Skocz do zawartości

22,5 godziny na nogach, 1277 km w tym połowa po śniegu


Marcin SF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Karwa dawno nie byłem na FO i nic nie wiem ..........

Na stronie AT zauważyłem jakiegoś kolesia z 3 postami o tej samej ksywie i seeeee mysle...

 

No nie .............ale to nei możliwe.............

 

marcin kupił AT ...............? :icon_mrgreen:

 

Widać ,że długo go nie musiał przekonywać .. ghehehehe mądry człowiek ..

 

ale ,że spier.. sprzęt to nie możliwe :eek:

 

 

Ba ja już wiedziałem miesiąc wcześniej ,że kupił At..

 

czemu tak długo zwlekałeś z info..........

 

powiem ,że sprzęta masz zadbanego i dobrze użytkowanego.. poprzedni właściciel dbało nią .

 

p.s.

Niezły wikinig co ,. hehehe :lapad:

 

 

 

No teraz tylko JarGowi musze AT Mariuty sprzedać i normalnie zaczynam robić za pośrednika w sprzętach hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam miesiąc :] przecież Gizu się ogłosił 27 grudnia, a ja się do niego odezwałem 28 grudnia. Miesiąca jeszcze nie ma. Sprzęt dotarł do wawki 6 stycznia :icon_mrgreen:

 

ładuję foty na picassę, choć w pracy jakoś to mozolnie idzie. Może za kilka godzin będzie relacja z wyprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu mękach udało mi się zrobić podsumowanie. Niestety upload w mojej pracy mocno kuleje :)

 

7 godzin w jedną stronę

 

12 godzin w drugą stronę

 

1277 km

 

22,5 godziny na nogach

 

19 godzin za kółkiem

 

tak rozpoczęła się moja przygoda z Afryką. Reszta w opisach zdjęć

 

http://picasaweb.google.pl/marcinlow/Wypra...key=pUbiNVAw6Nw

 

szczególnie znienawidzone jest białe g.... które nie chciało przestać padać z nieba.

 

PS białe g.... uwielbiam na nartach

 

 

 

Oblewamy za 4 godziny 50 minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: Zacna sztuka zacna ........

Dobrze, że poojechliście busem a nie na przyczepce . bo zapewne od tej temperatury szpachla by odpadała......taaa co ci mówiłem przy główce ramy........... a .hmmmmmmm nie mówiełem ? :icon_mrgreen:

 

 

 

 

 

 

:icon_mrgreen: nie derwujsjaaa szpęt sprawny nie glebowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam miesiąc :] przecież Gizu się ogłosił 27 grudnia, a ja się do niego odezwałem 28 grudnia. Miesiąca jeszcze nie ma. Sprzęt dotarł do wawki 6 stycznia :biggrin:

 

ładuję foty na picassę, choć w pracy jakoś to mozolnie idzie. Może za kilka godzin będzie relacja z wyprawy

 

4 grudnia .. ja już wiedzioałem ,że chcesz kupić AT ........... Prorok czy jak............. :icon_razz:

 

a tak apropo. własnie dzisiaj znowu poszła kolejna AT rd04 rocznik 92 Do Jarka ... kolegi Mariuty ..

 

Dogadałem sprawe z chłopakami i jużż dzisiaj zaliczka poszła.. bez oglądania sprzeta...........

 

 

 

 

http://www.allegro.pl/item292487170_honda_..._twin_rd04.html

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...