Skocz do zawartości

Wymiana krućców / skrzynia biegów " moto ttr600"


mackon4089
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem-spartaczyłem,starałem sie lekko lewy dał rade a prawy od razy sie roztargał,jakis zeschnięty był. Nie wiem czy kleić jeśli tak to czym dokładnie zeby dobrze trzymało. Lepiej i pewniej będzie chyba nowe załozyć...kosztowniej też ,cóz za głupote sie płaci:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, wyjmując gaźnik to odkręcasz tę obejmę ze śrubą krzyżakową a nie te trzymające króciec...

 

Niemam nic na swoje usprawiedliwienie :P Zjeb... tak to jest jak sie chce coś zrobić na szybko,trudno kupie nowe ,a na drugi raz 3 razy pomyśle zanim będzie mi spieszno :icon_biggrin:

 

Tylko ktore krucce zamawiać z tych:)

 

 

7248511 YA TT 600 .... 59X 85-92 komplet .... Made in Japan 165,20

7248511 YA XT 600 .... 43F 84- 86 komplet .... Made in Japan 165,20

7248511 YA XT 600 Z .... 55W 85 komplet .... Made in Japan 165,20

7248529 YA TT 600 E .... 4GV 94- 95 2 szt. .... Made in Japan 111,60

7248529 YA TT 600 E .... 4LW 93-98 2 szt. .... Made in Japan 111,60

7248529 YA XT 600 .... 2KF 87-90 2 szt. .... Made in Japan 111,60

7248529 YA XT 600 .... 2NF 87-90 2 szt. .... Made in Japan 111,60

7248529 YA XT 600 E .... 3TB 90-95 2 szt. .... Made in Japan 111,60

7248529 YA XT 600 E .... 3UW 90-95 2 szt. .... Made in Japan 111,60

7248529 YA XT 600 E .... DJ021 99-03 2 szt. .... Made in Japan 111,60

7248529 YA XT 600 Z .... 1VJ 86- 87 2 szt. .... Made in Japan 111,60

7248529 YA XT 600 Z .... 3AJ 88-91 2 szt. .... Made in Japan 111,60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

…ułamać takie cos :icon_razz: toż to aluminiowe jest :flesje: … przynajmniej u mnie i zalane „guma” …co prawda jest tam bardzo ciasno ale zręcznie wyciąga się je bez problemu…tylko sposobem :crossy: ...zadzwoń gdzieś do salonu jamahy i się dowiedz jakie… :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ta guma zeszła z tego aluminium i sie roztargała:(

 

 

Stary, wyjmując gaźnik to odkręcasz tę obejmę ze śrubą krzyżakową a nie te trzymające króciec...

 

Rozkręciłem najpierw obejme krzyzakiem lekko pociągłem do siebie zeby wysunąc gaznik i poszła -mówie wam że była jakaś zasuszona, Ta druga cała zdrowa i ma sie dobrze;) :flesje: :crossy:

 

Panowie dzięki za pomoc :crossy:

 

Dzwoniłem do OLKA i komplet krućców do ttr600 140zł :icon_mrgreen: ałaaa :buttrock:

 

Więc nie pozostaje mi nic jak kupić.

 

Jeszcze mam pytanko co do tej wyskakującej jedynki.Czy jak dalej będe sobie latał bez ingerencji w skrzynie ,ruszał z drugiego biegu itd nie narobie więcej szkod :icon_razz: :crossy:

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się powstrzymaj z tymi króćcami! Najtańsza/najszybsza metoda. Bierzesz stary, idziesz do sklepu motoryzacyjnego i dobierasz rurę od chłodnicy, gumową, zbrojoną. Tak sie da jak, króćce nie są przykręcane na śruby, jak np. Virago.

 

Sprawdzasz wymiar, przycinasz, dociągasz kontrą i jest miodzio! Do instalacji posmaruj olejem i podgrzej suszarką - łatwiej wejdzie. To jest fest guma, miałem tak zrobione kiedyś u siebie, i NIGDY nie było problemu. A będzie taniej niż stówa i od ręki.

 

Pozdro.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się powstrzymaj z tymi króćcami! Najtańsza/najszybsza metoda. Bierzesz stary, idziesz do sklepu motoryzacyjnego i dobierasz rurę od chłodnicy, gumową, zbrojoną. Tak sie da jak, króćce nie są przykręcane na śruby, jak np. Virago.

 

Sprawdzasz wymiar, przycinasz, dociągasz kontrą i jest miodzio! Do instalacji posmaruj olejem i podgrzej suszarką - łatwiej wejdzie. To jest fest guma, miałem tak zrobione kiedyś u siebie, i NIGDY nie było problemu. A będzie taniej niż stówa i od ręki.

 

 

Spróbuje zrobić jak mówisz-wezme rozwalonego krućca i podskocze do motoryzacyjnego i spytam czy maja gumowe rury do chłodnicy i pokombinuje.Jak coś sie uda napisze :icon_mrgreen: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ma być zbrojona! Do gorącej wody! Są też zwrotne, do tej ochłodzonej, i kiedyś taką niezbrojoną wsadziłem. Zamknięcie gazu przy 120 po prostu przerwało gumę. TYLKO ZBROJONA!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...