Skocz do zawartości

22,5 godziny na nogach, 1277 km w tym połowa po śniegu


Marcin SF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

daj spokój. on nawet dziś motocyklem nie jeździ!!

 

:)

 

 

sorki, ale to, że nie pojechałem dziś na 2oo do pracy to wcale nie znaczy, że nie nawinę kaemów na moto. Mam so objechania całą Wawę, bo części hydrauliczne, zasłonki i inne graty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, ale to, że nie pojechałem dziś na 2oo do pracy to wcale nie znaczy, że nie nawinę kaemów na moto. Mam so objechania całą Wawę, bo części hydrauliczne, zasłonki i inne graty.

jaaaaaaaaaasne. ale tylko winni się tłumaczą!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa rezerwacja jest na 10 osób więc kto pierwszy ten trzyma pozostałych na kolanach :)

to ja przyjadę ostatnia... :icon_mrgreen:

 

A poważnie... będę w Wawie... jak mi coś odbije, to może choć wpadnę Was policzyć. :buttrock:

Szybciutko mi tu, gdzie ten Szwejk jest, bo ja zamiejscowa jestem...

No i do tego rzadko się po knajpach włóczę, więc miejscówka całkiem mi obca.

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym gąszczu pochwał dla sprzęta i jego zdobywców i tych gratulacji dla właściciela,gąszczu jakże charakterystycznym dla Afryki moje GRATULACJE :wink: dla Marcina zniknął ale jedno wiem:

 

MARCIN---- kupie Ci jako prezent super hiper,Mega DEBEŚCIACKĄ i jeszcze bardziej Mega seksowną spódniczkę z trawy jako strój obowiązkowy na Afrykaneryzacje :wink:

O Boszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee- jak On będzie wyglądał pędząc na moto :flesje: Wiatr rozwiewa trawkę

(tutaj następuje pisk radochy :wink: )

A Ty Kolego załóż na Forum w temacie CHWALĘ SIĘ podtemat--- CHWALI SIĘ MARCIN :lalag:

Bo jak tak dalej pójdzie to otworzysz temat a tu -- kupiłem moto TANCIN SF. A ja sobie regułkę z gratulacjami napiszę taką dyżurną :biggrin:

Zaczynam prace nad paliwem do Twoich sprzętów :clap: Bo nie wyrobisz na nie :crossy:

Musi być wydajne, łatwo dostępne i ..... za darmolca!

 

Honda Afryka,Honda Afryka ,na niej sobie Marcin bryka.Mija ,łąki ,mija drzewa, spódniczka mu podwiewa.

Na ustach banan,na zębach komary oj jak się cieszy-- i dobrze STARY. :biggrin:

POZDRAWIAM --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin czubku wielkie gratulacje, super wybor git sztuka zostaje tylko zyczyc szerokosci

 

Szkoda ze nie czytalem watku wczesniej bo dawno sie z Wami nie widzialem ale byle w delegacji

 

Jestem pod wrazeniem determinacji w zdobywaniu moto, myslalem ze troche odczekasz po deerce a tu widze od razu afryczka:)

 

 

W zamian wrzucam mojego nowego fotek pare

http://www.bikepics.com/members/mariani/

 

Jeszcze raz wielkie gratulejszyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero się poznaliście, a już ukochana? I to takie jawne deklaracje? ;)

Gratulacje! :clap:

Ni slyszalas o milosci od pierwszego wejrzenia? :)

 

aa rezerwacja jest na 10 osób więc kto pierwszy ten trzyma pozostałych na kolanach ;)

Ja tam Ewunie sobie na kolanka wezme :)

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni slyszalas o milosci od pierwszego wejrzenia? :bigrazz:

Ja tam Ewunie sobie na kolanka wezme :crossy:

 

E tam, zaraz miłość...

Jakąś afrykańską chorobę złapał i tyle :icon_razz:

 

A żeby nie było OT, Marcin, gratuluję!!!! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...