnie URODZIŁ mi się SYNEK (Żonka sie troszkę pospieszyła - termin był na koniec czerwca - no ale cóż maluszek chciał już na świat)

Mam nadzieje,że przyjmujecie moje usprawiedliwienie :wink:

 

 

(nie mogę ich zostawi bo troszkę trzeba będzie pomóc i pobawic się pieluszkami... :D )

SERDECZNIE WSZYSTKICH POZDRAWIAM i ŻYCZĘ MIŁEJ IMPREZKI :)

TOBIE MYCIOR i TWOJEJ przyszłej Żonie Wszystkiego co najlepsze na nowej DRODZE ŻYCIA!!!!

 

Ps.naprawde szkoda,że nie będę mógł przyjecha no ale cóż...

Jeszcze raz POZDRAWIAM!!!

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko gratuluje synka PRZEMO!!! Pozdro dla żoneczki.

 

Joaska wy lecieci normalnie na Rzeszów i w Rzeszowie na Kraków. Jak bedizecie o czasie w Rz to sie stykniecie z eNzo. Joaska mozesz smiało podleciec z dzieciakim na miejscówke bo jest tam zalewik mały a piasek podobno z nad moza.

 

 

Co do mejscówki to mi juz rece opadają, bo znowu plan sie poszedł j*b*ć. Sniezka (ta od farb) organizuje tam swoją iprezke i wykupili kały cały osrodek na ten dzień,a ze "my" i nasze ognicho to kiepski zarobek to nas najwyczajniej w świecie wyj*bali. Dobrze ze babka nam tego nie powiedziała w sobote o 12 :)

No nic jako, ze nie moge zostawić was bez miejscówki to oganołem następna zaje*iaszczom :( , ale mam do dyspozycji tylko 4 domki 4 osobowe (80 zł domek - 4 flaszki w cenie :icon_mrgreen: ) i 3 domki 2 osobowe (60 zł 2 flaszki w cenie :icon_eek: ) do tego załatwione pole namiotowe tez na tym osrodku 5 zł osoba :icon_mrgreen:

GRYL załatwiony (browary są ,alko tez) pzdr

 

Tu srtonka ośrodka:

http://www.owsgrand.pl/ - podobno wejscówka 5 zł ,ale jest to bon który sie wymienia na browarka ,albo kiełbaske

 

Jesli ktoś chce opcje LUXius to wrzucam cennik:

 

http://www.owsgrand.pl/oferta.html

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELOŁŁŁŁŁ!

To jest lista z początku tematu ,na którą wpisywaliście się dobrowolnie bez bicia etc coby zahuczeć na ŚLUBIE p. MYCIORA

 

 

 

edit

zapodam malutka liste coby wiedziec m/w czego sie spodziewac icon_mrgreen.gif

1.MarcinSF

2.JOAŚKA

3.Aśka

4.wojtas77

5.zielony71

6.krisSV

7.KLAUDIUSZ-zobaczymy?

8.krzychu-985 - jak bandit bedzie gotowy

9.mycha

10.squad - jak czas pozwoli?

111.wadir

12.jeszua

13.voti

14.enZo

15.PIOTR DUDEK - jak dozyje?

16.ciemka - jak EGZ nie bedzie?

17.ABG - blizej terminu cos sie okresli

18.bigos - jak bedzie w PL

19.DARGO

20.pAq

21.Piotrek RR - jak bedzie w PL

22.Karlo + ziomki z Radomia

23.kornol - jak dozyje,jak bediz ewolne,jak bedzie w PL ? icon_evil.gif

24.RAFAŁ - jak dozyje

25.przemek3578

26.Privat

27.kioRa

28.mati mot

29.castro

30.Jce Man

31.seb_81

32.calmicoko + ekipa

33.Magnat

34.Kropek1984

35.MARTINEZ - jak da rade

36.sam

37.didymos

38.Loloik

39.kkamil

40.Papilon

41.Bohun

42.Ufi

....

....

....

69.moi znajomki jakies 27 moto (jak narazie)

 

 

 

Z niej odpada Aśka bo nie ma moto, Przemek 3578 - bo został TATUSIEM z okazji Ślubu kolegi.

No SUPER PREZENT NA MYCIOROWE ŚLUBOWANIE :) PRZEMO------ GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Kolejne picie się szykuje :flesje: Tym razem pępkowe :)

 

Kolega MOD MYCIOR zapoczątkował tym samym nową świecką tradycję na FM coby wpisywać kto z kim ,co komu czyli NOWY WĄTEK czas założyć na FM:

 

SIĘ ZDARZYŁO

1.Ślub MODA MYCIORA

 

2. Narodziny syna Przemka 3578

 

......... cdn

 

Radom zrobił" w dwu szeregu zbiórka i kolejno odlicz" w swoim Dziale :biggrin:

Rzeszów and Company ustalenia poczynił.

 

A GDZIE RESZTA LUDZI? :cool:

 

Kto odpada ? A kto nie dezerteruje?Ewentualnie kto przyłączy się jeszcze?

 

PISAĆ !!!!!!! Bo to już za chwilkę ,pojutrze :)

Niech Mycior wie ,na ile moto może liczyć.

Kto olewa temat to jego Flaszka idzie na pępkowe PRZEMKA3578 jeśli MYCIOR ją da :flesje: A da bo nie ma innej opcji :bigrazz:

 

Pozdrawiam --- Joaśka

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...